Forex Signals ASV sesijas kopsavilkums, 2. augusts – Drošie patvērumi ir Ķīnas jauno tarifu saņēmēji

Vakar USD bija vērojams straujš kāpums, kas sākās trešdienas vakarā, pēc FED sanāksmes, kas nebija tik dovish, kā to gaidīja tirgi. The FED samazināja procentu likmes par 25 bāzes punktiem, bet tirgi cerēja vai nu uz 50 bps likmes samazināšanu, vai pat uz labāku, FED atstājot durvis vaļā turpmākiem likmju samazinājumiem. Tā rezultātā USD pēc sanāksmes izrādījās diezgan bullish, visā kuģī pakāpjoties gandrīz par 100 punktiem augstāk, bet USD pēc ASV pēcpusdienas ziņojumiem par ražošanu sāka atgriezties. Galīgā ražošanas PMI bija nedaudz labāka, nekā gaidīts, un attālinājās no stagnācijas, bet ISM ražošana vēl vairāk mīkstināja, un tagad tā virzās uz sarukumu.

Tas sāka mainīt USD zemāku pēcpusdienā, bet lielais solis notika vēlāk vakarā pēc tam, kad Donalds trumpis paziņoja par tarifu paaugstināšanu Ķīnai līdz 10% no atlikušajiem 300 miljardiem USD ko importē ASV. Tas bija mazliet pārsteigums, kad tirgi gaidīja tirdzniecības darījumu starp abām milzu valstīm. Nespēja panākt pozitīvu iznākumu šīs nedēļas tikšanās laikā starp divām tirdzniecības komandām Ķīnā bija zīme, ka sarunas varētu būt sabrukušas, bet tirgi negaidīja jaunus tarifus, tāpēc tas bija pārsteigums, kas izraisīja USD zemāku cenu sākumā, bet pēc tam tas pārvērtās par drošu patvēruma meklēšanu. USD / JPY un EUR / CHF ir kļuvuši patiešām lācīgi, kamēr ZELTS vakar pieauga par aptuveni 60 USD.

Eiropas sesija

  • Itālijas mazumtirdzniecība un rūpnieciskā ražošana – Pēdējos trīs lasījumos Itālijā mazumtirdzniecības apgrozījums kļuva negatīvs, no marta līdz maijam kopumā samazinoties par 1,0%. Bet mazumtirdzniecības apjoms jūnijā sasniedza pienācīgu lēcienu par 1,9%, un pēc trim negatīviem mēnešiem tas izskatās vēl labāk. Arī rūpnieciskā ražošana pēdējā laikā ir bijusi ļoti vāja, martā un jūnijā samazinoties par 1,8%. Mēs redzējām ražošanas pieaugumu maijā, bet šodien jūnijā bija paredzēts samazinājums par 0,4%. Ražošana patiešām samazinājās, bet par 0,2%.
  • Eirozonas mazumtirdzniecība – Eirozonas ekonomikas dati pēdējos mēnešos ir vājinājušies, īpaši apstrādes rūpniecības jomā. Arī patērētāju uzticība ir pasliktinājusies, jo plašākas ekonomiskās prognozes Eiropā izskatās drūmas. Lai gan šodien mēs redzam dažus patiešām pozitīvus skaitļus no mazumtirdzniecības pārskatu ziņojumiem. Izlikta mazumtirdzniecības pārdošana pienācīgs lēciens par 1,1% jūnijā pēc krituma, ko mēs redzējām maijā. Mazumtirdzniecības lēciens ir laba zīme nākamajām nedēļām.
  • Ķīna reaģē uz ASV tarifiem – Ķīnas Ārlietu ministrija šorīt paziņoja, ka bumba tagad atrodas ASV tiesā. Arī Ķīnas tirdzniecības ministrija paziņoja, ka Ķīna veiks pretpasākumus, ja stāsies spēkā ASV tarifi. Viņi ir ļoti neapmierināti ar ASV jaunāko paziņojumu par tarifiem un kategoriski pret to iebilst. Viņi cer, ka ASV var pēc iespējas ātrāk novērst savas kļūdas. ASV tirdzniecības eskalācija neatbilst globālajām interesēm un cerībai, ka abas puses savu strīdu varēs atrisināt, pamatojoties uz vienlīdzību
  • Lielbritānijas būvniecības PMI – Dažādās Lielbritānijas ekonomikas nozarēs pēdējā laikā ir samazinājies kritums, būvniecībā tas notika februārī. Jūnijā būvniecības aktivitātes kritums vēl vairāk padziļinājās, PMI rādītājam nokrītot līdz 43,1 punktam. Paredzēts, ka jūlijā šī nozare nedaudz uzlabosies, un PMI rādītājs bija paredzēts 46 punktos, taču tas neizdevās, sasniedzot 45.3 punktus, kas joprojām nozīmē dziļu sarukumu.

ASV sesija

  • ASV bezdarba līmenis un ienākumi – Sagaidāms, ka bezdarba līmenis ASV būs zemāks par 3,6%, bet tas nemainījās – 3,7%. ASV nefermu algu saraksti jūlijā bija tuvu cerībām 164 tūkst., Salīdzinot ar gaidāmajiem 165 tūkstošiem. Dalības līmenis bija augstāks par 63,0%, salīdzinot ar 62,9% iepriekš, kas, šķiet, ir iemesls tam, ka bezdarba līmenis šoreiz nesamazinājās. Bet vidējā stundas izpeļņa MM atzīmējās augstāk par 0,3% pret + 0,2% gaidāma. Arī vidējā stundas izpeļņa YoY atzīmēja augstāku līmeni līdz 3,2% no 3,1%. Nepietiekama nodarbinātība samazinājās līdz 7.0% no iepriekšējiem 7.2%, kas ir vēl viena laba zīme.
  • ASV rūpnīcu pasūtījumi – Rūpnīcu pasūtījumi pēdējos mēnešos ASV ir bijuši diezgan nestabili. Februārī mēs redzējām kritumu par 0,5%, bet pēc tam martā – par 1,9%. Bet aprīlī un maijā pasūtījumi kopumā samazinājās par 1,0%. Paredzams, ka šodienas ziņojums parādīs vēl vienu pavērsienu un rūpnīcas pasūtījumu pieaugumu par 0,6%.
  • ASV pārskatītais UoM patērētāju noskaņojums – Patērētāju noskaņojums šā gada 1. ceturksnī ievērojami samazinājās, jo šis rādītājs nokritās līdz 93 punktiem, bet 2. ceturkšņa laikā tas uzlabojās. Lai gan jūnijā noskaņojums pievīla, sasniedzot 97,9 punktus. Noskaņojums pagājušajā mēnesī nedaudz uzlabojās, sasniedzot 98,4 punktus, un sagaidāms, ka tas tiks pārskatīts par atzīmi augstāk šodien līdz 98,5 punktiem.

Tirdzniecība redzeslokā

Bullish GBP / USD

  • Tendence ir lācīga
  • 50 MSA nodrošina pretestību
  • Atvilkšana ir pabeigta

Stohastiskais rādītājs tagad ir pārdots H4 diagrammā

GBP / USD ir kļuvis ļoti lācīgs, jo tagad kļūst arvien acīmredzamāks fakts, ka jaunais premjerministrs Boriss Džonsons neievieš neko jaunu Brexit sarunu galdā ar ES. Rezultātā GBP ir nogāzies un vakar šis pāris devās uz 1.20. Bet vājāki ASV apstrādes rūpniecības dati, kā arī pārsteiguma paziņojums par tarifiem lika USD pazemināties un GBP / USD paaugstināties. Šodien mēs redzam vēl vienu vāju atgriešanos, kas vairāk izskatās pēc konsolidācijas, un 50 SMA (dzeltenā krāsā) nodrošina pretestību augšpusē, tāpēc šī izskatās laba iespēja iziet no šī pāra.

Noslēgumā

Iznācis ASV nodarbinātības ziņojums. Bezdarba līmenis neatbildēja cerībām un saglabājās 3,7% līmenī, kas joprojām ir ļoti laba vieta, taču to galvenokārt noteica līdzdalības līmeņa pieaugums. Peļņa bija labāka, nekā gaidīts, kas ir pozitīva zīme ASV ekonomikai un USD, kas šobrīd kāpj augstāk.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector