Ethereum Express izlaiž produktus azartspēlēm, kalnrūpniecībai

Ethereum Express uzsāk divus izmēģinājuma projektus, no kuriem viens ir saistīts ar azartspēlēm, bet otrs – ar kriptogrāfijas valūtas ieguvi, kas ietekmēs 48 000 lietotāju un demonstrēs, kā Ethereum Express sistēmas ātruma izstrādātāji darbojas līdz 2020. gadam un pēc tam. Šī jaunā un aizraujošā attīstība ne tikai var uzlabot lietotāju pieredzi divos populārākajos blokķēdes nozares lietojumos, bet arī dziļi ietekmēs visu nozari..

Kas ir Ethereum Express?

Tāpat kā nosaukums saka, Ethereum Express ir domāts tieši tā, kā to dara Ethereum projekts. Tas apstrādā darījumus ātrāk nekā Ethereum tīkls un ļauj izstrādātājiem darīt to, ko viņi prot vislabāk, sākt nākamo blokķēdes nozares aizraujošāko decentralizēto lietojumu vilni. Tāpat kā lielākajai daļai iniciatīvu decentralizēto tehnoloģiju pasaulē, arī Ethereum Express ir pilnībā kopienas virzīts.

Patiesais visa projekta ieguvums ir darījumu ātrums, ko Ethereum Express tīkls var piedāvāt, aptuveni 10 reizes ātrāk nekā sākotnējais Ethereum bloku ķēde un 20 reizes prātīgāks nekā Bitcoin tīkls..

Vienkārši, lai iepriekšminētos reizinātājus skatītu perspektīvā, ņemiet vērā, ka šobrīd Bitcoin tīkls apstrādā tikai septiņus darījumus sekundē, savukārt Ethereum blokķēde var apstrādāt tikai 15 darījumus sekundē. Kaut arī Ethereum Vitalik Buterin nākotnē cer Ethereum palielināt līdz 100 000 darījumiem sekundē, šī attīstība joprojām ir diezgan tālu.

Ethereum Express pamatprincipi

EEX monētu un tās attīstību nosaka žetonu turētāji, kas katram lietotājam ļauj ietekmēt tīkla nākotni. Visiem ir nozīme lēmumu pieņemšanas procesā. Visiem ir autoritāte. Salīdziniet to ar Bitcoin un Ethereum, kas pēc būtības ļauj visspēcīgākajiem kalnračiem un bagātākajiem validētājiem lielāko daļu jaudas. EEX monēta ir pilnībā caurspīdīga un ļauj norēķināties par darījumiem ar viedajiem līgumiem.

Būtībā projekts veicina sabiedrības iesaistīšanos, taisnīgi sadalītu autoritāti, drošību un ātrumu.

Kāpēc Mining Express ir pirmais lietošanas gadījums

Mining Express ir piektais lielākais kalnrūpniecības uzņēmums pasaulē. Tā kā tas ir tik liels, uzņēmums ārkārtīgi paplašina savu partneru tīklu un arī nopelna lielu naudu. Darbs ar EEX būtībā ir Mining Express iespēja pārbaudīt tīkla derīgumu un galu galā palielināt peļņu. Pārvietošanās ir jēga abiem projektiem, jo ​​kalnrūpniecība ir vispopulārākais izmantošanas gadījums nozarē, un procesa efektivitātes uzlabošana var virzīt blokķēdes nozari kopumā.

Kā Ethereum Express ietekmēs azartspēles

Ja kriptovalūtas ieguves efektivitātes palielināšana ir vismotivējošākais faktors tīkla darījumu ātruma palielināšanai, azartspēlēm jābūt tuvu otrajai vietai. Apsveriet, ka 2013. gadā vairāk nekā 50 procenti no visiem Bitcoin darījumiem bija saistīti ar azartspēlēm. Paturot prātā, ka Bitcoin tīkls tika palaists 2008. gadā, lai vairāk nekā puse no visiem darījumiem būtu saistīti ar azartspēlēm, ir absolūti milzīgs skaitlis.

Cik tad patiesībā ir vērts ar Bitcoin saistītais azartspēļu darījums?

Bitcoin cenu uzplaukuma augstākajā līmenī 2017. gadā tika lēsts, ka vairāk nekā 3,7 miljoni bitkoinu tika izmantoti, lai derētu azartspēļu vietnēs aptuveni 4,5 miljardu dolāru vērtībā. Apmēram tajā pašā laikā Ethereum žetonu vērtība svārstījās no 800 līdz 1500 ASV dolāriem, taču liela daļa no tā bija saistīta ar marķieru pārdošanu un kriptonauda projektu līdzekļu vākšanu, kas pazīstama kā sākotnējie monētu piedāvājumi..

Tomēr gan sākotnējo monētu piedāvājumu, gan azartspēļu popularitāte saglabāsies stabila kriptovalūtu pasaulē 2020. gadā un pēc tam, un fakts, ka Ethereum Express tīkls ir 20 reizes ātrāks nekā Bitcoin, nozīmē tikai to, ka spēlmaņi meklē darbību ātri, efektīvi un drošs veids var tikai palīdzēt palielināt EEX monētas un tās ekosistēmas vērtību tādā pašā veidā, kā viņi ir darījuši attiecībā uz Bitcoin un Etherum.


Likmes par pārredzamību un EEX

Izmēģinājuma projektu kopējās izmaksas par līdzdalību Mining Express un ar azartspēlēm saistītu lietošanas gadījumu pārbaudi EEX tīklā būs aptuveni 500 miljoni USD, un tajos būs iesaistīti lietotāji no Amerikas Savienotajām Valstīm, Japānas, Brazīlijas un vairākām citām valstīm..

Ja EEX izrādīsies veiksmīgs, projekts ļoti labi varētu būt kriptovalūtas azartspēļu nozares pārredzamības priekšgalā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector