Forex Signals ASV sesijas kopsavilkums, 2. janvāris – ražošana joprojām ir dziļā recesijā Eiropā, neskatoties uz nelielu uzlabojumu decembrī

Tirgi bija diezgan neskaidri, ko darīt pēc Apvienotās Karalistes vēlēšanām un vienošanās par pirmā posma tirdzniecības līgumu starp ASV un Ķīnu, kas drīz būs oficiāla. Pēc sākotnējā optimisma tirgotāji atgriezās ar kājām uz zemes, saprotot, ka abi notikumi daudz nemainīsies, tāpēc dažu nedēļu laikā notika klusā cenu darbība, kas noveda pie 2019. gada pēdējās nedēļas. Naudas plūsmas ietekmēja tirgus pagājušajā nedēļā, un tirgi vērsās pret USD, jo nauda plūda īpaši tādu drošības patvērumu virzienā kā, piemēram, ZELTS. Šodien šķiet, ka tirgi atkal tirgo noskaņojumu, kas šķiet pozitīvi, jo riska aktīvi pakāpjas augstāk, kamēr drošās patvēruma vietas atkāpjas.

Mums šodien tika izlaisti galīgie ražošanas pārskati no Eiropas. The skaitļi decembrī uzrādīja nelielu uzlabošanos, taču ražošana joprojām saglabājās dziļā sarukumā. Daži ECB locekļi ir norādījuši uz ekonomikas atveseļošanos pēc dažiem zaļajiem dzinumiem, kurus mēs nesen redzējām datos, taču uzlabojumi ir bijuši diezgan anēmiski, un šodienas ražošanas pārskati to parāda. Tā būs augšupejoša cīņa, kas mēģinās apgriezt ekonomiku, it īpaši, ja šogad ASV tarifi Eiropas ražotājiem sāksies.

Eiropas sesija

  • Šanhajas un Londonas biržas savienojums ir apturēts – Reuters ziņoja, ka Ķīna uz laiku apturēja Šanhajas-Londonas Stock Connect shēmu. Ziņojumā ir minēti pieci avoti, kas pārzina šo jautājumu, sakot, ka Ķīna uz laiku ir bloķējusi Šanhajas un Londonas biržu pārrobežu sarakstus, jo Honkongas jautājumā politiskā spriedze ar Lielbritāniju ir notikusi. Ķīnas ārlietu ministrija paziņoja, ka viņiem nav zināmas akciju saites apturēšanas īpatnības. Viņi arī nekomentēja jautājumus par pirmā fāzes tirdzniecības līguma parakstīšanu.

  • Eirozonas galīgās ražošanas PMI – Šodienas galīgais ražošanas rādītājs no Francijas, Vācijas un Eirozonas bija nedaudz augstāks nekā pirmajā lasījumā, palielinoties attiecīgi par 50,4, 43,7 un 47,5 punktiem. Itālijā un Spānijā ražošanas aktivitāte turpināja samazināties, PMI rādītājam samazinoties līdz 47,4 punktiem no novembra 47,5 un līdz 46,2 Spānijai no 47,6 punktiem.

  • Lielbritānijas ražošanas PMI – Lielbritānijā apstrādes rūpniecība atzīmējās augstāk līdz 47,5 punktiem, taču tā joprojām ir lejupslīde. “Apvienotās Karalistes ražošanas nozarē 2019. gada beigās notika sliktāks pagrieziens. Produkcija samazinājās visātrākajā ātrumā septiņarpus gadu laikā, jo samazinājās jauno pasūtījumu pieplūdums un samazinājās Brexit drošības krājumi. Tā kā pieprasījums bija vājš un pārliecība joprojām bija zema, izejvielu iegāde strauji samazinājās un darbavietas samazinājās devīto mēnesi pēc kārtas.

ASV sesija

  • ASV sākotnējās bezdarbnieka prasības – ASV iknedēļas sākotnējo bezdarbnieku pieprasījumu summa bija 222 tūkstoši, salīdzinot ar gaidāmajiem 220 tūkstošiem. Iepriekšējā nedēļa bija 222 K, bet tika pārskatīta augstāk līdz 224 K. Arī turpmākās pretenzijas bija augstākas par 1728 000, salīdzinot ar paredzamo 1680 000.
  • ASV izaicinātāja amatu samazināšana – ASV konkurentu darba vietu samazināšana decembrī bija -25,2%, salīdzinot ar novembra 16,0%. Atlaišana samazinājās līdz 32,84k, salīdzinot ar 44,57k novembrī. Šī ir vēl viena pozitīva ziņa par nodarbinātību ASV.
  • ASV CB patērētāju uzticība – ASV CB patērētāju uzticība tikko tika atbrīvota. Paredzēts, ka ASV patērētāja uzticēšanās pieaugs līdz 128,0 punktiem. tas patiešām uzlabojās līdz 126,5 punktiem, salīdzinot ar iepriekšējiem 125,5 punktiem, tomēr tas neatbildēja cerībām. Arī pašreizējā situācija uzlabojās līdz 170,0 punktiem, salīdzinot ar 166,9 punktiem pagājušajā mēnesī. Tomēr cerības nedaudz samazinājās – līdz 97,4 punktiem salīdzinājumā ar 97,9 pagājušajā mēnesī.

Tirdzniecība redzeslokā

Bullish AUD / USD Atkal

  • Šī tendence ir bijusi vērojama vairāk nekā 2 mēnešus
  • Augšupvērstais ir ieguvis vēl lielāku impulsu
  • 100 SMA sniedz atbalstu
  • Šķiet, ka atvilkšana uz leju ir pabeigta
100 SMA turas H1 diagrammā

AUD / USD ir bijis vērojams kopš šī mēneša sākuma, kad USD kļuva lācīgs, ņemot vērā maigāko ASV ISM ražošanas pārskatu, kas parādīja, ka novembrī šī nozare saruka dziļāk. Augšējais impulss izplēnēja, un trešajā nedēļā šis pāris atkāpās zemāk. Bet noskaņojums vēl vairāk uzlabojās pēc tam, kad ASV un Ķīna vienojās par pirmā posma darījumu, palīdzot riska aktīviem, piemēram, akciju tirgiem un preču dolāriem.

Pagājušajā nedēļā USD pirms jaunā gada kritās zemāk, un rezultātā AUD / USD apmēram nedēļu kļuva vēl lecīgāks. Tomēr šodien mēs redzam samazinājumu šajā pārī, jo USD beidzot atrod dažas cenas. Bet 100 SMA (zaļš) turējās H1 diagrammas kritums, un šis pāris agrāk atleca no šī slīdošā vidējā līmeņa. Pēc atlēciena cena nav tieši aizbēgusi, kas mums ir devis laiku, lai tagad atvērtu pirkšanas signālu, cerot, ka augšupejas tendence drīz atsāksies.

Noslēgumā

Pēc tirdzniecības ar USD pagājušajā nedēļā, kad tirgotāji koriģēja savas pozīcijas jaunajam gadam un daudznacionālās korporācijas pārvietoja skaidru naudu tur, kur tām to vajadzēja, tirgi ir atgriezušies pie noskaņojuma tirdzniecības. Ziņojums, ka Ķīna uz laiku apturēja Šanhajas un Londonas fondu savienojuma shēmu, ir nedaudz nomierinājusi noskaņojumu, līdz ar to riska aktīvu samazināšanās.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector