EUR / USD pārkāpj augšupvērsto kanālu – ātras pārdošanas signāls!

The EUR / USD pāris noslēdzās pie 1.20446, pēc augstākā 1.21009 un zemākā 1.20274 līmeņa. The EUR / USD pair pirmdien otro sesiju pēc kārtas palielināja zaudējumus, nokrītot zem 1.2100 līmeņa, neskatoties uz riskanto tirgus noskaņojumu. Neskatoties uz spēcīgākiem, nekā gaidīts, ekonomikas datiem no Eiro puses, EUR / USD pāris pirmdien joprojām piedzīvoja zaudējumus sakarā ar ASV dolāra pieaugošo spēku.

Pēc tam, kad ASV FDA sestdien apstiprināja trešo koronavīrusa vakcīnu, ASV ekonomikas perspektīvas uzlabojās. Džonsona izstrādātā vakcīna & Džonsonam tika piešķirts apstiprinājums ārkārtas lietošanai, radot cerības uz ātru ekonomikas atveseļošanos. Šīs vakcīnas ievadīšana sāksies otrdien, un, cerams, ka tā veicinās cīņu pret koronavīrusu, galu galā palīdzot Amerikas ekonomikai ātrāk atsākties. Šīs cerības rezultātā ir uzlabojusies valsts kopējā perspektīva, palielinoties pieprasījumam pēc ASV dolāra un galu galā EUR / USD cenas uz negatīvo pusi.

Datu jomā no Eiropas puses Vācijas provizoriskais PCI februārī pieauga līdz 0,7%, salīdzinot ar gaidāmajiem 0,5%, atbalstot eiro un ierobežojot visus turpmākos zaudējumus EUR / USD pāris. 13:15 pēc GMT ienāca Spānijas ražošanas PMI, uzrādot pieaugumu līdz 52,9, salīdzinot ar gaidīto 52,1, kas arī palielināja eiro un ierobežoja lejupvērsto spiedienu uz EUR / USD pāris. 13:45 GMT ienāca Itālijas ražošanas PMI. Tas atbilda 56,9 gaidām. 13:50 GMT tika paziņots par Francijas galīgās ražošanas PMI. Tas palielinājās līdz 56.1, salīdzinot ar gaidāmo 55.0, palielinot eiro un ierobežojot visus turpmākos zaudējumus EUR / USD pāris. Vācijas Final Manufacturing PMI, kas tika izlaists plkst. 13:55 GMT, palika nemainīgs – 60,7. 14:00 pēc GMT ienāca galīgās ražošanas PMI no visas Eirozonas. Tas atbilda 57,7 cerībām. Itālijas provizoriskais PCI februārī, kas notika plkst. 15:00 pēc GMT, samazinājās līdz 0,1%, salīdzinot ar gaidāmajiem 0,4%, nosverot eiro un izdarot papildu spiedienu uz EUR / USD pāris.

No ASV puses pulksten 19:45 GMT tika izlaists februāra galīgais ražošanas PMI. Tas palika nemainīgs, atbilstoši prognozei 58,6. 20:00 pēc GMT ienāca februāra ISM Manufacturing PMI, kas liecina par strauju pieaugumu līdz 60,8 salīdzinājumā ar prognozēto 58,7, kas atbalstīja ASV dolāru, un palielināja zaudējumus EUR / USD pāris. Janvārī arī būvniecības izdevumi pieauga līdz 1.7%, salīdzinot ar gaidāmajiem 0.7%, kas palielināja ASV dolāru un palielināja zaudējumus EUR / USD pāris. Februārī ISM apstrādes rūpniecības cenas pieauga līdz 86.0, salīdzinot ar paredzamo 80.0, atbalstot zaļo banknošu un nosverot cenu. EUR / USD pāris.

ASV dolārs bija spēcīgs arī tāpēc, ka pirmdien ASV bija labāki nekā gaidīts makroekonomikas dati. No otras puses, pirmdien Eiropas Centrālās bankas prezidente Kristīne Lagarda koronavīrusu nosauca par dubultu ekonomisko šoku. Tas ir ārkārtīgi smagi skāris ekonomiku un paātrinājis strukturālas izmaiņas, kas pārveidos nākotnes ekonomiku un dzīvesveidu. Viņa arī atzīmēja, ka pandēmija joprojām smagi ietekmē ekonomiku un ka tā vēl nav beigusies, taču viņa atzina, ka ir sasniegts milzīgs progress vakcīnu tehnoloģijā, kas mums ļāva redzēt gaismu tuneļa galā. Šie Lagardes komentāri neietekmēja valūtu. Tādējādi EUR / USD pāris palika lāču trasē, zaudējot dienu. Tikmēr zaudējumi EUR / USD valūtu pāris palika ierobežots, pateicoties zināmam ASV dolāra vājumam, ko noteica ASV Pārstāvju palātas pēdējais solis, nododot stimulēšanas paketi 1,9 triljonu dolāru vērtībā. Tas izrādījās neveselīgi attiecībā uz ASV dolāru un ierobežoja visus turpmākos zaudējumus ASV dolāros EUR / USD pāris.

SDDaily tehniskie līmeņi:

Atbalsta pretestību

1.2076 1.2098

1.2062 1.2106

1.2054 1.2120

Pagrieziena punkts: 1.2084. Tirgus ir lācīgs, bet tas tirgo ievērojamā maiņas / atbalsta līmenī. Es ceru, ka zona starp 1.1950 un 1.1980 saglabāsies īstermiņā. Ilgtermiņā mēs varam sagaidīt tirgus konsolidāciju līmenī starp 1,20 un 1,22. Pagaidām pieņemsim pārdošanas darījumu zem 1,2084, lai iegūtu ātru 40 punktu skaitu. Veiksmi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me