Forex nedēļa priekšā, 17.-21. Decembris: FOMC, BOJ un IKP rādītāji uzmanības centrā!

Tā bija lēna nedēļa, jo tirgos bija vērojama neliela nepastāvība, ja nebija lielu ekonomisku notikumu. Tomēr piektdien dolāra kurss attiecībā pret eiro un jenu nostiprinājās, jo stabila mazumtirdzniecības veikalu pārdošana novembrī mazināja zināmas bažas par strauju ASV ekonomikas palēnināšanos, atbalstot ekonomiku. Lielākā daļa tirgotāju jutās vilcinājušies iesaistīties svārstīgajos darījumos pirms federālo fondu likmes, kas maksājama nākamās nedēļas laikā.

Tehniski tā ir decembra pēdējā tirdzniecības nedēļa, jo pēc Ziemassvētku brīvdienām lielākā daļa brokeru un finanšu iestāžu darbosies. Tomēr šī kārtējā nedēļa ir pilnībā piepildīta ar dažiem spēcīgas ietekmes ekonomiskiem notikumiem, kas aptver ASV Federālo rezervju un Japānas Bankas lēmumus par procentu likmēm. Bez tam tirdzniecībā ir vairāki spēcīgi ekonomiski notikumi. Apskatīsim viņus …

Skatīšanās saraksts – šīs nedēļas populārākie ekonomiskie notikumi

Trešdiena – 19. decembris

GBP – PCI y / y

Apvienotās Karalistes patēriņa cenu indekss augustā pieauga par 2,7%, izdalot pieaugošo inflācijas spiedienu un palīdzot attaisnot Anglijas Bankas procentu likmju paaugstināšanu attiecīgajā mēnesī. Kopš tā laika AK ekonomika nav spējusi iegūt labu skaitu. Viņu inflācijas rādītāji novembrī ir samazinājušies no 2,6% līdz 2,4%.

Lēnāki PCI dati par 2.3% ir kartēs par decembri. Lai gan tiek prognozēts, ka mazumtirdzniecības apjoms palielināsies par 0,3%, kas ir pretrunā ar domu par gaidāmo inflācijas līmeņa kritumu. Iesācējiem vājāku inflācijas rādītāju Sterlingam uzskata par lācīgu.

CAD – PCI y / y

Arī Kanādas inflācija pēdējā laikā cieš jēlnaftas cenu krituma dēļ. Oktobrī PCI rādītājs sasniedza -0,4%, kas ir zemāks nekā augusta pieaugums par 0,5%. Tas galu galā izdara spiedienu uz BOC (Bank of Canada), lai saglabātu aizturētās procentu likmes.

Paredzams, ka decembra rādītāji novembrī kritīsies par -0,1%, salīdzinot ar 0,3%. Tas var noturēt Loonie vājāku šajā nedēļā.

USD – FED monetārās politikas sanāksme

Trešdien ASV centrālā banka, Federālā banka, pievēršas uzmanības centrā, jo sagaidāms, ka tās atbrīvos lēmumu par procentu likmēm. Investori plaši sagaida, ka tā rezultātā notiks vēl viens procentu likmju paaugstinājums, ceturto reizi gadā.

Fed priekšsēdētājs Džeroms Pauels ir skaidri norādījis, ka viņš uzskata, ka Fed jāturpina nepārtraukti palielināt aizņēmumu izmaksas, un nākotnes līgumu tirgus, šķiet, pērk to, ko viņš pārdod.

Fed likmes paaugstināšana – vai tā ir cena?

Mēs visi zinām par Fed plānu paaugstināt procentu likmes decembrī. Investori jau ir ieņēmuši savas pozīcijas, lai nodrošinātu maksimālo atdevi dolārā.

Tātad, ko sagaidīt likmju paaugstināšanā?


Manuprāt, lielākā daļa no 2,50% likmju paaugstināšanas jau ir ņemta vērā. Sākotnējā atbilde, visticamāk, būs dolāra kāpums un pēc tam pēkšņa maiņa. Pārdomājot, mēs varam redzēt klusinātu reakciju uz 2,50% izdalīšanos.

Tomēr tas būs pārsteidzošs darījums, ja Fed paaugstinās procentu likmi par 50 bāzes punktiem līdz 2.75% vai nemaz nepaaugstinās likmes. (Abi šie scenāriji ir ļoti maz ticams, bet mums vajadzētu būt B plānam, lai novērstu jebkādu neskaidru kustību).

Vēlāk ieguldītāji koncentrēsies uz paziņojumu pēc sanāksmes un Pauela preses konferenci, kas paredzēta plkst. 19:30 (GMT), 30 minūtes pēc Fed Fund Rate. Paredzams, ka tirgotāji atradīsies uz vietas un gaidīs, lai uzklausītu Pauela viedokli par inflāciju un algu pieaugumu.

Tātad, es arī meklēšu norādes par nākamajiem likmju paaugstinājumiem, it īpaši to, ko viņi plāno 2019. gadam.

NZD – galīgais IKP q / q

Tiek prognozēts, ka Jaunzēlandes statistikas biroja IKP rādītājs tiks publicēts plkst. 21:45 (GMT). Paredzams, ka IKP (iekšzemes kopprodukts) samazināsies no 0,6% līdz 1%. Kaut arī paredzams, ka viņu tirdzniecības deficīts samazināsies no -1295M līdz -880M.

Ceturtdiena – 20. decembris

AUD – Nodarbinātības maiņa & Bezdarba līmenis

Austrālijas Statistikas birojs ņems vērā darba tirgus rādītājus pulksten 00:30 (GMT). Austrālijas ekonomikā novembrī bija vērojams iespaidīgs 32,8 tūkstošu pieaugums, kas ievērojami pārsniedza cerības. Austrālijas darba tirgū klājas labi, neskatoties uz dažiem jautājumiem mājokļu nozarē un bažām par Ķīnu.

Šī mēneša prognoze ir nedaudz nestabila, jo ekonomisti sagaida 20 000 jaunu darba vietu. Paredzams, ka arī bezdarba līmenis saglabāsies 5% līmenī. Tātad, mēs varam gaidīt lācīgu toni Aussie līdz ceturtdienai.

JPY – monetārās politikas paziņojums

Japānas Bankai ir visvieglākā monetārā politika attīstītajās valstīs ar procentu likmēm negatīvajā teritorijā. Tas ir saistīts ar faktu, ka Japānas ekonomika saskaras ar deflācijas risku un to pamatinflācija ir tālu no BOJ 2% mērķa. Tāpēc tika sagaidīts, ka BOJ saglabās nemainīgu politikas likmes likmi -0.10%, un tieši to viņi darīja šodien.

Tiek prognozēts, ka BOJ turpinās vērsties pret 10 gadu obligāciju ienesīgumu. Pēc lēmuma gubernators Haruhiko Kuroda rīkos preses konferenci, taču tā ir provizoriska. Es negaidu nekādu būtisku virzību uz tā atbrīvošanu, ja vien gubernators Kuroda nāks klajā ar jaunām piezīmēm par Japānas ekonomiku un viņu gaidāmajiem politikas lēmumiem.

Piektdiena – 21. decembris

GBP – Norēķinu konts

Paredzams, ka Nacionālās statistikas birojs norēķinu kontu atbrīvos plkst. 8:30 (GMT). Tā ir atšķirība starp importētajām un eksportētajām precēm, pakalpojumiem, ienākumu plūsmām un vienpusējiem pārskaitījumiem iepriekšējā ceturksnī. Paredzams, ka 2018. gada septembrī tirdzniecības deficīts parādīs 22,2 miljardus, salīdzinot ar 20,3 miljardiem.

GBP – galīgais IKP q / q

Valsts statistikas birojs plāno publiskot IKP skaitli plkst. 8:30 (GMT). Paredzams, ka IKP (iekšzemes kopprodukts) nemainīsies – 0.6% salīdzinājumā ar 0.6% iepriekšējā ceturksnī.

Tomēr, ņemot vērā neseno Apvienotās Karalistes inflācijas rādītāju kritumu no 2,7% līdz 2,4%, tirgus tirgos mārciņu ar vājāku noskaņojumu.

Pēc pozitīvo ziņu izlaišanas Sterlings var palikt bullish, jo sagaidāms, ka BOE (Anglijas Banka) monetārās politikas sanāksmēs saglabās haķīgu toni..

CAD – IKP m / m

Tāpat Kanādas statistikas dienestam ir jābrīvo iekšzemes kopprodukts pulksten 12:30 (GMT). Tirgotājiem, būs patiešām interesanti redzēt, kā nesenie tarifi no ASV ir ietekmējuši Kanādas produktivitāti.

Ekonomistu cerības ir par 0,2%, salīdzinot ar -0,1%.

Stipendiāti, pagaidām tas ir viss, bet sagaidiet aizraujošo nedēļu. Sekojiet līdzi FX līderiem un gūsim peļņu pirms Ziemassvētkiem.

Lai jums lieliska nedēļas nogale.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector