Forex signāli ASV sesijas īsumā, 15. jūlijs – tirgi joprojām ir neizpratnē, neraugoties uz pozitīvajiem skaitļiem no Ķīnas

Pagājušā nedēļa bija diezgan nozīmīga USD un pasaules tirgiem kopumā. Pēdējā sanāksmē FED izrādījās ļoti nepietiekams, tāpēc šī mēneša beigās tirgus jūlija FED sanāksmes laikā cenas bija ļoti augstas. Bet pēdējās nedēļās mēs redzējām dažus pozitīvus ASV ekonomikas rādītājus, kas šaubījās par šī mēneša likmes samazināšanu. Lai gan, Pauels neatstāja daudz iespēju interpretēt pagājušajā nedēļā, kad viņš liecināja ASV Kongresā. Viņš paziņoja tirgiem, ka likmju paaugstināšana šomēnes ir darīts darījums, līdz ar to USD lāča maiņa līdz pagājušās nedēļas vidum.

Bet tirgi joprojām nav pārliecināti, vai FED samazinās procentu likmes tikai vienu reizi šajā mēnesī, vai arī tie stāsies atvieglojuma ciklā, kas viņiem liktu izskatīties diezgan nenobriedis pēc tam, kad pēdējo trīs gadu laikā tik daudz reizes bija paaugstinātas likmes. Tātad pēc USD izpārdošanas trešdien un ceturtdien tirgotāji piektdien nostājās malā, nezinādami, vai saglabāt USD lēcienu vai sākt pirkt Buck, jo ASV ekonomika joprojām ir labākajā vietā starp lielākajām attīstītajām ekonomikām..

Šāda veida noskaņojums arī šodien valda finanšu tirgos, un lielākā daļa aktīvu tiek tirgoti šauros diapazonos. Neskatoties uz IKP pieauguma palēnināšanos 2. ceturksnī, Ķīnas ekonomikas dati šodien balstījās uz pozitīvo pusi. Pamatlīdzekļu ieguldījumi pārspēja cerības un pieauga salīdzinājumā ar 1. ceturksni, savukārt YoY rūpnieciskā ražošana un mazumtirdzniecība ievērojami pieauga. Bet tas nav uzlabojis noskaņojumu finanšu tirgos, kas joprojām ir klusi.

Eiropas sesija

  • Tramps uztur spiedienu uz FED, lai samazinātu likmes – ASV prezidents Donalds Tramps jau ilgu laiku nodarbojas ar FED rakšanu, cenšoties viņus pierunāt pārtraukt likmju paaugstināšanu pēdējos gados. Tagad, kad ASV ekonomika ir novājināta, ir kļuvis acīmredzams, ka viņam bija taisnība, un viņš vēlas, lai FED samazinātu procentu likmes. Šodien viņš vēlreiz izraka: “Mums ekonomiski kā valstij veicas lieliski, neskatoties uz FED novecojušo likmju un stingrākas politikas īstenošanu. Daudz vietas, kur augt! ”.
  • Ķīna turpina padarīt lietas sarežģītas – Šķiet, ka ASV un Ķīna ir uz pareizā ceļa, lai noslēgtu tirdzniecības līgumu, taču papildus tirdzniecības konfliktam spriedzi turpina palielināt arī citi jautājumi. ASV Taivānai pārdeva ieroču partiju, kas Ķīnai nepatīk. Ķīnas Ārlietu ministrija šorīt komentēja šo jautājumu, sakot, ka tā sankcionēs ASV firmas, kas iesaistītas Taivānas ieroču tirdzniecībā. Cerēsim, ka tas neizjauks tirdzniecības darījumu.
  • Šveices PPI inflācija – Ražotāju cenu indekss (PPI) pagājušā gada beigās Šveicē kļuva negatīvs, jo naftas cenas turpināja samazināties. Šī gada pirmajos divos mēnešos PPI cenas atkal sāka pieaugt, taču aprīlī un jūnijā tās samazinājās. Paredzēts, ka jūnijā PPI palielināsies par 0,1%, bet tā vietā samazinājās par 0,5%, kas, iespējams, ietekmēs PCI inflāciju nākamajos mēnešos.

ASV sesija

  • Tramps cenšas panākt darījumu ar Ķīnu – Ķīnas dati šodien galvenokārt bija pozitīvi, ieguldot pamatlīdzekļus, rūpniecisko ražošanu un mazumtirdzniecību pārspējot cerības, lai gan IKP IKP pieaugums palēninājās līdz 6,2% no 6,4% 1. ceturksnī. Pēc tam Tramps ātri tvītoja. Šeit ir tvīti: trumpis
  • ASV impērijas valsts ražošanas indekss – Apstrādes rūpniecības indekss mainījās un aprīlī un maijā pēc mīkstināšanās 1. ceturksnī pieauga, bet jūnijā šis indekss kritās negatīvā teritorijā -8,6 punktos. Paredzēts, ka šodien šis ziņojums atkal kļūs pozitīvs un nonāks pie 1.6 punkta, taču patiesībā tas pārspēja cerības, kas sasniedza 4.3 punktus, kas ir pozitīva zīme.
  • FED’s Williams Speaking – FED loceklis Viljamss iepriekš runāja par Libor instruktāžu, sakot, ka nozare nevar gaidīt Libor maiņu. Tomēr nav komentāru par monetārās politikas perspektīvām. Viņš ne vienmēr izjūt tirgus dalībnieku steidzamību mainīt valodu līgumos no USD Libor. Libor ir galvenais finanšu stabilitātes risks. Tagad mēs esam kritiskā laika skalas punktā. Patēriņa preces ir kritiska joma, kur nozarei jākoncentrējas, jo tā būs izaicinoša, taču lielākais izaicinājums ir tirgus vēlme pārtraukt Libor lietošanu.

Tirdzniecība redzeslokā

Lācīgs EUR / CHF

  • Galvenā tendence ir lācīgs
  • Augšupejošais kanāls ir salauzts
  • 200 SMA nodrošināja stabilu pretestību

EUR / CHF nevarēja pārsniegt 200 SMA

EUR / CHF aprīlī kļuva ļoti lācīgs, jo finanšu tirgos pēc tirdzniecības kara eskalācijas noskaņojums kļuva negatīvs. Lāču tendence turpinājās arī maijā, lai gan jūnijā mēs redzējām augstāku atvilktni, kas izrādījās tikai atgriešanās, pirms lejupslīde atkal atsākās. Šis pāris sekoja augšupejošam kanālam, taču tas nevarēja salauzt 200 SMA (purpursarkano) H4 diagrammā, kas nodrošināja spēcīgu pretestību un galu galā atcēla cenu. Tagad šis pāris ir atkal sācies, un mēs gaidīsim atkārtojumu līdz MA, pirms tam pietrūkst.

Noslēgumā

Tirgi turpina klusēt, un ekonomikas kalendārs šodien ir viegls, tāpēc, ja vēlaties svārstības, no kalendāra nebūs nekādas palīdzības. Lai gan USD sāk rāpties augstāk, iespējams, pēc Trampa komentāriem par Ķīnu, taču situācija joprojām ir neskaidra. Iespējams, Pauels rīt mums dos kādu virzienu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector