Dienas īsums, 16. novembris – Viss, kas jums jāzina par zeltu šodien

Labrīt tirgotāji un laipni aicināti atkal uz citu aizraujošu nedēļu,

Dārgmetāla cenas, ZELTS, pieauga, jo pieaugošās koronavīrusu infekcijas visā pasaulē atkal uzliesmoja bažas par ekonomiskajiem zaudējumiem pandēmijas rezultātā. Vienlaikus skepse par potenciālās COVID-19 vakcīnas spēju apturēt vīrusa izplatīšanos vēl vairāk paplašināja drošā patvēruma metāla vērtību. Plaša mēroga ASV dolārs nespēja iegūt pozitīvu vilces līmeni, un šajā dienā tas joprojām bija nomākts, jo joprojām pastāvēja šaubas par pasaules ekonomikas atlabšanu pēc COVID-19. Turklāt riskam pakļautajam tirgus noskaņojumam, ko atbalsta optimisms attiecībā uz potenciālu vakcīnu pret ļoti lipīgo koronavīrusu, arī bija liela nozīme drošā patvēruma ASV dolāra vājināšanā..

Dzeltenajam metālam izdevās pārtraukt zaudējumu sēriju iepriekšējā nedēļā, jaunas nedēļas pirmajā dienā izvirzoties augstāk. Tomēr bullish noskaņojums ap zelta cenām atbalstīja dominējošo pārdošanas tendenci uz ASV dolāru. Zaudējumi dolāra vērtībā tika uzskatīti par vienu no galvenajiem faktoriem, kas palīdzēja dolāros denominētajai precei. Rezultātā ASV dolārs bija pakļauts spiedienam šaubu dēļ par ekonomikas atlabšanu pēc COVID-19 ASV. Bez tam optimistiskajam tirgus noskaņojumam, ko atbalsta dažādi faktori, arī bija liela nozīme drošā patvēruma ASV dolāra graušanā. Bez tam bullish aizspriedumus ap zelta cenām vēl vairāk veicināja straujais COVID-19 lietu pieaugums, kas izraisīja atgriešanos pie drošā patvēruma. Tieši pretēji, tirgus noskaņojums kopš nedēļas sākuma mirgo zaļā krāsā, ko atbalsta cerības, ka drīz būs pieejama efektīva vakcīna.

Tikmēr tirgus riska noskaņojums pieauga pēc optimistiskiem datiem no Ķīnas, kas virzīja S&P 500 nākotnes līgumi augstāki. Tā rezultātā optimistiskais tirgus tonis kļuva par galveno faktoru, kas saglabāja vāku visiem papildu ieguvumiem drošajā patvērumā. Pāri dīķim tirgus tirdzniecības noskaņojumu diezgan neietekmēja Ķīnas un Amerikas cīņa, kas nesen paātrināja tempu pēc tam, kad Trampa administrācija izrādīja vēlmi ierobežot ieguldījumus Ķīnas uzņēmumos. Dzeltenais metāls šobrīd tirgo 1 890,30 un konsolidējas robežās no 1 886,99 līdz 1 899,01.

Tomēr zaudējumi ASV dolāros kļuva par galveno faktoru, kas jēlnaftas cenas saglabāja augstākas, jo naftas cena ir apgriezti saistīta ar zaļās naudas cenu. Tikmēr līdz plkst. 22.05 ET (2:05 GMT) ASV dolāra indekss, kas izseko dolāru salīdzinājumā ar citu valūtu kausu, bija nokrities par 0.14% līdz 92.588..

Bez tam, jēlnaftas cenu pieaugošais noskaņojums vēl vairāk nostiprinājās pēc tam, kad Ķīnas rūpnieciskā ražošana pārspēja aplēses, radot cerības uz Dragon Nation ekonomisko izaugsmi, kas sniedza papildu atbalstu enerģijas tirgum. Datu jomā rūpniecības produkcija Ķīnas ekonomikā oktobra otro mēnesi salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu pieauga par 6,9%, pārsniedzot paredzamo pieaugumu par 6,5%. Turklāt pamatlīdzekļu ieguldījumi oktobrī salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu pieauga par 1.8%, salīdzinot ar prognozētajiem 1.6%, un iepriekšējie 0.8%..

Pāri okeānam cēlonis vērojamajai neobjektivitātei attiecībā uz jēlnaftas cenām varētu būt saistīts arī ar jaunāko ziņojumu, kas liecina, ka Indijas naftas pieprasījums ir pieaudzis pirmo reizi kopš februāra. Saskaņā ar pēdējiem datiem Indijas kopējais naftas pieprasījums oktobrī salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu pieauga par 2,7%, sasniedzot 17,8 miljonus tonnu, kā liecina provizoriskie dati, ko publicēja Naftas ministrijas Naftas plānošana & Analīzes šūna.

Dienas tehniskie līmeņi

Atbalsta pretestību

1 849,50 1 878,10

1 837,40 1 894,60

1 820,90 1 906,70

Pagrieziena punkts: 1 866,00


Zelts var atrast atbalstu 1886 līmenī un pretestību 1898 līmenī. Turpinot turpmāku augšupejošu tendenci, dārgmetāla, zelta, cenas varētu sasniegt aptuveni 1909. MACD ir neitrāls; tomēr izredzes uz sānis kāpšanu joprojām ir lielas starp 1886 un 1898. Vispirms ņemsim vērā 1891 apgabalu, jo virs tā mēs varam sagaidīt atlēcienu, un zem tā varēja novērot asu pārdošanu līdz 1886. gadam. Veiksmi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector