Forex signāli ASV sesijas īsumā, 12. novembrī – klusie tirgi, kamēr mēs gaidām Donalda Trampa runu

Finanšu tirgus šonedēļ ir bijis diezgan kluss. Pagājušajā nedēļā mēs redzējām dažas pienācīgas cenas darbības visos galvenajos pāros, kas galvenokārt nāca no USD puses. Pēc tam, kad vairāk nekā gadu bijis vērojams, USD oktobrī kļuva diezgan lācīgs. Bet, ASV ekonomikas pasliktināšanās, īpaši ražošanas nozarē kā parādīja ISM ziņojums, situāciju vērsa pret USD. FED arī samazināja likmes jau trešo reizi pēc kārtas pagājušajā mēnesī un, neraugoties uz to, ka pagaidām tas ir izdarīts ar likmju samazināšanu, viņi atstāja atvērtu logu vairāk samazinājumiem, nevis likmju paaugstināšanai.

Bet oktobra beigās USD samazinājās, un pagājušajā nedēļā Buks izrādījās diezgan bullish. Vakar un šodien tirgus tomēr ir bijis kluss, jo mēs gaidām, kad ASV prezidents Donalds Tramps vēlāk šopēcpusdien Ņujorkas Ekonomikas klubā runās par tirdzniecību. Viņš, iespējams, komentēs Ķīnas un ASV tirdzniecības sarunas un daļējo tirdzniecības līgumu. Lai arī tirgotāji ļoti vēlas dzirdēt, vai Tramps aizkavēs tarifus Eiropas automašīnu importam. Baumas vēsta, ka viņš varētu tās vēlreiz atlikt uz vēl sešiem mēnešiem.

Eiropas sesijā mums tika izlaists Lielbritānijas ienākumu un nodarbinātības pārskats, kas bija nedaudz pretrunīgs. Bezdarba līmenis atkal bija zemāks par 3,8%, kas ir diezgan zems līmenis. Bet, no otras puses, ieņēmumi otro mēnesi pēc kārtas atdzisa par diviem punktiem, kaut arī jauni darbavietas septembrī atkal samazinājās par vairāk nekā 50 000, kas notiek pēc kārtējā lielā krituma augustā. Tātad nodarbinātības pārskats tagad nešķiet tik optimistisks kā pirms dažiem mēnešiem.

Eiropas sesija

  • ECB Coeure vēlas QE turpināt – ECB valdes loceklis Benuā Koeure šorīt agri komentēja, ka mēs esam apņēmušies turpināt QE tik ilgi, cik nepieciešams. Tas ir paredzēts, lai pastiprinātu mūsu politikas likmju piemērojamo ietekmi. Varētu apsvērt iespēju paplašināt piekļuvi ECB bilancei. Viņa komentāri izklausās dovish, bet ir atkarīgs no tā, ko viņš domā ar “mēs”.
  • Lielbritānijas ieņēmumu pārskats – Lielbritānijas peļņas pārskats tika izlaists šodien agrāk, parādot, ka ienākumi septembrī Lielbritānijā atkal atdzisa, samazinoties līdz 3,6% no gaidāmajiem 3,8%, pēc tam augustā samazinoties no 4,0% līdz 3,8%. Iepriekšējais skaitlis bija 3,8%, bet tika pārskatīts zemāk līdz 3,7%. Arī vidējā nedēļas izpeļņa bez prēmijām samazinājās līdz 3.6% 3m / y salīdzinājumā ar iepriekšējiem 3.8%.
  • Lielbritānijas nodarbinātības ziņojums – SDO bezdarba līmenis arī bija zemāks par 3,8% salīdzinājumā ar iepriekšējo 3,9%. Bet nodarbinātības izmaiņas bija -58k salīdzinājumā ar -102k paredzamo. Oktobra bezdarbnieku prasības mainās par 33,0 tūkst. Tātad bezdarba līmenis pagājušajā mēnesī samazinājās, bet darbavietas atkal samazinājās. Šis skaitlis ir lielākais kritums trīs mēnešos līdz 2015. gada maijam.
  • Eirozona un Vācijas ZEW ekonomiskais noskaņojums – Ekonomikas noskaņojums Vācijā un Eirozonā pasliktinās jau vairāk nekā gadu, augustā samazinoties līdz aptuveni -44 punktiem. Bet pēdējos divos mēnešos mēs redzējām uzlabojumus, pagājušajā mēnesī šim rādītājam sasniedzot -23 punktus. Paredzēts, ka šomēnes ekonomikas noskaņojums turpinās uzlaboties līdz aptuveni -12 punktiem, taču tas uzlabojās vēl vairāk, vācu noskaņojumam sasniedzot -2,1 punktu un eirozonas noskaņojumam -1,0 punktā.

ASV sesija

  • Valdība vairāk atbalsta Ķīnas ekonomiku – ar valsts mediju starpniecību komentēja Ķīnas premjerministrs Li Keqiang. Viņš teica, ka tie stiprinās atbalstu reālajai ekonomikai. Valdība paātrinās ražošanas nozares modernizāciju, uzturēs makro politiku stabilu, lai sasniegtu 2019. gada mērķus, un efektīvāk izmantos pretcikliskas korekcijas pasākumus.
  • ECB De Guindos atstāj durvis atvērtas tālākam Easinamg – ECB loceklis De Guindos pirms kāda laika izteica dažas piezīmes par Boersen-Zeitung, sakot, ka mēs noteikti neesam izmantojuši visas iespējas. Mēs labi zinām, kādas ir mūsu monetārās politikas blakusparādības, nākotnē tās turpinās pārbaudīt vēl ciešāk. Patiesais apdraudējums šobrīd ir ārkārtīgi zemas izaugsmes pagarinātā fāze. Inflācijas gaidas pēdējā laikā ir ievērojami samazinājušās, taču tās vēl nav nostiprinājušās. Septembra politikas paketes pieņemšana bija un joprojām ir absolūti pareizs lēmums.
  • ASV prezidents Tramps, runājot par tirdzniecību – ASV prezidents Donalds Tramps savā runā Ņujorkas Ekonomikas klubā apspriedīs valsts tirdzniecības politiku. Nav pārliecības, vai viņš pieskaras tirdzniecības attiecībām ar Ķīnu, bet sagaida, ka tirgi pieturēsies pie katra vārda, ko viņš runā saka, neatkarīgi no tā.

Tirdzniecība redzeslokā

Bullish GBP / USD

  • Šonedēļ šī tendence ir kļuvusi vērojama
  • Politika iet par labu GBP
  • MA notika kā atbalsts agrāk

50 un 200 SMA šodien nodrošināja stabilu atbalstu GBP / USD

Pēdējo nedēļu laikā GBP / USD ir bijis diezgan vērojams, jo Brexit bez darījuma scenārija izredzes ir ievērojami pasliktinājušās. Bet tendence pagājušajā nedēļā ir mainījusies, jo uzmanība tika pievērsta USD. Bet vakar mēs redzējām straujāku kāpumu, un šodien šis pāris paliek bullish pēc tam, kad H1 diagrammā atleca no 50 SMA (dzeltens) un 200 SMA (violets). Naidžels Faridžs dara visu iespējamo, lai palīdzētu Konservatīvo partijai, tāpēc pagaidām politika ir vērojama uz GBP.

Noslēgumā

GBP / USD šodien brauca ar amerikāņu kalniņiem, samazinoties pēc ziņojuma par nodarbinātību, īpaši pēc jauno darba vietu skaita samazināšanās. Bet tas mainījās pēc Naidžela Faridža komentāriem par vēlēšanām. Pārējie pāri turpina palikt diezgan mierīgi, kad mēs vēlāk tuvojamies Donalda Trampa paredzētajai runai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me