Bitcoin vieta Vjetnamas nākotnē

Bitcoin, tāpat kā lielākā daļa citu kriptonauda, ​​ir kaut kas, kas smagi ietekmē regulatoru un attīstīto valstu ekonomistu prātus. Kā maksāšanas līdzeklis un vispārēja monetārā vērtība, kas nav balstīta uz nacionālajām valūtām, šī koncepcija ir spējusi radikāli mainīt darījumu veidu, bet arī tādas lietas kā BTC ieguldījumi visā pasaulē..

Tomēr lielākoties Bitcoin koncepcija ir kaut kas tāds, kas galvenokārt ir saistīts ar tā dēvētās “pirmās pasaules” valstīm vai attīstītajām valstīm visā pasaulē. Runājot par valstīm, kuras attīstās, un valstīm, kas vēl nav attīstītas (izņemot digitālo valūtu pārskaitīšanas funkciju), daudzas tās pašas valstis uztver kā ārpus kriptonauda cilpas.

Bet tas nav fiksēts noteikums, un ir daudz piemēru, kas parāda atšķirīgu ainu. Nesen Vjetnamas tauta iesaistījās kā viena no šīm valstīm ar vēlmi legalizēt un atzīt BTC valstī. Tas varētu būtiski ietekmēt ne tikai digitālo valūtu, bet arī to pašu valsti un Dienvidaustrumāzijas reģionu.

Hanojas 2018. gada plāns

Ziņas, kas nāk no Vjetnamas, radās ar augstāko valsts amatu – premjerministru. Saskaņā ar paziņojumu valstij ir tagad apstiprināts plāns oficiāli atzīt bitcoīnu kā derīga maksājuma veidu. Plāns paredz, ka šī atzīšana notiks līdz 2018. gadam, kas to nosaka aptuveni 18 mēnešu laika logā atkarībā no beigu datuma interpretācijas.

Vjetnamas premjerministrs Nguyen Xuan Phuc sniedza valsts centrālajai bankai uzdevumu izveidot tiesisko regulējumu, lai tas notiktu. Vjetnamas Sabiedriskās drošības ministrijai un Finanšu ministrijai ir jāpiedalās tajā pašā procesā.

Pagaidām tika atklāts, ka procesa pirmais solis būs starpvaldību novērtējums par to, kā būtu jāpieiet tam pašam procesam. Tas jāpabeidz līdz 2018. gada augustam, un pēc tam tiks izveidota legalizācijas sistēma.

Nodokļi

Kad tiek sagatavots dokuments par legalizāciju, Vjetnamas amatpersonām būs papildu uzdevums – noskaidrot akroptovalūtas nodokļus. Nodokļu jautājums, kas notiek vienlaikus ar legalizāciju, ir jāatrisina līdz 2019. gada jūnijam.

Tas nozīmē, ka līdz 2020. gadam Vjetnamā plāno ieviest gan juridisko sistēmu kriptovalūtas izmantošanai (vismaz BTC), gan veidu, kā aplikt ar nodokli to pašu ekosistēmu. Lai arī tas ir vērienīgs, lielajai Āzijas valstij tas nebūt nav neiespējams.

Tajā pašā laikā tas norāda uz lielām izmaiņām Vjetnamas pieejā kriptovalūtām. 2014. gadā tās valdība paziņoja, ka patērētājiem jāapzinās digitālās valūtas riski. Bet tajā pašā laikā tās centrālā banka nepārprotami strādā pie sava veida adopcijas plāna. Pagaidām izskatās, ka tas pats plāns ir pilnībā kustībā.

Grūta vēsture

No visām pasaules tautām, kas cīnījās par savu neatkarību no koloniālās varas, daudzām nav bijusi tik briesmīga nesenā vēsture kā Vjetnamai. Iepriekš pazīstama kā Indoķīna, tā 1950. gados karoja rūgtu karu, lai iegūtu neatkarību no Francijas. Bet tas nekur nebija tāds, kāds bija pilsoņu karš, kas sadalīja valsti uz pusēm, virzoties uz ziemeļiem pret dienvidiem..

Konfliktā, kas darbojās kā aukstā kara naidu pamats, Vjetnamas nācija galīgi izpostīta ar miljoniem bojāgājušo, bet arī noveda pie skaidras komunistu ziemeļu uzvaras, kas apvienoja valsti un kļuva par vienu no vissvarīgākajiem reģionālajiem reģionālajiem reģioniem. spēlētāji, kaut arī vienmēr no mazāk nozīmīgas lomas.

Gadu desmitgadēs pēc Vjetnamas kara valsts cīnījās par Kambodžas atbrīvošanu no khmeru kungiem un pret tās kaimiņvalsts Ķīnas žonglēšanu, kā rezultātā cīnījusies nācija iznīcināja un nāve. Varētu apgalvot, ka tikai pēc 1980. gadu beigām un Varšavas pakta sabrukuma uz Vjetnamu nāca miera līdzība.


Tomēr, kā dažkārt vēsture parādīja, grūtības un likstas var radīt iespaidīgas spējas atjaunot un mainīt. Vjetnamas gadījumā līdzīgi spēki spēlēja iepriekšējās desmitgadēs, un tagad izskatās, ka cita tauta mēģina pievienoties Āzijas tīģeru klubam.

Mainot laikus

Pēc sarežģītās ģeopolitiskās izolācijas un daudziem gan lieliem, gan maziem konfliktiem ar 21. gadsimta sākumu lapa sāka griezties Vjetnamas virzienā. Tajā brīdī tauta izveidoja diplomātiskās attiecības ar visām pārējām pasaules valstīm un uzsāka ekonomiskās attīstības programmu.

Kopš tā laika Vjetnamā ir viena no visātrāk augošajām ekonomikām pasaulē. Tas daļēji bija saistīts ar vispārējo rūpniecisko un ekonomisko grūtību stāvokli, kur izveidoties bija vieglāk Vjetnamas iepriekš notikušās katastrofālās izaugsmes dēļ..

Uzlabojumu un attīstības cikls turpinās, īpaši pateicoties valsts ģeogrāfijai – to galvenokārt ieskauj spēcīgi rūpnieciskās ražošanas centri, galvenokārt Ķīna, bet arī citas valstis Tālajos Austrumos. Veidošana viena mērķa sasniegšanai izskatās loģiska iespēja jebkurai attīstībai, kuru Vjetnama varētu meklēt.

Digitālā nākotne

Tomēr fakts, ka Vjetnama gatavojas padarīt bitkoinu par juridisku ekvivalentu jebkurai citai fiat valūtai, parāda atšķirīgu domāšanas ceļu. Šajā nākotnes Vjetnamā iespēja radīt darbavietas un ienākumus, kas saistīti ar digitālajām valūtām, šķiet gudra ideja. Mūsdienās miljoniem cilvēku to izmanto Bitcoin spēlēt azartspēles tiešsaistē, saņemt aizdevumus, pārdot un pirkt lietas tiešsaistē un darīt daudz vairāk.

Nokļūšana tādā stāvoklī, kur Vjetnama varētu izmantot savu intelektuālo potenciālu, nevis tīri manuālu, ir fantastiska iespēja reģionālai nācijai, ne tikai Hanojai. Tas pats labāk sagatavotu Vjetnamu nākotnei, kurā tiks traucēta ražošana, tāpat kā lielākajā daļā tradicionālo nozaru.

Bitcoin kā likumīga valūta šķiet vairāk nekā saprātīgi, jo īpaši tāpēc, ka daudzas valstis plašākā reģionā joprojām izmantos digitālās valūtas tikai ar humānās palīdzības programmu starpniecību. Ja Vjetnama nonāk BTC legalizācijā paredzētajā termiņā, ir gandrīz skaidrs, ka tas tai ļoti palīdzēs sasniegt to augsto izaugsmes līmeni nākamajā desmitgadē.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector