Digitālās valūtas palielinās Ziemeļkorejas krīzes nomodā

Tālo Austrumu pasaule šodien saņēma nepatīkamu šoku, kad Ziemeļkorejas armijas raķešu nodaļa izšāva vairākas ballistiskās raķetes, kas lidoja tieši virs Japānas mājas salas Hokaido. Tās pašas garāmgājējas droši piezemējās jūrās uz austrumiem no Japānas, taču tā paša notikuma ietekme kopš tā laika ir atstarojusi ģeopolitisko sfēru.

Protams, tas pats ir stājies spēkā digitālās valūtas jomā, un tas, sagaidāms, nedaudz palielināja lielos dalībniekus un palielināja kopējo tirgus ierobežojumu. Noteiktu vienādojumu izveidošana vienmēr ir grūts uzdevums, taču līdz šim notikumi, šķiet, ir vismaz daļēji saistīti, it īpaši tāpēc, ka šķiet, ka tas ietekmē gan bitkoīnu, gan ēteri, divas lielākās kriptovalūtas..

Tagad šīs pašas krīzes lielvalstis un reģionālie elementi vēro Phenjanas vadību, lai mēģinātu noskaidrot, kāds ir viņu vai Ziemeļkorejas nākamais iespējamais solis. Šeit ir analīze par to, kā viens un tas pats notikums varētu vēl vairāk pārvērsties kustībās uz digitālās valūtas skatuves.

2017. gada pieaugošā spriedze

Kopš Donalda Trampa administrācijas stāšanās amatā šķiet, ka Korejas pussala ir atgriezusies trauksmainākajā periodā kopš Korejas kara beigām gandrīz pirms 70 gadiem. ASV prezidenta prātīgā pieeja, ko veicināja neskaidrā Kima Čenuna nostāja valsts iekšējās varas cīņās, gan padarīja attiecības neticami saspringtas.

To pašu papildus palīdzēja Dienvidkorejas iekšējās problēmas, kur apsūdzību un tiesas virkne sāka aptvert arvien vairāk valsts amatpersonu. It kā bieži notiek brīžos, kad vecās sistēmas sāk izklīst, sāka izplatīties haoss.

Pirmie šāvieni šajā notiekošajā plašsaziņas līdzekļu karā tika izdarīti, kad ASV prezidents paziņoja, ka amerikāņu kaujas nesēju grupa ir ceļā uz Korejas pussalu. Kaut arī tas pats par sevi nav apšaubāms akts, jo Dienvidkoreja un ASV ir stingras sabiedrotās, laiks bija brīdis, kad konflikta potenciāls šķiet ārkārtīgi augsts.

Tomēr drīz pēc tam, kad tika atklāts, ka grupa nav ceļā uz to pašu vietu, tikai vēlāk tiks atgriezta pilnīgi jaunā kursā. Tāpat kā daudzi citi notikumi šīs administrācijas laikā, tas pats tika savādāk noņemts, atstājot analīzes neziņā, vai šķietamais blefs bija tīšs vai nejaušs.

Tajā pašā laikā Kima Čenuna režīms ir turpinājis testēt ballistiskās raķetes, arvien vairāk kodolieroču ekspertu uzskatot, ka drīz vien valstij būs iespējams piestiprināt termo kodolieroču galvu uz vienu no šīm. ASV tas pats nāca kā šokējoša atklāsme, kas vismaz teorētiski varētu tādu pašu ieroču diapazonā novietot tādas valstis kā Havaju salas, Aļaska un pat ASV rietumu kontinentālā daļa..

Pateicoties tam visam, ir liela sajūta, ka notikumi norisinās ārpus jebkura pilnīgas kontroles. To neviens tirgus nevēlas dzirdēt, izņemot kriptovalūtas, kas atkal ir kļuvušas par drošu likmi neparedzamā vidē.

Ētera efekts

Cena ETH vai arī ethereum marķējums ir dramatiski pieaudzis 24 stundu laikā, pārsniedzot augstāko cenu pēdējo divu mēnešu laikā. ETH vispirms pieauga līdz 340 USD un pēc tam sasniedza 365 USD cenu. Kopš tā laika tas ir nedaudz samazinājies, bet cena, šķiet, ir strauji augoša.

Tādējādi tā ir tikai aptuveni 50 USD zemāka par visu laiku augstāko reģistrēto cenu, kas 2017. gada 13. jūnijā bija 411 USD. Lielākā daļa ir vienisprātis, ka cenu veicināja ļoti enerģiskas tirdzniecības sesijas Dienvidkorejā, kur divas biržas kopā veica 20% no cenas. visa tirdzniecība. OKCoin, kas atrodas Ķīnā, ir otrajā vietā ar nedaudz zem 10% no tirdzniecības. Tas nozīmē, ka abas valstis pārņēma vienu trešdaļu no visas ETH tirdzniecības, kas notika smailes laikā.

Tas pats modelis tika novērots citās kriptovalūtās nesen Dienvidkorejā, kur Ripple’s XRP, BCC, un monero visi ir redzējuši cenu pieaugumu. Protams, ir vēl viena digitālā valūta, kas atbilst visiem pārējiem atbilstības ziņā, un tā ir bitcoin, ko izmanto jebkuram nolūkam, sākot no pirkumiem līdz tiešsaistes azartspēles un tiešās investīcijas. Arī tā ir uzstādījusi jaunus rekordus, pateicoties Korejas aktivitātēm.

Bitcoin efekts


BTC cena šobrīd ir visu laiku augstākajā līmenī. Šodien cena par vienu marķieri tika sasniegta 4 703 ASV dolāru apmērā, pārspējot rekordu pirms divām nedēļām. Tas nozīmē, ka kopš gada sākuma digitālās valūtas cenu kāpums ir pieaudzis par vairāk nekā 350%, kad tā tirgojās par USD 1 000 par BTC.

Vienas digitālās valūtas vērtība ir pārsteidzoša un parāda bloku ķēdes tīkla spēku, kas to atbalsta. Tomēr tas pats ir ļoti saistīts arī ar problēmu, ar kuru saskaras Korejas pussala, kur kara perspektīvai vietējiem investoriem ir jāmudina meklēt patvērumu ārpus fiat valūtām. Problēma ir tā, ka visu šo cenu pieaugums varētu notikt rekordīsā laikā.

Nākamās nedrošības nedēļas

Īstermiņā attiecīgo digitālo valūtu, bet arī daudzu citu, cenas veicinās pieaugošā tirgus gripa. Bet to visu var pilnībā noliegt brīdī, kad sākas karadarbība.

Tas pats liecina tikai par to, ka potenciālajā ASV un Ziemeļkorejas konfliktā ir tik daudz spēles, ka tai pašai izvēlei pat nevajadzētu būt. Dienvidkoreja pārstāv 2% no visas pasaules ekonomikas – jebkurš tās iespējamais jautājums ir cieši saistīts ar visiem pārējiem. Karš ar kodolenerģiju ir kaut kas tādā apjomā, kas nav līdz šim redzēts.

Tāpēc jebkura jauna nestabilitāte Korejas pussalā īstermiņā nāktu par labu digitālās valūtas domēnam. Ilgtermiņā krīze var nodarīt daudz lielāku kaitējumu nekā tikai kriptovalūtas cenu izjaukšana.

Avots: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector