EUR / USD darījumu rezultāts ņem peļņu – piesaistiet vēl vienu pārdošanu!

The EUR / USD pāris noslēdzās pie 1.20622 pēc augstākā līmeņa 1.21130 un zemākā 1.20426 līmeņa. Neskatoties uz spēcīgākiem, nekā gaidīts, makroekonomikas datiem no Eiropas, EUR / USD pāris trešdien piedzīvoja zaudējumus plašā ASV dolāra kursa vidū. ASV dolāra līmenis bija augsts, ņemot vērā pieaugošo optimismu, ka valsts pastiprinātā vakcinācijas programma ļaus ātri un stabili atveseļoties. Otrdien ASV prezidents Džo Baidens paziņoja, ka ASV līdz maija beigām būs pietiekami daudz koronavīrusu vakcīnu, lai imunizētu katru pieaugušo valstī, kas būtu divus mēnešus iepriekš..

Pēc šiem notikumiem farmācijas uzņēmums Merck piekrita palīdzēt savam konkurentam Džonsonam & Džonsons, lai paātrinātu vienas šāviena vakcīnas ražošanu. Vakcīnu programma tagad ir viens no galvenajiem faktoriem ekonomikas atjaunošanā. Teksasa, kas ir otrs lielākais ASV štats pēc iedzīvotāju skaita, jau ir paziņojis, ka līdz nākamajai nedēļai atcels masku ierobežojumus un pilnībā no jauna atvērs uzņēmumus. Turklāt ASV stimulu paketi apstiprināja arī ASV Pārstāvju palāta. Tas koronavīrusa palīdzības palīdzībai piešķirs 1,9 triljonus dolāru, kas atbalstīs ekonomikas izaugsmi ceļā uz atveseļošanos. Visi šie pozitīvie notikumi ASV palielināja ASV dolāra spēku, arī ieguldot ASV obligāciju peļņas likmēs un nosverot EUR / USD pāris.

Datu frontē pulksten 12:45 GMT ienāca Francijas valdības budžeta bilance, uzrādot janvāra deficītu -21.9B. 13:15 GMT tika izlaists Spānijas dienestu PMI, paliekot nemainīgs un gaidot 43.1. 13:45 GMT Itālijas dienestu PMI norādīja uz pieaugumu līdz 48,8, salīdzinot ar gaidīto 45,8, atbalstot eiro un ierobežojot visus turpmākos zaudējumus EUR / USD pāris. 13:50 GMT tika izlaists Francijas galīgo pakalpojumu PMI, kas uzrādīja kāpumu līdz 45,6 pret gaidīto 43,6, atbalstot eiro un ierobežojot lejupslīdes impulsu. EUR / USD pāris. 13:55 GMT ienāca Vācijas galīgo pakalpojumu PMI, kas saglabājās saskaņā ar prognozi 45,7. 14:00 pēc GMT, galīgo pakalpojumu PMI rādītāji visai Eirozonai sasniedza 45,7, salīdzinot ar gaidāmajiem 44,7, atbalstot eiro un ierobežojot visus turpmākos zaudējumus EUR / USD pāris. 15:00 pēc GMT tika atbrīvots janvāra PPI, kas uzrādīja pieaugumu līdz 1,4%, salīdzinot ar gaidāmajiem 1,3%, kas atbalstīja eiro un ierobežoja kritumu EUR / USD cenas.

No ASV puses plkst. 18.15 GMT tika atbrīvotas februāra ADP izmaiņas, kas nav saistītas ar lauksaimniecību, un tās prognozēja samazinājumu līdz 117 tūkst., Salīdzinot ar prognozi 203 tūkst. ASV dolāru, kas nosver ASV dolāru un ierobežo turpmāko lejupslīdi. EUR / USD pāris. 19:45 pēc GMT gala pakalpojumu PMI februārī pieauga līdz 59.8, salīdzinot ar prognozēto 58.9, kas atbalstīja ASV dolāru un palielināja zaudējumus EUR / USD pāris. 20:00 pēc GMT ISM Services PMI samazinājās līdz 55,3, salīdzinot ar prognozēto 58,7, nosverot ASV dolāru un ierobežojot visus turpmākos zaudējumus EUR / USD pārī. Tikmēr uz vienoto valūtu Euro tika izdarīts spiediens, jo Eiropas ekonomikas perspektīvas joprojām bija nestabilas, jo daudzas Eiropas valstis vērsās pret citām valstīm ārpus Eiropas, lai palielinātu vakcīnu daudzumu. Pirmdien Austrijas kanclers Sebastians Kurcs paziņoja, ka plāno strādāt ar Izraēlu un Dāniju par vakcīnu ražošanu nākotnē. Viņš ir asi kritizējis Eiropas Savienības stratēģiju un bloka regulatoru – Eiropas Medicīnas aģentūru (EMA), jo Pfizer ES atļauja & BioNTech vakcīna decembra beigās notika nedēļas pēc tam, kad Lielbritānija un ASV to bija apstiprinājušas. Arī Dānijas premjerministrs izteica līdzīgus komentārus, sakot, ka Eiropas centieni vakcīnu jomā vairs nevar būt atsevišķi, kas izskaidro, kāpēc Dānija un Austrija sadarbojas, lai iegūtu vairāk devu.

Citas ES valstis ir aicinājušas Krieviju un Ķīnu novērst nepilnības vakcīnu piegādē, un Slovākija ir piešķīrusi ārkārtas atļauju Maskavas Sputnik vakcīnai, ņemot vērā kavēšanos ar piegādi no Pfizer un AstraZeneca. ES dalībvalstis ir zaudējušas uzticību Eiropas Savienības vakcīnu stratēģijai, kas nosver eiro un galu galā palielina zaudējumus EUR / USD pāris.

Dienas tehniskie līmeņi

Atbalsta pretestību

1.2021. 1.2125

1.1954 1.2162

1.1917 1.2229

Pagrieziena punkts: 1.2058 EUR / USD tirgo ar 1.2055 atzīmi, pārkāpjot 1.2094 atbalsta zonu, kas tagad darbojas kā pretestība EUR / USD pārim. Pašlaik EUR / USD var atrast atbalstu pie 1.2042, un šī līmeņa lāču izlaušanās varētu veicināt vairāk pārdošanas USD / USD līdz 1.998 līmenim. Veiksmi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me