Forex Signals ASV sesijas kopsavilkums, 6. augusts – noskaņojums šodien uzlabojas pēc pozitīviem ekonomikas rādītājiem

Noskaņojums pagājušajā ceturtdienā kļuva diezgan negatīvs pēc tam, kad Donalds Tramps tvītoja par papildu tarifiem Ķīnas importam. Ķīna ir apgalvojusi, ka ir pildījusi solījumus iegādāties ASV lauksaimniecības produktus, taču mēs zinām, ka tirdzniecības sarunas pagājušajā nedēļā notika Ķīnā, tāpēc tirdzniecības karš atkal turpinās. Noskaņojums finanšu tirgos pasliktinājās pēc šiem tvītiem, kuru dēļ riska aktīvi krita zemāk, savukārt pēdējās dienās drošās patvērums ir absolūti pieaudzis. Zelts sasniedza 6 gadu maksimumu USD / JPY kritās par 400 punktiem zemāk.

Lai gan šodien šķiet, ka noskaņojums ir nedaudz uzlabojies, jo preču dolāri turpina augstāku atgriešanos, ko viņi sāka vakar, kamēr drošās patvērums atkāpjas, USD / JPY šorīt Āzijas sesijas laikā pārspēja vairāk nekā 150 kauliņus augstāk. Iemesls tam ir bijuši ekonomikas dati, kas šodien agri nāk no Āzijas un Vācijas. Enodarbinātības ziņojums no Jaunzēlandes bija iespaidīgs, jo bezdarba līmenis zaudēja 3 punktus, bet peļņas indekss 2. ceturksnī pieauga par 0,8%. Vācijas rūpnīcu pasūtījumi jūnijam bija krietni straujāki, taču galvenie dati tika iegūti no Japānas ar vidējo izpeļņu un mājsaimniecību tēriņi iznāca daudz labāki nekā gaidīts. Tas uzlaboja noskaņojumu, un tirgi šobrīd mēģina izlemt, vai palikt pozitīvā režīmā vai atkal ieslēgt negatīvu.

Eiropas sesija

 • Eiropas pakalpojumu PMI – Kaut arī ražošana Eiropā ir patiešām sarežģītā situācijā, pakalpojumi turas labāk. Šodienas Eirozonas pakalpojumu PMI ziņojums parādīja, ka šī nozare jūlijā vairāk vai mazāk nemainījās. Vācijā un Spānijā, kur pakalpojumi ir bijuši visspēcīgākie, pagājušajā mēnesī nedaudz pavājinājās, bet Francijā un Itālijā šī nozare uzlabojās, eirozonas numuru atstājot tur, kur tas bija pagājušajā mēnesī, sasniedzot 53,2 punktus.
 • PBOC zvēr, ka tas nav manipulācija ar juaņu – Ķīnas Tautas banka, kas ir centrālā banka, šorīt agri komentārā teica, ka iebilst pret ASV apsūdzībām, ka tā manipulē ar valūtu. Apsūdzība ir saistīta ar vienpusību un protekcionismu, kas nopietni kaitē globālajiem noteikumiem. Juaņas valūtas maiņas kursu nosaka tirgus piedāvājums un pieprasījums, un Ķīna neiesaistīsies konkurences devalvācijā. Ķīnā nav jautājumu par valūtas manipulācijām, un mēs neizmantosim juaņu kā instrumentu tirdzniecības strīdu risināšanai. USD / CNY vakar uzlēca virs 7 atzīmes. PBOC gubernatora vietnieks Čens Julu piebilda, ka Ķīna nekad nav izmantojusi savu valūtu kā konkurences instrumentu. Viņš cer, ka ASV racionāli atrisinās tirdzniecību.
 • FED’s Daly ir pret agresīvu likmju samazināšanu – Sanfrancisko federālās zemes prezidente Mērija Deilija šorīt komentēja, sakot, ka agresīva likmju samazināšana nav pamatota, ja nav pierādījumu par spēcīgāku ekonomikas lejupslīdi. Globālās izaugsmes pretvējš attaisnoja pagājušās nedēļas likmju samazināšanu. Tirdzniecības nenoteiktība ir palielinājusies, kas varētu mazināt biznesa investīcijas. Viņa neredz, ka ekonomika nonāk recesijā, bet redz, ka turpinās pretvējš no tirdzniecības, zemākas likmes no citām centrālajām bankām varētu attaisnot zemākas likmes.
 • Daži pozitīvi Brexit komentāri veido ES – Eiropas Komisija šodien izteica dažus komentārus par Brexit. Viņi teica, ka ES ir atvērta sarunām, ja Lielbritānija vēlas precizēt savu nostāju attiecībā uz Brexit. Komisija nākamajās nedēļās joprojām ir pieejama Brexit diskusijām, savukārt ES ir gatava Brexit bez vienošanās, taču saka, ka tā nav vēlamā iespēja
 • AK atbildes uz ES – Lielbritānijas pārstāvis Maikls Gove šodien šodien teica, ka viņi joprojām ir gatavi un vēlas sarunas par Brexit vienošanos. Mēs varam vest sarunas par jaunu darījumu, taču viņu sarūgtina ES atteikšanās vest sarunas.

ASV sesija

 • Tramps čivina par tirdzniecību – ASV prezidents Donalds trumpis pirms kāda laika tvītoja par tirdzniecību un ASV lauksaimniekiem:

  “Kā viņi ir iemācījušies pēdējos divos gados, mūsu izcilie amerikāņu lauksaimnieki zina, ka Ķīna nevarēs viņiem nodarīt pāri, jo viņu prezidents ir stāvējis kopā ar viņiem un darījis to, ko nedarītu neviens cits prezidents – un es to darīšu nākamreiz gadu, ja nepieciešams! ”

  “Drošības, ieguldījumu un procentu likmju dēļ Amerikas Savienotajās Valstīs ieplūst milzīgas naudas summas no Ķīnas un citām pasaules daļām! Mēs esam ļoti spēcīgā pozīcijā. Uzņēmumi arī ierodas ASV lielā skaitā. Skaista lieta, ko skatīties! ” 

 • FED Bullard Speaking – Federālo rezervju Bullards sacīja AFP, ka ASV procentu likmes ir “pareizajā apkārtnē”, un mēs skatīsimies datus. Viņš piebilda, ka FED nevajadzētu reaģēt uz “tit-for-tat tirdzniecības karu”. Daži pozitīvi komentāri ir visnopietnākais FED loceklis.
 • JOLTS darba piedāvājumi – Pēdējo mēnešu laikā JOLTS darba piedāvājumi ir bijuši 7,30–7,40 milj. Jūnijā jaunas darba vietas bija 7,45 miljoni, bet tika pārskatītas zemāk līdz 7,37 miljoniem. Pagājušajā mēnesī tie sasniedza 7,32 miljonus, trūkstot cerībām par 7,50 miljoniem. Paredzams, ka šodien tie ieradīsies plkst. 7.34M.

Tirdzniecība redzeslokā

Bullish AUD / USD Atkal

 • Tendence joprojām ir diezgan lācīga
 • Atvilkšana ir pabeigta
 • 20 SMA atkal nodrošina pretestību
 • Aussie pamati ir lācīgi

 

20 SMA atkal pārvērš šo pāri uz leju

AUD / USD pirms divām nedēļām kļuva lācīgs, jo USD pircēji atgriezās, un kopš tā laika tendence ir bijusi diezgan spēcīga. pagājušajā nedēļā šī tendence palielinājās, un vakar tā ieguva jaunus kritumus. Bet pēdējās sesijās lejupslīde ir apstājusies, un mēs esam redzējuši, ka atgriešanās ir augstāka, jo USD vājinās arvien pieaugošajā tirdzniecības karā. Bet tagad ir pabeigta stohastiska gandrīz pārpirkta un 20 SMA (pelēks), kas atkal nodrošina pretestību. Iepriekšējais H4 svečturis aizvērās kā doji, kas ir atpakaļgaitas signāls. Mums jau iepriekš ir pietrūcis šī pāra, taču, ja jūs nokavējāt šo tirdzniecību, šī ir lieliska iespēja iziet.

Noslēgumā

Rūpnīcu pasūtījumi jūnijā Vācijā strauji pieauga, un tā ir pozitīva zīme ražošanas nozarei Vācijā un Eirozonā, jo šai nozarei ir lielas nepatikšanas. Varbūt tas būs reversais punkts, taču to vēl ir pāragri pateikt, jo tas ir tikai viens labs mēnesis. Mums vajadzētu gaidīt, kamēr šomēnes no Eiropas tiks iegūti ražošanas dati.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector