Forex signāli ASV sesijas īsumā, 1. novembrī – USD atrod kādu atvieglojumu pēc pienācīgas nodarbinātības atskaites

USD šomēnes ir kļuvis diezgan lācīgs. Tas ir bijis vērojams vairāk nekā gadu, jo tirgotājiem nebija kur vērsties, jo lielākā daļa pasaules lielāko ekonomiku virzījās uz stagnāciju. Bet pēdējos mēnešos ASV ekonomika ir ievērojami vājinājusies, un pagājušā mēneša ISM ražošanas pārskats USD kļuva lācīgs, jo parādīja, ka septembrī šī nozare saruka dziļāk. Daļējs tirdzniecības darījums starp ASV un Ķīnu arī palīdzēja noskaņojumam finanšu tirgos, pārvēršot lielāko daļu riska valūtu pret Buck. FED ir arī pagriezās diezgan dovish, vājinoties inflācijai un palēninoties ekonomikai.

Bet ASV nodarbinātības ziņojums, kas šodien tika publicēts pirms kāda laika, radīja citu ainu. Vidējā izpeļņa atgriezās pie pieauguma, oktobrī palielinoties par 0,2%, pēc septembra krituma, kas novērsa dažas no bailēm. Jaunas darba vietas pieauga vairāk nekā paredzēts pagājušā mēneša un septembra rādītāji tika pārskatīti daudz augstāk, kas nozīmē, ka nodarbinātība ir spēcīga un atgriežas pareizajā sliedē pēc dažiem maigiem skaitļiem, ko redzējām vēl vasarā. Pēc pagājušā mēneša 2 punktu krituma bezdarba līmenis bija augstāks par 3,6%, lai gan tas bija saistīts ar augstāku līdzdalības līmeni un bezdarba līmenis joprojām ir diezgan zems, tāpēc šis ziņojums šodien bija diezgan spēcīgs, dodot USD zināmu elpošanas laiku, kad tas pārvietojās nedaudz augstāks pēc nodarbinātības ziņojuma.

Eiropas sesija

 • Šveices CPI inflācija – Šveicē inflācija ir bijusi patiešām vāja. PCI (patēriņa cenu indekss) jūnijā samazinājās līdz 0.0%, jūlijā tas samazinājās par 0.5%, augustā atkal samazinājās un septembrī samazinājās par 0.1%. Paredzēts, ka oktobra šodienas ziņojumā inflācija atkal nemainīsies pie 0.0%, taču PCI neatbildēja cerībām, samazinoties par 0.2%. SNB rūpīgi jāaplūko CPI rādītāji.
 • Šveices mazumtirdzniecība – Arī Šveices mazumtirdzniecības apjomi ir bijuši diezgan nestabili. Viņi aprīlī un maijā ievērojami samazinājās par 0,7% un 1,7%. Pārdošana atkal kļuva pozitīva, jūnijā un jūlijā palielinoties par 0,7% un 1,4%, bet augustā samazinoties par 1,4%, kas šodien tika pārskatīta augstāk līdz -1,0%. Paredzēts, ka šodienas ziņojums septembrī samazināsies par 0,7%, taču tas pārspēja cerības, kļūstot pozitīvs un palielinoties par 0,9%.
 • Ķīna pozitīvi komentē tirdzniecības darījumus – Ķīnas ārlietu ministrija sniedza dažus komentārus par tirdzniecības sarunām starp ASV un Ķīnu. Viņi teica, ka ir uzturējuši ciešu kontaktu ar ASV, tiekoties starp Sji un Trampu. Ķīnas amatpersonas arī piebilda, ka tirdzniecības konsultācijas noritējušas raiti.
 • Lielbritānijas ražošanas PMI – Lielbritānijas ražošanas pārskats par oktobri tika izlaists, un tas parādīja uzlabojumus, salīdzinot ar septembri. Paredzams, ka ražošanas PMI atzīme būs zemāka līdz 48,2 punktiem salīdzinājumā ar septembra 49,3, taču tā pārspēja cerības, sasniedzot 49,6 punktus. Lai gan ir daži pienācīgi uzlabojumi, ražošana joprojām ir sarukusi. Jebkurā gadījumā šis pieaugums ir saistīts ar Brexit uzkrājumiem. Aptaujas firma Markit atzīmē: “Pamatattēls izskatās vēl tumšāks, nekā pat šie vilšanās izraisošie virsrakstu numuri liecina. Izskatās, ka nenoteiktības rēks metīs ēnu pār ražošanu atlikušajā 2019. gadā. ” Tātad, Markitam ir sliktāks skats uz šo nozari, un viņiem ir viss nepieciešamais ieskats.
 • USD / JPY uz priekšu par 100, pēc “Yen kunga” domām – Eisuke Sakakibara, bijušais Japānas finanšu viceministrs, kurš ir pazīstams arī kā “Mr. Jena ”, komentēja inflāciju Japānā, Japānas Bankas monetāro politiku, kā arī jenu. Viņš uzskata, ka inflācija ilgstoši paliek vāja un USD / JPY virzās uz 100. Šeit ir daži no viņa galvenajiem komentāriem:
 • 2% inflācija ir mērķis, kuru Japāna nekad nevar sasniegt
 • Šobrīd visur ir dezinflācijas periods
 • Lai arī Kuroda runā par 2% mērķi, viņš tam patiesi netic
 • USD / JPY ir jāsaglabājas robežās no 105 līdz 110
 • Galu galā tas virzīsies uz 100, jo nenoteiktība joprojām ieskauj pasaules ekonomiku
 • Saka, ka pašreizējais Japānas ekonomikas pieauguma temps ir pietiekams

ASV sesija

 • ASV nodarbinātības ziņojums – Sagaidāms, ka bezdarbs pēc 2 punktu krituma, ko mēs redzējām pagājušajā mēnesī, palielināsies līdz 3,6%, un oktobrī tas sagaidīja augstāku līmeni līdz 3,6%. Nodarbinātības izmaiņas, kas nav saistītas ar lauku saimniecību, pārspēja cerības par 90 tūkst., Palielinoties par 128 tūkst. arī iepriekšējais mēnesis tika pārskatīts daudz augstāk, no 136k līdz 180k. Arī U6 nepietiekama nodarbinātība atzīmējās augstāk – līdz 7,0% no septembra 6,9%. Dalības līmenis atzīmējās augstāk – līdz 63,3% salīdzinājumā ar gaidāmajiem 63,1% un iepriekš – 63,2%. Tātad līdzdalības līmeņa pieauguma dēļ bezdarba līmenis ir atzīmēts augstāk. Privāto algu skaits pieauga par 131 tūkst., Salīdzinot ar paredzamo 80 tūkst., Savukārt ražošanas darbavietas bija -36 tūkst. Šis ir diezgan spēcīgs ziņojums visās jomās, lai gan ražošanas nozares pazīmes nav labas.
 • ASV ieņēmumu pārskats – Peļņa pēc septembra krituma atkal palielinājās. Viņi pārvietoja par 0,2% lielāku MoM, bet neatbildēja cerībām par 0,3%. Vidējā stundas izpeļņa saglabājās 3,0% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu un + 3,0%. Iepriekšējās vidējās stundas izpeļņas YoY bija 2,9%, bet tika pārskatītas augstāk līdz 3,0%, tāpēc ieņēmumi tagad ir atgriezušies pareizajā sliedē.
 • Vilburs Ross jūtas pozitīvi par tirdzniecības darījumu – ASV tirdzniecības sekretārs Vilburs Ross pirms kāda laika komentēja, sakot, ka “Phase One” tirdzniecības darījums ar Ķīnu ir labā stāvoklī. ASV ir diezgan apmierināta ar darījumu. Viņš cer atdzīvināt datumu, lai parakstītu darījumu aptuveni tajā pašā laika posmā kā APEC grafiks. Fed likmes samazinājums būs labs mājokļu sektoram
 • ASV ISM ražošanas ziņojums – ASV ISM ražošanas ziņojums pagājušajā mēnesī iegremdējās dziļāk, nepazaudējot cerības uz atgriešanos pie paplašināšanās un tā vietā saruka dziļāk. Paredzēts, ka šomēnes ISM ražošana uzlabosies līdz 49,0 punktiem. ASV ISM ražošanas pārskats ir izlaists, un, neraugoties uz uzlabošanos, tas atkal neatbildēja cerībām, sasniedzot 48,3 punktus, salīdzinot ar 49 gaidītajiem. Nodarbinātība arī pieauga līdz 47,7 punktiem salīdzinājumā ar 46,3 punktiem iepriekš. Samaksātās cenas samazinājās līdz 45.5 punktiem salīdzinājumā ar 49.7 iepriekšējiem, jaunie pasūtījumi pieauga līdz 49.1 punktiem no septembra 47.3.

Tirdzniecība redzeslokā

Bullish NZD / USD Atkal

 • Tendence ir kļuvusi vērša
 • Atgriešanās uz leju ir pabeigta H1 diagrammā
 • 20 SMA ir pārvērtusies par atbalstu H1 diagrammā
 • Pamati norāda

20 SMA šodien nodrošina stabilu atbalstu šim pārim

NZD / USD ilgu laiku ir bijis lācīgs, taču šī mēneša trešajā nedēļā tas kļuva augstāks pēc komentāriem, ka ASV un Ķīna sasniedz daļēju tirdzniecības darījumu. Rezultātā šis pāris pakāpās ap 200 punktiem augstāk. Lai gan pagājušajā nedēļā tas atkāpās zemāk, bet bullish tendence šonedēļ atkal atsākās. Tad mēs redzējām strauju pieaugumu vakar pēc Pauela preses konferences trešdien, kad USD kļuva lācīgs. Vakar šis pāris atrada atbalstu 200 SMA H4 diagrammā, šodien tas ir 20 SMA (pelēks) H1 laika posmā, kurš veic šo darbu. Pēc spēcīgā ASV nodarbinātības ziņojuma šodien cena samazinājās līdz šim slīdošajam vidējam rādītājam, taču tā atkal atcēlās no 20 SMA, tāpēc mums ir bullish tendence uz šo pāri.

Noslēgumā

USD šonedēļ atkal ir diezgan lācīgs, taču šodien pēc pienācīgas nodarbinātības ziņojuma tas beidzot atrada nelielu atbalstu. Bet ISM ražošanas pārskats joprojām bija diezgan vājš, un, neskatoties uz nelielu uzlabošanos no septembra, šī nozare joprojām ir sarukusi. Pēc tam USD atkal ir kļuvis lācīgs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me