ES Blockchain projekti un to potenciāls

ES, kas ir lielākā politiskā un finanšu apvienība pasaulē, ekonomiskā ietekme ir pilnīgi skaidra. Mūsdienu pasaulē Eiropas Savienība ir viens no vissvarīgākajiem globālās izaugsmes un attīstības faktoriem. Tajā pašā laikā tās locekļu raksturs, kas pieder vecā kontinenta attīstītajai nācijai, nodrošina perfektu fonu, lai šī pati savienība būtu tehnoloģiskās attīstības centrs.

Patiesībā patiesība ir tāda, ka ES nedaudz atpaliek no tādām vietām kā Ziemeļamerika un Tālie Austrumi. Mūsdienās to neuzskata par reģionu, kurā lietotā tehnoloģija tiek virzīta uz savām robežām un turpina attīstīties. ES ir daudz vietu, kas ražo ārkārtīgi augsto tehnoloģiju risinājumus, taču tās ir vērstas uz nišas nozarēm vai arī tās notiek plašākā izglītības vai akadēmiskā kontekstā.

Atšķirībā no attīstītajiem partneriem rietumu pasaulē, ES ir daudz jāpanāk, lai sasniegtu tehnoloģiju attīstības līmeni iepriekš minētajos reģionos. Blockchain tech pieder tai pašai kategorijai, kas ir ļoti nepareizi attēlota ES FinTech aprindās. Tomēr ir dažas ziņas, kas liek domāt par veidu, kā Brisele risina šo problēmu.

Uzņēmuma informācijas koplietošana

ES izpildinstitūcija nesen ir atklājusi, ka tā izveido uz blokķēdes balstītu sistēmu, kas ir paredzēta, lai palīdzētu lietotājiem piekļūt un apmainīties ar informāciju sarakstā iekļauto uzņēmumu domēnā, kas darbojas blokā. Ziņas rāda, ka tas joprojām ir izmēģinājuma projekts, taču tas norāda, ka ES kopumā ir ieinteresēta izstrādāt pilsoņiem paredzētus blokķēdes projektus.

Turklāt pastāv saistība starp šo projektu un ES tā saukto blokķēdes novērošanas centru. Šī ir pieaugošā ES uzstādīšana, kurā katru nedēļu tiek iztērēti tūkstošiem eiro, lai izveidotu sistēmu, kuru varētu izmantot, lai novērotu un novērtētu atsevišķu blokķēdes projektu vērtību un to iespējamo nozīmi ES pilsoņiem un iestādēm.

Iepriekš minētā projekta mērķis ir nodrošināt lielāku pārredzamību uzņēmējdarbības jomā, savukārt citi varētu darboties citādi. Bet visiem tiem jābūt saistītiem ar ES publisko sektoru un veidu, kā tas sniedz savus pakalpojumus un informāciju bloka pilsoņiem.

Tā kā šī izklausās kā lieliska ideja jebkurai pasaules daļai, kas meklē izaugsmi un attīstību, tai ES vajadzētu būt dabiskai. Tomēr bloka darījumu ar digitālajām valūtām vēsture kopumā norāda uz citu viedokli.

Nevēlēšanās pieņemt digitālās valūtas

ES ir bijusi vienība, kas nekad nav sniegusi nekādu atbalstu esošajām citu valstu digitālajām valūtām. Tā vietā tā piedāvāja patērētāju aizsardzības sistēmu sienu, kas tiek izmantota, lai pārliecinātos, ka viņu pilsoņiem kaut kādā veidā nepārkāpj tās pašas digitālās valūtas.

Tāpēc pastāv sajūta, ka ES šajā ziņā nepiedalās ne Bitcoin attīstības kopienai, ne kādai citai. Tā vietā šķiet, ka ES ir aizņemta ar drošības pasākumiem, kurus izstrādātāji lielākoties uzskata par pārāk ierobežojošiem, jo ​​īpaši nesenā iniciatīva izveidot visu tās teritorijā esošo kriptovalūtu lietotāju datu bāzi.

