Darbs patentētā tirdzniecības firmā: plusi un mīnusi

Aktīvās tirdzniecības arēnā tirgiem tiek uzbrukts no daudzām un dažādām perspektīvām. Institucionālie investori un mazumtirgotāji katru dienu iesaistās valūtās, akcijās un nākotnes līgumos, cerot uz rentabilitātes saglabāšanu.

Nekļūdieties neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs esat tirgotājs, ir tikai viens kardināls noteikums – vienmēr nopelnīt naudu.

Unikāls tirgus dalībnieku veids ir patentēta tirdzniecības firma. Patentēta tirdzniecības firma, kas pazīstama arī kā “rekvizītu firma” vai “rekvizītu veikals”, ir veids, kā daudzi tirgotāji pelna iztiku. Izpētīsim, kas ir rekvizītu firma, un dažus no jautājumiem, kas jums jāapsver pirms pievienošanās.

Kas ir patentēta tirdzniecības firma?

Rekvizītu veikals ir uzņēmums, kas nodarbina privātpersonas kapitāla tirdzniecībai firmas vārdā. Jaunie darbinieki vai nu tiek apmācīti uz vietas, vai arī viņiem tiek izsniegts finansēts tirdzniecības konts, un viņi ir zaudējuši brīvību tirgos. Viņu darbs ir vienkāršs – ievērot kardinālu likumu un par katru cenu ģenerēt peļņu uzņēmumam.

Termins “noma” tiek lietots brīvi rekvizītu firmas kontekstā. Jaunajiem tirgotājiem reti tiek maksāta pamatalga, lai gan nav noteikumu, kas vērsti pret algu struktūru. Parasti rekvizītu tirgotājiem kompensē, sadalot radīto peļņu. Tirgotāja daļa ir ļoti atšķirīga, svārstoties no 35% līdz 75% un var ietvert dažādus stimulus.

Rekvizītu firmas dara visu iespējamo, lai atrastu cilvēkus, kuri spēj noturēt pastāvīgu rentabilitāti tirgū. Ja esat uzvarētājs mēnesī un mēnesī, tad došanās strādāt uz rekvizītu veikalu var būt labs karjeras solis.

Kāpēc atteikties no datora un kafijas uz mūžu patentētā tirdzniecības uzņēmumā?Kāpēc atteikties no datora un kafijas uz mūžu patentētā tirdzniecības uzņēmumā?

Priekšrocības būt prop tirgotājam

Pirmais jautājums, ko katrs mazumtirgotājs uzdod pirms doties strādāt uz butiku veikalā, ir šāds: Kāpēc man vajadzētu pievienoties patentētai tirdzniecības firmai un dalīties ar savu peļņu? Kāpēc gan netirgot savu kapitālu un saglabāt 100% no visiem ienākumiem?

Šis jautājums ir labs. Kā nekad agrāk, mūsdienu tirgus individuālajiem mazumtirgotājiem dod iespēju pašiem nopelnīt iztiku. Ar ierobežotiem šķēršļiem iekļūšanai tirgū un neskaitāmām tirdzniecības iespējām, kāpēc atteikties no sava dzīvesveida brīvības, turpinot darboties rekvizītu firmā?

Šeit ir daži no iemesliem, kāpēc daudzi izvēlas atbalstīt:

  • Kredītplecs: Rekvizītu firmas spēj ieņemt lielas pozīcijas tirgū un sviras spējas nodot tirgotājam. Tas ir saistīts ar lielo kontu atlikumu un esošajām attiecībām ar brokeriem.
  • Samazinātas komisijas: Firmas izveidotie tirgotie apjomi nodrošina zemāku komisijas maksu struktūru. Liels apjoms ir vienāds ar daudz zemākām komisijas maksām prop tirgotājiem.
  • Apkārt profesionāļiem: Dienas tirdzniecība var būt viena no vientuļākajām nodarbēm uz planētas. Tirdzniecība kopā ar veiksmīgu tirgus profesionāļu komandu ļauj justies kopienai. Tas var arī paaugstināt sniegumu nākamajā līmenī.

Lielākā priekšrocība, strādājot rekvizītu firmā, ir nauda. Lielāks kredītplecs nozīmē vismaz teorētiski lielāku potenciālo atdevi.

Trūkumi būt prop tirgotājam

Protams, ir daži acīmredzami trūkumi, kas saistīti ar darbu patentētā tirdzniecības firmā. Šeit ir galvenie trūkumi, ja esat pilns prop tirgotājs:


  • Stress: Tirgošanās ar kāda cita naudu var radīt stresu. Publiski zaudējumu uzskaite un kapitāla, kas nav jūsu, zaudēšana faktiski var būt emocionāla.
  • Darba drošība: Ja jūs nepelna naudu, tad jūs ilgi nenodarbināsiet. Tas tiešām ir tik vienkārši!
  • Komisijas / kapitālieguldījumi: Daudzi rekvizītu veikali pieprasa samaksu par platformu, apmācību un piekļuvi kontam. Turklāt tirgotājam var prasīt sākotnējo kapitāla depozītu, lai tas darbotos kā uzņēmuma riska “buferis”.

Darbības dinamika rekvizītu firmā ir daudz savādāka nekā tirdzniecība no mājām. Pievienots stress un spiediens ir ļoti reāls, tāpat kā sabiedrības atbildība par zaudējumiem. Lai gan šie aspekti var palīdzēt uzlabot tirgotāju, tie var arī pasliktināt kopējo dzīves kvalitāti.

Apakšējā līnija

Atrast patentētu tirdzniecības firmu, kurā reģistrēties, nav grūti. Vienkārša Google meklēšana sniegs daudz rezultātu un sniegs vietu, kur sākt. Tomēr mūsdienu finanšu pasaulē labāk var iet tikai uz tirgiem. Ir ļoti daudz mācību materiālu, signālu pakalpojumu un citu uz tirgu orientētu resursu, kas ir viegli pieejami. Debesis patiešām ir ierobežojums motivētam tirgotājam.

Dienas beigās katram pašam ir atkarīgs, vai ir vērts strādāt rekvizītu veikalā. Esf, ja jūs nolemjat ienirt, ievērot kardinālu likumu, un viss būs kārtībā – vienmēr nopelnīt naudu!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector