BitcoinsInIreland Spearheads Bitcoin gudrības izplatīšana

Bitcoins Īrijā

Tā kā Bitcoin industrija pakāpeniski pieaug, neskatoties uz dažām neveiksmēm, BitcoinsInIreland spīd savā misijā, lai sniegtu ievērības cienīgu attīstību par visu Bitcoin. Runājot ar tā radītāju Džeimiju Makormiku, mēs uzzināsim par pieredzi un atjautību, kas pārveidoja BitcoinInIreland no idejas līdz taustāmai realizācijai.

Kas lika jums interesēties par Bitcoin un pārliecināties, ka tas ir kaut kas tāds, kam jūs veltītu lielu daļu sava laika?

Es dzirdēju par Bitcoin apmēram pirms diviem gadiem un sāku mazliet raktuves pie maka, kura man vairs nav. Arī šajā laikā es biju pakļauts maisītājiem, bet nekad nesaņēmu neko nozīmīgu. Es jaunināju savu klēpjdatoru uz augstas klases spēļu vienu, bet ātri uzzināju, ka mans nVidia GPU nebija paredzēts Bitcoin lietošanai, bet apmēram sešus mēnešus veicu Litecoin ieguvi. Tas pēkšņi beidzās, kad siltums no GPU, kas darbojas ar pilnu mizu, pārnests caur mana klēpjdatora korpusa rāmi, sasaldēja eņģes, kas saplīsa un karstuma dēļ arī trešdaļa mana LCD kļuva varavīksne. Tātad, pēc 600 eiro remonta vēlāk, es nolēmu pats nedarīt raktuves.

Pēc tam es atradu eBay štatos patiešām lielisku puisi, kurš gada sākumā nomāja mani uz 12 mēnešiem uz sešiem mēnešiem. Es sāku darboties BTC ģildē un pārcēlos uz CEX, taču saņēmu daudz mazāk atlīdzības par tādu pašu jaudu un pēc neilga laika pārcēlos atpakaļ. Man vispār nebija IA, atgriežoties par aptuveni 50%, bet es būtu guvis apmēram 70%, ja es būtu iestrēdzis BTC ģildē visu laiku.

Jauna aparatūra nebija manā cenu diapazonā, bet es atradu kādu vietēju, kurš jaunināja un salīdzinoši lēti pārdeva savu Antminer S1, tāpēc es devos pie viņa, es saņēmu patiešām labu paskaidrojumu par to, kā darīt pats. Tāpēc es saņēmu divus un PSU, un pēc tam ieguvu vēl vienu pāri, tātad man kopumā ir četri. Pēc tam es uzlauzu programmaparatūru, lai ļautu man darboties deviņiem vienlaicīgiem baseiniem un sadalīt jaukšanu vienādi. Ar to es sāku pārskatīt kalnrūpniecības baseinus, kurus izmantoju tādiem jaunpienācējiem kā es. Ar ienākumiem, ko es nopelnīju apmēram no aptuveni 650 hg, es pēc tam sāku rakstīt par savu pieredzi, izmantojot Bitcoin, un pēc tam, kad ar sava uzņēmuma BitcoinMarketingTeam palīdzību nodrošināju dažus klientus Bitcoin telpā, es sāku pārskatīt procesu, kā pārveidot Bitcoin par fiat visā pāris Bitcoin apmaiņa cilvēki, kas identificēti vietnē Reddit.

Džeimija Makormika citātsCik ilgs laiks jums bija nepieciešams, lai palaistu savu vietni?

Vietne tika atvērta augustā ar nelielu sākotnējo saturu, taču man vajadzēja kādu laiku, lai sāktu darbu, jo man bija jāgaida ieguve, lai ļautu man nokļūt līdz vietai, kur es varētu izņemt naudu, un pareizi pārskatīt visu parakstīšanas pieredzi. uz augšu, savienošana, ieguve un sliekšņa sasniegšana, lai izņemtu naudu. Es arī esmu veltījis tikai tik daudz laika, ko varu veltīt rakstīšanai, taču tas ir palielinājis tempu apmēram no oktobra.

Kas ir labākais jūsu vietnē?

Tas ļauj man vēlreiz rakstīt, kā es sāku darboties spēlēs, un es izmantoju to pašu pieeju. Ir daudz cilvēku, kas atspoguļo un pārraida vienus un tos pašus jaunumus, taču ļoti maz cilvēku, kas nav tirgotāji, masveida aparatūras īpašnieki vai liela apjoma Bitcoin īpašnieki. Es rakstu cilvēkiem, kas šodien ienāk – kuri nav ieguldīti šādā mērogā -, kuri varētu vēlēties izmantot bitkoinu daudzām lietām.

Ko jūs varat teikt par azartspēļu likumiem un kriptovalūtu likumību un regulējumu?

Azartspēļu aina man ir interesanta, jo esmu no Īrijas, kur azartspēles ir liela mūsu kultūras sastāvdaļa, un daži no pasaules lielākajiem azartspēļu uzņēmumiem ir vai nu no šejienes, vai arī šeit. Es pats ņemtu nepāra plandīšanos šur tur, bet vienīgais ievērojamais laimests, kāds man jebkad ir bijis, ir dažus gadus atpakaļ Maldini gūtie vārti 5 miljonu eiro apmērā pret Liverpool Čempionu līgā..

Izņemot to, es pats neveicu azartspēles, bet, piemēram, Īrijā cilvēkiem tiek atteikta hipotēka, ja viņu darījumos ir likmes. Arī Īrijā laimesti no azartspēlēm ir beznodokļu, jo ir neliels nodoklis par derībām avotā, un tas tiks paplašināts arī uz Īrijas spēlētājiem tiešsaistes vietnēs no 1. janvāra. Fakts, ka tas Bitcoin azartspēles ir tik skaidri atšķirams, izmantojot pierādāmu taisnīgu kodeksu, ir arī plus spēlētājiem, un potenciāli graujoša tehnoloģija visai šai nozarei. Bet es domāju, ka nozare būs jāregulē vienā vai otrā veidā, it īpaši problēmu azartspēļu jomā.

Džeimija Makormika citātsKas, jūsuprāt, Bitcoin ir jākļūst par pamanāmāku un uzticamāku maksājuma veidu?

Tam jābūt pārveidojamam un tikpat ērti lietojamam, ja ne vieglāk, nekā skaidrā naudā vai kartēs. Īrijā mēs varam nopirkt bitkoinu atmiņā vai tiešsaistē, taču ir ļoti apgrūtinoša verifikācijas sistēma, kas to atkal pārvērš skaidrā naudā. Tas ir pietiekami godīgi, it kā to izmantotu narkotiku naudas atmazgāšanai, teroristu finansēšanai vai kā citādi, to neviens nevēlas. Es domāju, ka mēs esam pāris gadu attālumā no tā, ka tas ir vairāk nekā niša rietumos, bet es domāju, ka daudzās pasaules valstīs, kur viņu pašu valūtas ir banjaxētas, tas var palīdzēt tās atvērt.


Kādi ir bijuši lielākie sasniegumi, kas jums bijuši, darbojoties jūsu vietnē, izņemot vadošo gudrību? Kas ir bijis pārsteidzošākais izaicinājums?

Es nedomāju, ka godīgi sakot, man līdz šim ir bijuši milzīgi sasniegumi šajā vietnē. Man patiešām bija viena patiešām negatīva pieredze, kad, ievietojot pārskatu par vienu no kalnrūpniecības baseiniem Bitcointalk, es 3:00 no rīta troļļoju par komentāriem savā vietnē ar tīru indi un naidu, kas pamodināja sevi un manu sievu. Es to nekad neesmu pieredzējis visas rakstniecības karjeras laikā.

Bet, izņemot šo vienu gadījumu, tā ir bijusi patiešām lieliska mācīšanās pieredze, un es patiešām pozitīvi vērtēju 2015. gadu un darīšu visu, lai palīdzētu jaunpienācējiem to mazliet labāk izprast manā veidā.

Kādas savas vietnes īpašības jūs uzskatāt par revolucionārām?

Es neesmu apsēsta ar cenu vai tehniku. Bitcointalk ir viena no interneta daļām, un lielākā daļa jaunpienācēju ir ļoti nobijušies, mēģinot tur atrast informāciju, informācija izplatīta vairākos ierakstos.

Es ievietoju savu bitkoinu tur, kur ir mana mute. Esmu ieguldījis aparatūrā un elektrībā, un tā vietā, lai savestu monētas, es tās atkārtoti ieguldu uzņēmumos, kas dara lietas, kuras, manuprāt, ir forši. Es dokumentēju procesu, riskējot ar savu bitcoin, lai ļautu cilvēkiem zināt, vai tas ir likumīgs vai nē.

Vai jums ir Bitcoin cenu prognoze?

Daļēji organizēts haoss. 🙂

Visbeidzot, vai jums ir kādi ieteikumi tiem, kuri nesaņem Bitcoin? Un vēl kaut ko citu, ko vēlaties pievienot?

Sāciet uzdot jautājumus par reddit vai bitcointalk. Viņi ir draudzīgi, un cilvēki ir uzdevuši daudz jautājumu. Bitcoin ftw! 🙂

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector