DogeGaming.eu pievieno spēles “Tik daudz Wow”

DogeGaming.eu

Tiešsaistes derību kopiena ir piepildīta ar spēlētājiem, kuri meklē kaut ko svaigu un interesantu. Lai gan Bitcoin azartspēles lepojas ar dažādām spēlēm un platformām, daži spēlētāji joprojām izvēlas likmes uz spēlēm, izmantojot citas kriptovalūtas, piemēram, Dogecoin.

Dibinātāji Lisa Cleder un Eduardo Nemiento pārvalda savu jaunāko projektu DogeGaming.eu, kas iGaming nozarē ienes jauna veida jautras un aizraujošas spēles. Oficiāli tas tika atklāts 2014. gada augustā, un tajā ir saraksts ar atjauninājumiem, kas varētu tikt ieviesti kaut kad šogad. Es runāju ar Lizu, lai uzzinātu vairāk par viņu plāniem un kur DogeGaming.eu dodas uz šo 2015. gadu.

DogeGaming.euVai jūs varētu pastāstīt vairāk par DogeGaming.eu?

DogeGaming.eu ir vietne spēļu spēlēšanai ar kriptovalūtu – Dogecoin. Mūsu vietne ir vienkārši lietojama, labi sakārtota ar jauku dizainu. Reģistrācija ir vienkārša, lai jūs varētu izbaudīt ātru un bez sarežģījumiem spēlēšanu. Mūsdienās mēs savā vietnē varam piedāvāt trīs dažādu veidu spēles: Doge Dicer (spēle ar 3 kauliņiem), Lucky 10 (spēle ar velmētiem numuriem) un Autómata 3 (3 ruļļu spēļu automāts). Un mēs nākotnē pievienosim vairāk spēļu.

Kas izveidoja jūsu programmatūru un cik droša ir jūsu platforma?

Mēs cenšamies maksimāli palielināt drošību, neatkarīgi no tā, vai esat noguldījis naudu vai datus par spēlētājiem. Mēs šifrējam pēc iespējas vairāk informācijas. Serveris, kas veic maksājumus, fiziski atrodas tālu aiz kalniem, un to apsargā liels trīsgalvains suns. Pat ja kāds pārkāps mūsu spēles motora aizsardzību, viņi joprojām nevar nozagt naudu. Katra atsaukšana tiek pārbaudīta pēc lietotāja vēstures un beidzot tiek apstiprināta ar cilvēku. Neviena sistēma nav 100% droša, taču mēs darām visu iespējamo. Programmētāji ir labi matemātiķi un viņiem ir pieredze datoru / tīkla drošībā, un grafiskajam dizainerim ir pieredze ar suņiem, tāpēc kopā mēs esam ideāla komanda.

Vai DogeGaming.eu darbojas nevainojami dažādās platformās, piemēram, tīmeklī un mobilajā ierīcē?

Mūsu spēles galvenokārt ir balstītas uz tīmekli, taču tās ir paredzētas, lai nākotnē tās varētu viegli pielāgot planšetdatoriem un mobilajiem tālruņiem. Es varu teikt, ka tagad tos var atskaņot arī mobilajās ierīcēs.

Ar ko jūsu azartspēļu vietne izceļas no citiem spēļu zīmoliem?

Mēs cenšamies radīt spēles mazliet savādāk nekā parasti. Mēs esam ieviesuši džekpotu, kas patiesībā ir sacīkstes un kurš ir ātrākais un liek labākās likmes. Spēlējot mūsu spēles, jūs varat arī nopelnīt sasniegumu punktus. Tas ir paredzēts tikai izklaidei, un mēs ceram, ka tas iemīlēs spēli. Mēs plānojam izveidot to spēlētāju reitingus, kuri ir nopelnījuši visvairāk sasniegumu punktu, lai spēlētāji varētu salīdzināt viens otru. Un vēl nāks, ja tas izdosies.

Vai jums ir sava veida VIP akcijas? Kā par saistīto programmu?

Vēl nav, bet mēs gatavojam priekšrocības parastajiem spēlētājiem. Attiecībā uz mūsu saistīto programmu jūs saņemsiet 5% no sava konta no katras uzvarētāja likmes, ko izdarījāt no sava novirzītāja. Šie 5% tiks maksāti no mūsu kabatas, nevis no viņiem. Komisija var tikt izmantota mūsu spēļu spēlēšanai vai atsaukšanai pie maka.

CitātsKādas ir problēmas, ar kurām jūs saskaraties, darbojoties ar DogeGaming.eu?

Lielākais izaicinājums ir mārketings, jo nav viegli parādīt savu produktu plašākai sabiedrībai, un nevienam no mums nav pieredzes ar to. Jūs varat izveidot labāko produktu, taču, ja par to neviens nezina, tas ir bezjēdzīgi.


Kādi ir jūsu plāni un mārketinga stratēģijas šogad?

Mēs tagad veidojam vēl vienu spēli un turpmākajā nākotnē plānojam pievienot citas spēles un uzlabot arī pašreizējās spēles, jo vēlamies, lai spēlētāji justos ērtāk. Mēs ceram, ka mēs būsim konkurētspējīgi un arvien vairāk spēlētāju ieradīsies spēlēt mūsu spēles.

Ko jūs domājat par pieaugumu Dogecoin azartspēles vietnēm, kā arī Dogecoin kopumā?

Būs vairāk spēļu un pakalpojumu, kas pieņems dogecoins. Tā ir lieliska iespēja daudziem cilvēkiem sākt uzņēmējdarbību bez nevajadzīgiem ierobežojumiem un nodokļiem.

Pirms mēs beidzam, cik daudz kriptonauda ietekmēs mūsu dzīvi šodien un nākotnē?

Tas prasīs dažus gadus, bet kriptonauda aizstās fiat valūtas, un “papīra nauda” tiks pārveidota par “papīra maku”. Atcelt atkarību no pasaules bankām ir pareizs nākotnes ceļš. Iespējams, ka tā nav pašreizējā valūta vai algoritms, bet mēs ceram, ka Dogecoin dzīvos mūžīgi, jo tas ir tik daudz Wow!

Tik daudz wow, patiešām, Lisa! Ir brīnišķīgi runāt ar jums.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector