EUR / USD pārkāpj augšupejošā trijstūra modeli – bikšturi pirkšanai!

Trešdienas Āzijas tirdzniecības sesijas laikā EUR / USD valūtu pārim izdevās saglabāt savu uz nakti vērsto tendenciozitāti un tas joprojām bija krietni virs 1.2150 līmeņa, galvenokārt tirgus riska noskaņojuma dēļ. To atbalstīja atjaunotais progress virzībā uz masveida ASV valdības izdevumu rēķinu un COVID-19 palīdzības pasākumiem, kas ir vājinājuši drošu ASV dolāru un veicinājuši šī valūtu pāra pieaugumu. Turklāt optimistisko tirgus toni vēl vairāk palielināja cerības uz koronavīrusa (COVID-19) vakcīnas fronti, kas vēl vairāk vājināja zaļo banknošu un palielināja valūtu pāri.

Gluži pretēji, pieaugošās bažas par pieaugošo COVID-19 nāves gadījumu skaitu un ekonomiski sāpīgo cieto bloķēšanas iespēju turpina apšaubīt pāra augšupvērsto impulsu, kas ir kļuvis par galveno faktoru, kas uztur vāku visiem papildu ieguvumiem valūtu pārī. Rakstīšanas laikā EUR / USD valūtu pāris tirgojās ar 1.2163 un konsolidējās diapazonā no 1.2146 līdz 1.2167. Pārejot uz priekšu, tirgotāji šķiet piesardzīgi, lai izvirzītu stingru pozīciju pirms ASV stimulēšanas ziņām un Eirozonas PMI..

Runājot par stāsta pozitīvo pusi, atjaunotais optimisms pret ļoti infekciozā koronavīrusa vakcīnām veicināja tirgus riska toni. Vakcīnu cerības radās pēc tam, kad ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA) 11. decembrī piešķīra atļauju Pfizer (NYSE: PFE) un BioNTech SE (F: 22UAyy) kopīgi izstrādātās BNT162b2, COVID-19 vakcīnas ārkārtas lietošanai. ). Tagad Moderna ir vērsusies arī pie ASV Pārtikas un zāļu pārvaldes (FDA), lai apstiprinātu tās vakcīnu.

Tajā pašā laikā FDA nesen apstiprināja pirmo nāves vīrusa mājas pārbaudi. Kopumā pozitīvā attīstība attiecībā uz vakcīnu COVID-19 turpina veicināt tirgus riska noskaņojumu un graut drošu ASV dolāru.

Pāri dīķim akciju tirgu pieauguma iemeslu varētu attiecināt arī uz jauno progresu virzībā uz masveida ASV valdības izdevumu rēķinu un COVID-19 palīdzības pasākumiem. Kā redzams jaunākajā ziņojumā, Kongresa vadītāji Āzijas tirdzniecības stundās solīja pārvarēt seno strupceļu koronavīrusa palīdzības paketē, kas uzreiz vājināja drošā patvēruma zemi. Pēc ASV Senāta vairākuma vadītāja Miča Makkonela un Mazākuma līdera Makartija pozitīvajiem komentāriem palātas priekšsēdētāja Nensija Pelosi parādīja vēlmi rīt pārtraukt gaidāmās koronavīrusa (COVID-19) palīdzības paketes sarunas.

Rezultātā plaša mēroga ASV dolārs nespēja apturēt iepriekšējās dienas lāču tendenciozitāti, šajā dienā izmantojot jaunus piedāvājumus, jo, virzoties uz vienošanos par ASV fiskālo stimulu likumprojektu, samazinājās pieprasījums pēc drošas patvēruma aktīviem. Turklāt zaudējumi ASV dolāros varētu būt saistīti arī ar ilgstošām šaubām par ekonomikas atveseļošanos pēc COVID-19 ASV. Tomēr zaudējumi zaļajā banknotē palīdzēja valūtu pārim saglabāt cenu. Tikmēr ASV dolāra indekss, kas salīdzina dolāru pret valūtu kausu, pēdējais bija 90.477, pēc tam, kad tas pirmdien nokritās līdz 90.419.

Gluži pretēji, bažas par pieaugošo COVID-19 nāves gadījumu skaitu un ekonomiski katastrofālo cieto bloķēšanu iespējas turpina apstrīdēt optimistisko tirgus darbību, kas ir kļuvusi par galveno faktoru, kas ļauj segt jebkādus papildu ieguvumus valūtu pārī. Ir vērts atgādināt, ka vīrusa izplatīšanās ir atjaunojusi vietējo bloķēšanu Apvienotajā Karalistē un ASV, kā tas bija redzams pēc tam, kad Ņujorka nolēma uzsākt otru pilnīgu bloķēšanu COVID-19 lietu strauja pieauguma dēļ. Turklāt Vācija ir arī krasi paplašinājusi darbības ierobežojumus visā valstī.

Raugoties nākotnē, tirgus tirgotāji pievērsīs uzmanību ASV Federālo rezervju (Fed) 2020. gada pēdējai sanāksmei. Tikmēr Lielbritānijas inflācija un PMI, kā arī Eiropas PMI, neaizmirstot arī par ASV mazumtirdzniecību, būs galvenā uzmanība . Kopumā atjauninājumi, kas saistīti ar Brexit, koronavīrusu un ASV stimulu paketi, nezaudēs savu nozīmi.

Ikdienas atbalsts un pretestība

S1 1.2012

S2 1.207

S3 1.2091

Pagrieziena punkts 1.2127

R1 1.2149


R2 1.2185

R3 1.2242

Tehniskajā frontē EUR / USD tirgojās uz sāniem, zem 1.2176 līmeņa, pārkāpjot tūlītējo pretestību ap 1.2176 līmeni, un tagad tas virzās augstāk, uz nākamo mērķa līmeni 1.2250. Mums var būt lieliska pirkšanas iespēja, pārsniedzot 1.2175, un tā var mērķēt uz 1.2250 atzīmi. Tādējādi tagad esam atvēruši pirkšanas darījumu, lai sasniegtu 1.2250 līmeni. Veiksmi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector