Dienas īsums, 10. februāris – Viss, kas jums jāzina par zeltu šodien!

Labrīt tirgotāji,

Dārgmetāls, ZELTS, noslēdzās pie 1.838.56 pēc augstākā līmeņa 1.848.51 un zemākā līmeņa 1.828.81. The ZELTS cenas palielināja savu pieaugumu jau trešajā sesijā pēc kārtas otrdien, ņemot vērā pieaugošo ASV dolāra vājumu un pieaugošās ASV fiskālo stimulu cerības. ZELTS cenas otrdien pieauga par 1%, sasniedzot vienas nedēļas augstāko līmeni, balstoties uz pieaugošajām cerībām, ka drīzumā tiks piegādāts ASV stimulu komplekts 1,9 triljonu ASV dolāru apmērā. ASV likumdevējiem ir budžeta shēma, kas varētu virzīt ASV prezidenta Džo Baidena piedāvāto koronavīrusu palīdzības paketi Kongresa ceļā bez republikāņu atbalsta, un paredzams, ka šie tiesību akti tiks pieņemti pirms 15. marta. Šīs straujās cerības ir nosvērušas ASV dolāru, galu galā. aizdodot atbalstu dzeltenā metāla cenām.

 

Otrdien ASV dolārs noslīdēja līdz zemākajam līmenim vairāk nekā vienas nedēļas laikā, padarot dārgmetālus lētākus citu valūtu turētājiem. ZELTS tiek uzskatīts par nodrošinājumu pret inflāciju un valūtas samazināšanos, kas, iespējams, rodas plašu stimulēšanas pasākumu rezultātā. Pēc ASV prezidenta Džo Baidena teiktā, stimulu pārbaudes lielums 1400 ASV dolāru apmērā nav apspriežams, taču par dažām rēķina daļām varētu vienoties. Viņš teica, ka viņi bija apsolījuši nogādāt amerikāņiem 1400 USD, un viņi to dabūs. Tomēr viņš arī vēlējās stimulu pārbaudes, lai mērķētu konkrētus cilvēkus, kas izslēgtu cilvēkus no augstākiem ienākumiem.

 

Pēc likumprojekta apstiprināšanas Baidena plāns finansēs arī programmas, kas ietver federālo bezdarba apdrošināšanu un finansiālu palīdzību valsts, vietējām un cilšu valdībām. Tikmēr iknedēļas federālās bezdarba pārbaudes 300 ASV dolāru apmērā, kuras Kongress apstiprināja decembrī kā daļu no koronavīrusu palīdzības tiesību aktiem 900 miljardu ASV dolāru apmērā, beigsies martā. Prezidenta kampaņas laikā Baidens solīja reformēt bezdarba sistēmu, kā arī viņš ir teicis, ka sadarbosies ar Kongresu, lai pagarinātu bezdarbnieka pabalstus, kas tika atļauti saskaņā ar CARES likumu, kas tika atjaunots decembrī, līdz krīzei. Prezidents ir ierosinājis līdz septembrim nogādāt federālajiem bezdarbnieka maksājumiem 400 USD, lai pagarinātu pabalstus.

 

Neskaitot ASV stimulus, ASV dolārs otrdien bija vājš, pateicoties lēnajai koronavīrusu vakcinācijas piegādei ASV. Līdz šim ASV ir izdalīti gandrīz 30 miljoni koronavīrusa vakcīnas devu, kas ievērojami atpaliek no 100 miljoniem devu, ko Tramps solīja izplatīt līdz 2020. gada beigām. Baidens izvirzīja mērķi 100 miljonu vakcīnas jabu pirmajās 100 dienās. viņa administrācija. Viņa priekšlikumā valsts vakcinācijas programmai tiks atvēlēti aptuveni 160 miljardi dolāru. Baidens arī ir pieprasījis, lai Kongress piegādā finanses, kas nepieciešamas vīrusa novēršanai. Viņš lūdza Kongresu drīz dot viņam stimulu paketi, jo viņš ir apņēmies piegādāt 100 miljonus vakcīnas šāvienu amerikāņiem termiņā, kas ir pirmais 100 dienas.

Saskaņā ar Baidena piedāvāto paketi bērna nodokļa atlaide paplašinās arī pašreizējo pabalstu, kas ģimenēm dod tiesības pieprasīt 2000 USD par bērniem, kas jaunāki par 17 gadiem. Ja tie tiks apstiprināti, prasījumi pieaugs līdz 3600 USD gadā par mazu bērnu un līdz pat līdz 3000 USD gadā vecākam bērnam.

Datu frontē plkst. 16:00 pēc GMT ienāca janvāra NFIB mazā biznesa indekss, kas uzrādīja kritumu līdz 95,0, salīdzinot ar gaidāmo 96,6, kas atsvēra dolāru un atbalstīja ZELTS cenas. 20:00 pēc GMT tika izlaistas darba piedāvājumi JOLTS, kas uzrādīja pieaugumu līdz 6,65 miljoniem, salīdzinot ar gaidāmajiem 6,42 miljoniem, kas atbalstīja ASV dolāru, un ierobežoja visus turpmākos dzeltenā metāla cenu kāpumus..

Dienas tehniskie līmeņi

Atbalsta pretestību

1 814,14 1 847,44

1 794,07 1 860,67

1 780,84 1 880,74

Pagrieziena punkts: 1 827,37

Trešdien tirdzniecība ar dārgmetālu ZELTS turpina būt vērojama atbilstoši iepriekšējām prognozēm. Tā tirgo 1840 līmenī un tur zem 1844 tiešās pretestības zonas. Apakšējā pusē balsts paliek 1834 un 1828 līmenī. Bullish breakout pie 1844 varētu pagarināt pirkšanas tendenci līdz 1852 atzīmei. Visticamāk, bullish aizspriedumi dominēs pār 1828. Tā kā šis līmenis ir mazliet tālu no pašreizējās tirgus cenas, mums vajadzētu vērot lāču novirzi zem 1844. Veiksmi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me