Esports azartspēļu vēsture

Esports azartspēles nav joks. Nozare šobrīd ir vērts vairāk nekā 1 miljardu ASV dolāru. Tas ir mazs skaitlis salīdzinājumā ar citiem tradicionālākiem sporta veidiem, taču nav pagājis ilgs laiks, kamēr Esports tika pie šī skaitļa, un nozares eksponenciālā izaugsmes potenciāls nākotnē.

Uz brīdi padomājiet, ka 2016. gadā vairāk nekā 60 miljoni cilvēku noskaņojās skatīties League of Legends pasaules čempionāta finālturnīru. Tas ir vairāk cilvēku nekā noskaņots skatīties 2015. gada Kinoakadēmijas balvas. Šeit mēs esam gandrīz piecus gadus vēlāk, kad 2020. gada Kinoakadēmijas balvas pasniegšanas laiks ir ap stūri un statistika turpina pierādīt, ka arvien mazāk cilvēku skatās televizoru. Tas ietver apbalvošanas šovus, kas agrāk nozīmēja lielāko televīzijas tīklu vērtējumu. Ir acīmredzams, ka jaunā un enerģiskā publika, kas pieskaņojas šiem Esports čempionātiem, ir tas, kas izraisa nozares eksploziju.

Tomēr, tāpat kā jebkura globāla parādība, gandrīz katrs cilvēkam pazīstamais sporta veids sākās ar nišu. Tātad, kā tieši videospēļu spēlēšana kļuva par sportu un kā kļūt par vienu no populārākajiem sporta veidiem pasaulē jaunākiem cilvēkiem?

Atbilde uz šo jautājumu ir ne tikai interesanta un intriģējoša, un tai var būt liela nozīme tehnoloģiskās ieviešanas nākotnē, it īpaši attiecībā uz saikni starp digitālajām valūtām un azartspēlēm. Tā kā arvien vairāk un vairāk sevi dēvējošu videospēļu geeku griežas par lielu naudas balvu meklēšanu, arvien vairāk un vairāk Bitcoin azartspēļu vietņu darīs visu iespējamo, lai piesaistītu šo videospēļu trakoto auditoriju, meklējot lielāku peļņu.

Kādreiz pirmais nozīmīgais Esports balvas ieguvējs

Deniss “Thresh” Fong kļuva par pirmās personas šāvēja spēļu meistaru, pirms sasniedza 20 gadu vecumu. Viņš dzimis 1977. gadā un tagad ir 42 gadus vecs. Bet tieši 1997. gadā viņš patiešām ieguva savu vārdu. Spēlējot spēles Quake un Doom, Fong parādīja jaunajiem entuziastiem, kuri interesējās par spēlēm, kā pīlēties, izvairīties, paslēpties un nošaut savu ceļu uz uzvaru, pirms bija pārāk daudz lielu turnīru, kas dalīja naudu vai balvas. Viņa prasmes un mudināja arvien vairāk cilvēku spēlēt laikā, kad pagājušā gadsimta 90. gadu beigās vidusmēra mājsaimniecība ikdienā pieradināja piekļūt internetam..

Fongs kļuva par vispārpieņemtu vārdu, kad viņš uzvarēja lielā turnīrā un rezultātā brauca mājās ar Ferrari. Tas neapšaubāmi bija pirmais masu mediju ekspozīcijas veids labi pazīstamam Esports spēlētājam. Desmitgadē pēc Fongas lielākajām uzvarām interneta ātruma uzlabošanās ļāva arvien vairāk cilvēku sākt spēlēt tiešsaistē.

Esports Skins shēma

Videospēlēs ādas ir vienkārši jaunākas vai labākas spēles iekšējo ieroču vai rīku versijas, kas rakstzīmes padara vērtīgākas un spēļu pieredze izklaidējošāka. Kad Esports pasaule turpināja augt, spēlētāji saprata, ka iegūt šo ādu, maksājot par to, ir vieglāk nekā mēģināt viņus uzvarēt spēlē. Vēlme iegūt labākas ādas izraisīja jauna veida tirgus izaugsmi. Lai gan mūsdienās tīmeklī ir daudz ādas tirgu, Steam ir viena no populārākajām.

Jebkurā uzņēmējdarbības nozarē aktīvs ir vērts tikai tik daudz, cik cilvēki ir gatavi par to maksāt. 2015. gadā divi slaveni Esports Youtubers, TmarTn un ProSyndicate reģistrēta loterijas vietne kas saistīti ar spēli Counter Strike: Global Offensive. Īsāk sakot, spēlētāji var laimēt vērtīgas ādas loterijā, kuru viņi pēc tam tirgotu par naudu kaut kur citur. Idejas problēma ir tāda, ka YouTube lietotāji neatklāja vietnes īpašumtiesības un viņi galu galā nopelnīja tik daudz naudas, ka FTC sekoja viņiem un līdzīgām vietnēm, slēdzot tās. Astoņpadsmit gadus pēc tam, kad Thresh ieguva Ferrari, valdība sāka slēgt Esports derību vietnes.

Kriptogrāfijas izmantošana, lai derētu uz Esports

Lai kur būtu pelēks vai melns tirgus, būsim godīgi pret sevi šeit, kriptonauda ir noderīgs rīks. Daudzus gadus tiek runāts, ka noziedznieki tehnoloģiju jomā vienmēr ir soli priekšā varas iestādēm. Lai gan derības uz Esports ne vienmēr ir noziegums, ir acīmredzams, ka gudri uzņēmēji, kuri vēlas gan Esports, gan kriptogrāfijas valdzinājumu, varētu būt pietiekami gudri, lai atrastu veidus, kā apvienot abus.

Pat Marks Kubans, populārāko investīciju šova Shark Tank zvaigzne un NBA Dalasas Mavericks īpašnieks. Viņš ir ieguldījis kriptogrāfijas platformā Unikoin Gold, kas veic derības uz Esports. Viņš nav vienīgais, kurš izmanto iespēju veikt skaidras naudas iemaksu. Mūsdienās vidējais tiešsaistes derības veicējs var paslīdēt un nokļūt daudzās dažādās vietnēs, kurās tiek piedāvātas kriptogrāfijai draudzīgas esporta derības..

Vienīgais jautājums tagad ir par to, kas būs tālāk par Esports derību nākotni? Ja vēsture ir kāda norāde, tā būs daudz naudas un satraukuma gan Esports spēlētājiem, gan kriptogrāfijas investoriem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector