Forex Signals ASV sesijas īss ziņojums, 13. augusts – jaukti ekonomiskie dati šodien, turot tirgus sajaukt

Ekonomikas dati visā pasaulē kļūst vājāki, īpaši pēdējos mēnešos. Šodien mums tika izlaists diezgan daudz svarīgu ekonomikas ziņojumu, un tie parādīja palielinātu vājumu, taču šodien mēs redzējām arī dažus pienācīgus skaitļus. Tas sākās ar Lielbritānijas nodarbinātība un ieņēmumu pārskats. Bezdarba līmenis bija augstāks, taču tas joprojām ir pienācīgā līmenī ieņēmumi pieauga augstāk kārtējo reizi par trim punktiem jūnijā, pēc maijā redzētā lēciena. Tātad dati no Lielbritānijas šodien bija diezgan pozitīvi.

Bet mēs nevaram to teikt par Eirozonu. The ZEW ekonomikas noskaņojums no Vācijas un Eirozonas dažus mēnešus ir bijis negatīvs, un šodien tā nirusi tālāk negatīvajā teritorijā. Gan Eirozonas, gan Vācijas skaitļi parādīja, ka noskaņojums ir samazinājies līdz zemākajam līmenim kopš 2011. gada, kas nozīmē, ka abas ekonomikas tagad var nonākt recesijā. Paredzams, ka Vācijas IKP ziņojums rīt saruks attiecībā uz otro ceturksni, taču arī trešais ceturksnis neizskatās pārāk labs, tāpēc lejupslīde ir kārtis. ASV inflācijas ziņojums bija iespaidīgs, kā arī pagājušajā mēnesī gan virsraksts, gan CPI pieauga par 0,3%, taču arī ieņēmumi ievērojami palēninājās, tāpēc tirgotāji pēc tam palika saskrāpēti..

Eiropas sesija

 • Lielbritānijas nodarbinātības ziņojums – Šorīt publicētais nodarbinātības ziņojums parādīja, ka bezdarba līmenis bija augstāks, lai gan līdz 3,9% salīdzinājumā ar iepriekšējiem 3,8%. Nodarbinātības izmaiņas pārsniedza cerības, kā arī bija paredzētas 115 tūkst., Salīdzinot ar 60 tūkst. Gaidāmo, savukārt jūlijā bezdarbnieku prasības mainījās 28,0 tūkst., Salīdzinot ar gaidāmajiem 42 tūkstošiem. Iepriekšējais skaitlis bija 38,0 tūkstoši, bet tika pārskatīts zemāk līdz 31,4 tūkstošiem. Tātad šis ziņojums ir vairāk pozitīvs nekā negatīvs.
 • Lielbritānijas ieņēmumu pārskats – Pārskats par izpeļņu bija pat labāks nekā nodarbinātības pārskats. Peļņa, kā paredzēts jūnijā, palielinājās līdz 3,7% 3MoY, salīdzinot ar 3,4% maijā, savukārt maijs tika pārskatīts augstāk līdz + 3,5% no iepriekšējiem 3,4%. Arī vidējā nedēļas izpeļņa (neskaitot prēmijas) bija iespaidīga. sasniedzot 3.9% no paredzētā 3.8% 3m / y, salīdzinot ar iepriekšējo 3.6%. Šie ir patiešām stabili ienākumu rādītāji.
 • Ekonomikas noskaņojums dažus mēnešus atpakaļ kļuva negatīvs. Šodien šodien tika atbrīvots ekonomiskais noskaņojums Vācijai un Eirozonai, un noskaņojums vēl vairāk pasliktinājās. Šeit ir skaitļi:
 • Gaidāms Vācijas ZEW ekonomikas noskaņojums Pašreizējais -13,5 pret -6,3
 • Iepriekšējais -1.1
 • Vācijas ZEW ekonomiskā noskaņojuma sagaidāmās cerības -44,1 pret -28,0
 • Pirms -24,5
 • Eirozonas ZEW ekonomiskā noskaņojuma gaidas -43,6
 • Pirms -20,3
 • Ķīna zvēr, ka nav pieskāries juaņam – PBOC amatpersona ar Reuters starpniecību sniedza dažus komentārus par juaņu. Viņš teica, ka Ķīnas juaņa šobrīd ir atbilstošā līmenī. Juaņa kustības ne vienmēr izraisa nekārtīgas kapitāla plūsmas kustības. Mēs esam šokēti, ka ASV Ķīnu ir apzīmējusi kā “valūtas manipulatoru”.
 • ASV sesija

  • ASV ziņojums par inflāciju – ASV inflācijas ziņojums tika izlaists pirms kāda laika, un pēc iepriekšējā mēneša pozitīvā ziņojuma izskatījās, ka tas atkal balstās uz pozitīvo pusi. Kā gaidīts jūlijā, virsraksts CPI pieauga par 0,3%. Bet galvenā PCI pārspēja cerības par 0,2%, un tā vietā pagājušajā mēnesī tā pieauga par 0,3%. ASV YIY PCI atzīmējās augstāk – līdz 1.8%, salīdzinot ar gaidāmajiem 1.7%, salīdzinot ar 1.6% jūnijā. Arī galvenā YIY PCI, izņemot pārtiku un enerģiju, iezīmējās augstāk – līdz 2,2% salīdzinājumā ar paredzamo + 2,1%.
  • ASV ieņēmumu pārskats – Inflācijas rādītāji bija diezgan lieli, lai gan peļņa nav tik liela. Reālā vidējā stundas izpeļņa samazinājās līdz 1.3% YoY salīdzinājumā ar iepriekšējo 1.5%. Reālā vidējā nedēļas izpeļņa samazinājās līdz tikai 0.8% YoY salīdzinājumā ar iepriekšējiem 1.2%.
  • Tramps čivina par tarifiem – Donalds Tramps pirms kāda laika izlaida vēl vienu tvītu par tirdzniecību un tarifiem. “Pateicoties milzīgai viņu valūtas devalvācijai un iesūknējot milzīgas naudas summas viņu sistēmā, desmitiem miljardu dolāru, ko saņem ASV, ir dāvana no Ķīnas. Cenas nav augušas, nav inflācijas. Lauksaimnieki, kas saņem vairāk nekā Ķīna, tērētu. Viltus ziņas neziņos! ”

  Tirdzniecība redzeslokā

  Lācīgs NZD / USD

  • Tendence ir lācīga
  • Šķiet, ka augstāka atvilkšana tagad ir beigusies
  • MA nodrošina pretestību

  Neskatoties uz pēdējo lēcienu, tendence joprojām ir lācīga

  NZD / USD trīs nedēļas ir bijis lācīgs, un laika gaitā lejupslīde ir paātrinājusies. Slīdošie vidējie rādītāji šajā laikā ir paveikuši lielisku darbu kā pretestība, un cena ir zemāka. Lai gan mēs tagad redzam lēcienu pēc baumām, ka Ķīnai un ASV drīz varētu būt vēl viena sanāksme / zvans, lai virzītos uz priekšu tirdzniecības sarunās. Cena ir pakāpusies augstāk, taču šobrīd tā atrod pretestību 50 un 100 SMA, kas, šķiet, ir laba vieta, kur iet īsumā ar plūsmu.

  Noslēgumā

  Ekonomikas dati šodien bija diezgan dažādi, un tirgi tirgojās šauros diapazonos. Bet sinhronizētie ASV un Ķīnas komentāri tikko par turpmākajām sarunām nākamajās nedēļās un kavēšanās ar jaunākajiem ASV tarifiem. Tā ir pozitīva ziņa, un tā uzreiz ir uzlabojusi noskaņojumu finanšu tirgos.

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me