Forex signāli ASV sesijas īsumā, 17. decembrī – USD beidzot atrod pieprasījumu, GBP izrādās lācīgs par Brexit Jitters

Pēdējā laikā tirgi ir koncentrējušies uz Lielbritānijas vēlēšanām un ASV un Ķīnas tirdzniecības darījumiem. Šie divi jautājumi saņēma atbildi pagājušās nedēļas beigās, pēc tam, kad Apvienotās Karalistes konservatīvie ieguva spēcīgu vairākumu parlamentā, savukārt ASV un Ķīna akceptēja pirmā posma darījumu, kas pagājušajā nedēļā ievērojami uzlaboja noskaņojumu. Drošie patvērumi kļuva lācīgi, ar USD / JPY strauji pieauga, savukārt riska aktīvi kļuva vērši. Bet noskaņojums galu galā izzuda pēc tam, kad uzmanība pārcēlās uz nākamo.

Tātad, Pirmās fāzes darījums ir pabeigta un būs oficiāla drīz pēc tam, kad abas puses to parakstīs, taču tas ir tikai lauksaimniecības darījums, kas daudz nemainīs attiecībā uz Ķīnas iepirkumiem no ASV, salīdzinot ar pašreizējo līmeni. Tas nenovērš IP zādzību un piespiedu tehnoloģiju nodošanu, kas ir galvenie jautājumi.

Lielbritānijā Torijam ceturtdien bija tīra uzvara, taču tagad tā ir grūtākā daļa, jo Borisam Džonsonam nav kompaktas grupas. Lai gan tagad galvenais jautājums ir tirdzniecības līgums ar ES, kas būs jāpanāk līdz nākamā gada beigām, pretējā gadījumā tas būs tikai Brexit bez vienošanās, Apvienotajai Karalistei sabrūkot. Tas būs grūti, un GBP ir atmetis lielāko daļu peļņas pēc vēlēšanām. No otras puses, USD atrod zināmu pieprasījumu, jo tirgotāji nav pārliecināti, vai kandidēt uz drošu patvērumu vai turpināt slēgt riska aktīvus.

Eiropas sesija

 • Lielbritānijas vidējās izpeļņas indekss – Apvienotajā Karalistē ieņēmumi ir bijuši diezgan spēcīgi, jūlijā pārsniedzot 4%, taču pēdējos divos mēnešos tie ir samazinājušies, septembrī samazinoties līdz 3,6%, kas šodien tika pārskatīts augstāk līdz 3,7%. Šodienas ziņojums bija par oktobri. tika sagaidīts vēl viens palēninājums līdz 3.4%, bet peļņa vēl vairāk samazinājās līdz 3.2%, kas liecina, ka ienākumiem ir negatīva ietekme uz ekonomikas palēnināšanos. Britu prasītāju skaita maiņa pieauga līdz 28.8K salīdzinājumā ar prognozi 21.2K. No otras puses, bezdarba līmenim izdevās darboties labāk, samazinoties līdz 3,8%, salīdzinot ar prognozēto 3,9%.
 • ECB Rēns pieņem, ka inflācija ir diezgan vāja – ECB valdes loceklis Olli Rēns runāja iepriekš, sakot, ka inflācija Eiropā patiešām ir vāja. Turpmākajos gados inflācijas līmenis ievērojami samazinās zem ECB mērķa. ECB pastāvīgi uzrauga visas negatīvo likmju blakusparādības. Parastajiem un netradicionālajiem monetārās politikas pasākumiem kopumā ir bijusi acīmredzami pozitīva ietekme uz ekonomiku un deflācijas briesmu novēršanu..
 • Drīz vairs netiks samazināts RBA’s Harper likmju līmenis – RBA valdes loceklis Īans Harpers šorīt agri no rīta sacīja WSJ, ka, steidzoties samazināt vēl vairāk vērtētājus, varēja riskēt pārmērīgi stimulēt ekonomiku. Monetārās politikas atpalicība vienmēr ir bijusi ilga un mainīga. Šajā vidē jūs nevēlaties palēkt ar ieroci (ar lielāku likmju samazināšanu). Jūs nevēlaties atrasties vietā, kur jūs pārāk stimulē. Daudz ko no tā, ko mēs redzam, izraisa globāli. Minūtes parādīja, ka RBA ir gatava samazināt, ja nepieciešams. Jautājums, vai tas ir nepieciešams? Es domāju, ka tas nav tieši tagad.
 • Lielbritānijai vairs nav Brexit paplašinājumu – Apvienotās Karalistes premjerministra pārstāvis Džeimss Sleks un viņš apstiprināja, ka vairs nebūs Brexit pagarinājumu. Slack teica, ka vēlēšanu manifests bija nepārprotams, lai izslēgtu pārejas perioda pagarināšanu. Valdība vēlas pēc iespējas ātrāk sākt sarunas par turpmākajām tirdzniecības attiecībām. Paredziet, ka jaunas attiecības ar ES būs gatavas sākt līdz 2021. gada janvārim. Jebkurā gadījumā mēs pametam ES muitas savienību un vienoto tirgu.
 • Fitch nav tik pārliecināts par tirdzniecības darījumu – Reitinga aģentūra Fitch paziņoja, ka ASV un Ķīnas tirdzniecības spriedze ir mazinājusies, bet vēl nav atrisināta. Zemāk ir daži no viņu galvenajiem komentāriem:
 • ASV un Ķīnas tirdzniecības spriedze joprojām ir augsta
 • Atkārtota eskalācija joprojām ir ievērojams risks
 • Sagaida, ka Ķīnas ekonomika 2020. gadā pieaugs par gandrīz 6%
 • Ķīnas ekonomiskā izaugsme atbalstīs pasaules ekonomikas perspektīvas
 • Tas palīdzēs stabilizēt globālo izaugsmi nākamajā gadā
 • Saka, ka Ķīnas iekšējā pieprasījuma tendences var vēl vairāk sarežģīt centienus palielināt importu no ASV