ES ir miljoniem digitālās valūtas turētāju, no kuriem daudzi izmanto BTC, lai piekļūtu tiešsaistes kazino, ieguldiet bitkoinu, iegādājieties lietas tiešsaistē vai dariet jebko citu iespējamo lietojumu diapazonā, ierobežojošie pasākumi ietekmētu tos visus. Tajā pašā laikā tas ir vērsts tieši uz to, ko digitālās valūtas piedāvā saviem lietotājiem – identitātes aizsardzības un anonimitātes līmeni, kas, šķiet, nav saderīgs ar ES tiesību sistēmu.

Digitālās valūtas tilts ir pārāk tālu

Tas viss liecina, ka ES nav gatava mēģināt atrast tiesisko regulējumu digitālajām valūtām. Jautājumam nav nekāda sakara ar tā spēju tehniski atbalstīt šīs izmaiņas, proti, ka blokķēdes iniciatīvā iespiestie līdzekļi parāda, cik liels praktisks un finansiāls atbalsts ir paredzēts blokķēdes lietojumiem, ko ES uzskata par būtisku.

Tā vietā trūkst politiskas gribas mēģināt atrast ceļu digitālās valūtas pieņemšanai bloka iedzīvotājos. Šī pieeja, iespējams, pārņem bažas par drošību, bet kavē bloka turpmāko attīstību, jo īpaši atzīmējot dažas tā iezīmes (anonimitāti) nesaderīgas ar tās likumiem.


Nesen Japāna parādīja, ka pat visattīstītākās valstis var atrast metodi, kā ievērot savus patērētāju tiesību aizsardzības likumus, un joprojām likumīgi strādāt ar digitālajām valūtām (šajā gadījumā ar bitcoin). ES varētu mēģināt iet to pašu ceļu, taču pagaidām likumdevējiem nav pietiekama spiediena vai potenciāla, lai to izdarītu, tāpēc digitālās valūtas joprojām ir pārāk tālu.

Blockchain iespēja

Pašlaik blockchain piemērošana valdības projektā izskatās, ka tā joprojām būs vēlamā ES pieeja. Viņiem acīmredzami ir daudz ko piedāvāt jebkurai valstij, ne tikai ES, taču viena un tā paša procesa nesaistītajam raksturam vajadzētu uztraukties ikvienam, kurš vēlas redzēt bloku uzlabojošos izredzes uz turpmāko ekonomikas izaugsmi.

ASV ir labs piemērs tam, kā uzņēmējdarbība varētu tikt veikta digitālo valūtu un blokķēdes jomā. Tā vietā, lai būtu vienota vienota pieeja gan digitālo valūtu regulēšanai, gan šo blokķēdes iniciatīvu attīstībai, ASV izmanto neskaidru pieeju. Skaidrs, ka valsts līmenī ar tā jautājumu ir saistīta liela autonomija, savukārt centrālā federālā valdība iegulda lielus līdzekļus blokķēdes pētījumos.

Tādā veidā esošo digitālo valūtu durvis netiek pilnībā aizvērtas vai atvērtas; tas tomēr nekavē citu lietojumprogrammu izstrādi. Protams, ASV daudzos līmeņos nav ES, taču tā pati nedefinētā pieeja varētu ļoti labi kalpot Eiropas līderiem – tā vietā, lai digitālās valūtas izvairītos, pirms kaut ko par tām var pilnībā noteikt, viņiem jādod iespēja. Tā kā to individuālā iestatīšana un funkcionalitāte kļūst skaidrāka, regulatīvajām komisijām būtu jāreaģē, taču ar iespēju darīt to, ko darīja Japāna, un atzīt vienu vai vairākas digitālās valūtas par dzīvotspējīgiem finanšu līdzekļiem blokā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector