Dienas ziņojums, 5. augusts: Ekonomisko notikumu pārskats – Pakalpojumu PMI skaitļi ir gatavi rullēšanai

Labrīt, tirgotāji.

Laipni lūdzam atkal citā aizraujošā nedēļā. ASV dolāra indekss dramatiski samazinājās, nedēļu noslēdzot ar zaudējumiem saistībā ar sliktāku, nekā gaidīts, darba tirgus ziņojumu publicēšanu. Jūlija ASV nodarbinātības ziņojums atklāja, ka mēnesī tika izveidotas 164 000 darba vietas, un bezdarba līmenis saglabājās stabils 3,7% līmenī, kas ir nedaudz virs 50 gadu zemākā līmeņa.

Tā kā šis nodarbinātības ziņojums nebija iespaidīgs, forex tirgotāji, visticamāk, tirgos Greenback ar lāču tendenci. Aplūkojot ekonomikas kalendāru, tas ir pilnībā aprīkots ar vidēja un augsta līmeņa pamatprincipiem, kur saraksta augšgalā atrodas pakalpojumu sniedzēji no Apvienotās Karalistes un Amerikas Savienotajām Valstīm..

Skatāmo saraksts – šodien galvenie ekonomiskie notikumi

Mūsdienās tirgus, visticamāk, tirgos ASV dolārus ar lāču noskaņojumu, līdz mums būs vēl viens pamats “cenai”. Ziņu priekšā ekonomikas kalendārs ir pilnībā ielādēts ar pakalpojumu PMI datiem, un pirms prognožu apspriešanas ļaujiet mums saprast, kādi pakalpojumi patiesībā ir PMI un kāpēc tas ir svarīgi.

Pakalpojumu PMI

Tas ir vadošais ekonomiskās veselības rādītājs – uzņēmumi ātri reaģē uz tirgus apstākļiem, un viņu pirkumu vadītājiem ir iespējams visjaunākais un atbilstošākais ieskats uzņēmuma skatījumā uz ekonomiku.

To aprēķina, veicot noteiktu pirkumu vadītāju skaita aptauju, kurā respondentiem tiek lūgts novērtēt uzņēmējdarbības nosacīto līmeni, tostarp nodarbinātību, ražošanu, jaunus pasūtījumus, cenas, piegādātāju piegādes un krājumus..

Skaitļi virs 50,0 norāda nozares paplašināšanos, zemāk – sarukumu. Tādējādi, ja pakalpojumu PMI izlaišana no jebkuras ekonomikas ir mazāka par 50, mēs varam izjust lāču tendenci šajā konkrētajā valūtā un otrādi.

EUR – Spānijas pakalpojumu PMI – 7:15 GMT

Eiropas sesijas sākumā Markit atbrīvo Spānijas pakalpojumu PMI rādītājus. Kā prognozē ekonomisti, nav paredzams, ka skaitļi varētu atšķirties no 53,6.

Pēdējā laikā Eirozonas ražošanas PMI rādītāji ir bijuši ārkārtīgi negatīvi, bet Pakalpojumu PMI dati joprojām pārsniedz 50. Rādītājs var nedaudz atbalstīt vienotās valūtas eiro.

EUR – Itālijas pakalpojumu PMI – 7:45 GMT

Papildus Spānijas pakalpojumu PMI Markit ir jāpaziņo arī Itālijas pakalpojumu PMI ar nelielu pozitīvu prognozi 50,6 pret 50,5 iepriekšējā mēnesī.

EUR – Francijas gala pakalpojumu PMI – 7:50 GMT

Paredzams, ka Francijas galīgo pakalpojumu PMI arī nemainīs izmaiņas salīdzinājumā ar 52,2, tāpat kā iepriekšējā.

EUR – Vācijas galīgo pakalpojumu PMI – 7:55 GMT

Vācija, visticamāk, arī neziņos par izmaiņām pakalpojumu PMI rādītājos, jo arī tie, visticamāk, paliks pie 55,4 un 55,4. No visiem šiem Vācijas galīgo pakalpojumu PMI iegūs mazliet papildu uzmanību, jo Vācija tiek uzskatīta par vienu no lielākajiem tirdzniecības centriem eirozonā.

Līdz šim visi pakalpojumu dati ir kaut kā neitrāli, tāpēc mēs, iespējams, neredzēsim lielu kustību eiro, kamēr visi šie PMI skaitļi neuzrāda būtiskas faktisko skaitļu izmaiņas, kas ir ļoti maz ticams scenārijs.

Līdz ar to uzmanība tiek pievērsta pakalpojumu PMI datiem no Lielbritānijas un ASV.

GBP – Pakalpojumu PMI – 8:30 GMT

Pakalpojumu PMI dati no dominējošā AK pakalpojumu sektora tiks publicēti. Rādījums virs 50,0 norāda uz ekonomikas paplašināšanos, taču viedokļi par to, vai to var panākt, dalās. Jūnijā ienākot 50,2, pastāv reāls risks, ka druka var kļūt negatīva, jo pastāvīgā politiskā nenoteiktība turpina graut uzticību.

Tas palīdzētu kā būtisku neveiksmi jebkurām cerībām, ka Lielbritānijas ekonomikai izdosies atrast izaugsmi gada trešajā ceturksnī, un jebkurš iztrūkums, iespējams, smagi skars mārciņu. Kartītēs ir norādīts skaitlis 50,4.

USD – ISM neražojošais PMI – 14:00 GMT

Piegādes vadības institūtam ir jāsniedz izlaišanas pakalpojumu PMI rādītāji pulksten 14:00 pēc GMT ar prognozi 55,5 pret 55,1. Iesācēji, tā ir aptuveni 400 iepirkumu vadītāju aptauja, kurā respondenti tiek aicināti novērtēt uzņēmējdarbības nosacīto līmeni, tostarp nodarbinātību, ražošanu, jaunus pasūtījumus, cenas, piegādātāju piegādes un krājumus. Pozitīvā prognoze var uzturēt ASV dolāru atbalstītu, taču sliktāks nekā gaidīts darba tirgus ziņojumā dolārs joprojām tiks turēts zem spiediena.

Sekojiet līdzi FX Leaders ekonomiskajam kalendāram, lai redzētu šo galveno notikumu tiešraidi.

Veiksmi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me