ASV sesija

 • ECB pastāvīgi aicina ES valdības palielināt fiskālos izdevumus – Eiropas Centrālās bankas loceklis Kazimirs pirms kāda laika teica, ka ir nepieciešama labāka fiskālās un monetārās politikas koordinācija. Kazimirs arī piebilda, ka ir noraizējies, ka, ja vien bloks pareizi neizmantos visus šos rīkus, tā drīz neredzēs būtisku strukturālu atjaunošanos.
 • FED’s Kaplan jūtas optimistiski par nodarbinātību – Dalasas FED prezidents Ņujorkā runāja iepriekš, sakot, ka esam pilnā nodarbinātībā vai aiz tās esam nonākuši, maz kas palicis brīvs. Sagaida, ka nākamgad ekonomika pieaugs par aptuveni 2% un inflācijas spiediens joprojām būs vājš. Jauda ir pārgājusi no preču pārdevējiem uz pircēju, kas uzņēmumiem apgrūtina augstāku izmaksu pārnešanu. Bez cenu spiediena mēs varam darbināt stingrāku darbaspēku nekā vēsturiski. Ar tehniku ​​saistīti pārtraukumi ierobežo uzņēmējdarbības cenu iespējas
 • ASV koncentrēsies uz tirdzniecības darījumiem ar Lielbritāniju tagad – Lighthizer iepriekš Fox Business teica, ka ASV un Lielbritānijas tirdzniecības darījums ir prioritāte. Viņš sagaida, ka ASV lauksaimniecības produktu pārdošanas apjoms Ķīnai dubultosies. Ķīnas darījuma pirmais posms ir pilnībā izpildāms. Nevar samazināt globālā līmeņa deficītu, nesamazinot tirdzniecības deficītu ar Eiropu. Mums ir pamata tirdzniecības problēma ar Eiropu, mums ir jāatrod veidi, kā pārdot vairāk preču ES.

Tirdzniecība redzeslokā

Bullish NZD / USD Atkal

 • Tendence ir bijusi vērojama aptuveni 2 mēnešus
 • Zemākā atvilktne ir pabeigta
 • 50 SMA sniedz atbalstu

50 SMA šodien sniedz atbalstu

NZD / USD ir bijis vērojams vairāk nekā divus mēnešus. Noskaņojums finanšu tirgos septembrī uzlabojās pēc tam, kad pēc karstās vasaras ASV un Ķīna samazināja savus signālus. Oktobrī noskaņojums turpināja uzlaboties pēc komentāriem par pirmā posma darījumu. Slīdošie vidējie rādītāji ir paveikuši lielisku darbu, atbalstot šo pāri atvilkšanas laikā, tādējādi virzot tendenci augstāk uz lielākiem laika periodiem, piemēram, ikdienas un H4 diagrammas. Lai gan tie ir palīdzējuši pircējiem arī H1 diagrammā, kā redzat no iepriekš redzamās diagrammas.

Mēs esam redzējuši NZD / USD reversu augstāk pie 50 SMA (dzeltens), 100 SMA (zaļš) un šīs nedēļas sākumā pie 200 SMA (violets). pagājušās nedēļas beigās situācija vēl vairāk uzlabojās attiecībā uz riska aktīviem pēc tam, kad Donalds Tramps parakstīja pirmās fāzes darījumu, un NZD pieauga augstāk. Bet pagājušās nedēļas sākumā mēs dzirdējām dažas baumas, kurās teikts, ka tas nozīmē, ka viņi tikai atliek decembra tarifus. Tātad noskaņojums nedaudz iegrima un šis pāris atkāpās zemāk. Bet, pēc tam, kad Tramps un Ķīna apstiprināja darījumu, mēs nolēmām iegādāties pullback. Mēs šodien atkal redzējām zemāku atdevi, bet 50 SMA, kas tika turēti kā atbalsts H4 diagrammā, un pircēji tagad no turienes spiež augstāk, tāpēc mēs joprojām esam ilgi šajā pārī.

Noslēgumā

Noskaņojums vakar iegrima, taču tas turpināja palikt nedaudz pozitīvs pēc pirmās fāzes darījuma un skaidras toriju uzvaras pagājušajā nedēļā. Bet nākamā gada situācija joprojām ir neskaidra attiecībā uz tirdzniecību un politiku, tāpēc pēdējo dienu optimisms tagad ir mazinājies, un tirgotāji joprojām nav pārliecināti, vai jātiecas uz drošību, dodoties uz drošām ostām, vai derības par riska aktīviem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector