Bitcoin Tech un tā ietekme uz BTC cenu

Jebkuram jaunam investoram bitcoin var būt vairāk nekā iebiedējošs kā ieguldījumu domēns. Pietiek pārbaudīt ziņu plūsmas un sašutumu par neskaitāmām dīvainām frāzēm un uzmanību piesaistošiem virsrakstiem, kas visi liek domāt, ka notiek tektoniskas pārmaiņas – vai nu pozitīvas, vai negatīvas, un dažreiz pat abu sajaukums.

Tāpēc daudzi investori nespēj pilnībā izprast risku, ko viņi uzņemas, un ko daži notikumi varētu nozīmēt viņu topošajam portfelim. 2017. gada BTC dakšu process kas notika augusta sākumā, ir lielisks piemērs. Šis ieguldījums noteikti bija pilnīgs noslēpums daudziem tradicionālajiem investoriem, kas strādā finanšu jomā, kuri nesekmīgi mēģināja atrast sev līdzīgu līdzību.

Tā kā kriptogrāfijas valūtā notiek tikai digitāla parādība, tā ietekme un ietekme daudziem investoriem nav viegli saprotama, izņemot to, ka tas ir būtisks BTC cenas spēks. Lai labāk izprastu dakšu procesu un tā ietekmi, šeit ir pārskats par notikumu, procesu, kas sekoja, un ko tas viss nozīmē tiem, kas vienkārši vēlas nopelnīt naudu, ieguldot līdzekļus Bitcoin tīklā.

Uz programmatūru balstīts notikums

Vieglākais veids, kā uztvert bitcoin, ir redzēt to tāpat kā jebkuru citu digitālo valūtu kā programmatūras daļu. Tajā pašā iestatījumā dakša ir izmaiņas programmatūrā, kas ietekmē galalietotājus. Šeit, izmantojot tādu aktīvu kā BTC, tīklam, kas to darbina, ir nepieciešami tikai paroles atslēgu pāri, lai tas darbotos. Šie aizvaino iespēju piekļūt tīklam, un pēc tam tas, strādājot kā izplatīta P2P virsgrāmata, seko līdzi tam, kurš cik un kam pieder..

Bet, ja atslēgas tiek modificētas no viņu programmatūras, tas pats ietekmē tīklu, kas tos dramatiski palaiž. Tas var arī dramatiski mainīt lietotāja pretenziju vērtību – programmatūra ir lieta, kas nosaka aktīvu un ar to cenu, kuru investori ir gatavi maksāt par to.

Iepriekšējās dakšas

Pastāv daudz dažādu dakšu veidu, un lielākā daļa to konstrukcijas būtībā ir vienkārši. Cietā dakša padara visus jaunās programmatūras modifikācijas apstrādātos darījumus pilnīgi nesaderīgus ar vecākajiem. Mīkstā dakša ietver savietojamības pazīmi.

Augusta sākumā bitcoīns pārcieta cieto dakšu procesu, kas bija plaši izplatīts no plašas sabiedrības un plašsaziņas līdzekļu viedokļa. Šīs konkrētās programmatūras izmaiņas radīja sadalījumu tīklā un sāka jaunu tīkla versiju ar nosaukumu Bitcoin cash.

Paslīdēšana notika pēc gadiem ilgām nesaskaņām starp pretējām nometnēm Bitcoin kopienas iekšienē. Nesaskaņas bija saistītas ar mērogošanas jaunināšanu, kurā Bitcoin naudas nometne neuzticēja un neatbalstīja. Tas noved pie konkurējoša un arī nesaderīga Bitcoin blokķēdes un Bitcoin naudas blokķēdes gan tehnoloģiju, gan aktīvu ziņā.

Šis notikums tika plaši uzskatīts par lielu jautājumu par BTC cenu, un daudzi analītiķi apgalvoja, ka tas viss samazinās cenu. Tomēr faktiski nekas tāds nenotika.

Spēcīga šūpošana augšup

1. augustā, tieši pirms smagās dakšas, BTC cena bija 2759 USD. Apmēram nedēļu pēc sadalīšanās notika BTC tirgojās par visu laiku augstāko cenu no vairāk nekā 4000 USD. Nesen cena pirmo reizi kopš tīkla darbības sākuma sasniedza 4500 USD.

Tas varētu šķist dīvaini, taču dažas ierosinātās teorijas, ka izvērstās debates par mērogošanu sniedz lielu pretestības punktu, un tagad, kad tās ir atrisinātas, rezultāti noved pie atvieglojumu cenu pieauguma. Tajā pašā laikā Bitcoin naudas cena ir sasniegusi aptuveni $ 280, kas regulāri svārstās diapazonā no $ 250 līdz $ 300.

Abām kriptovalūtām dakša neizraisīja katastrofālas problēmas. Tā vietā šķiet, ka BTC un BCC ir nogādājuši stabilos ūdeņos ar ievērojamu izaugsmes potenciālu.


Labi zināms stāsts

Daži apgalvo, ka šī situācija nav tik unikāla un ka pretvēja un tā pretējā vēja ideja ir zināma ikvienam, kurš aktīvi darbojas kāda veida ieguldījumu procesā. Pretvējš ir pozitīvs brīdis ieguldījumiem – oreola efekti, ko rada kāda latenta tendence vai labvēlīgas ziņas. Pretvējš ir tieši pretējs – spiediens, kuru uz cenu palielina kā riska faktors vai kāda cita negatīva tendence (vai vismaz tendence, kas tiek uztverta kā negatīva).

Par pretvēju tiek runāts detalizēti, kad konkrētam uzņēmumam ir noteikta negatīva tendence vai risks. Bet, kad pretvējš samazinās, uzņēmuma cena sāk pieaugt, un tas ir bēgums un plūsma, kas regulāri tiek novērota tradicionālajā akciju tirgū.

Piemēram, uzņēmums, kas izlemj pret to tiesvedību vai piekrīt maksāt noteiktu naudas sodu, lai apturētu regulējumu, atrodas pretvēja cikla beigās. Kad tas ir beidzies, uzņēmums parasti redz cenu pieaugumu, jo tirgi izvairās no nenoteiktības. Kad problēma tiek atrisināta, tirgi to galvenokārt uzskata par iespēju iepirkties.

Šajā BTC gadījumā analītiķi parāda tendenci uzskatīt cieto dakšiņu par pretvēju, kas izraisīja kriptonauda bīstamības līmeni. Kad tas ir pagājis, pretvēja fāze sākās abām digitālajām valūtām, kā rezultātā pašreizējais cenu pieaugums.

Jauna tendence, kas parādās

Kopš BCC izveides BTC vērtība ir pieaugusi. Ja šī iestatīšana var turpināties, pastāv skaidrs potenciāls nākotnes forking notikumiem (kas neapšaubāmi notiks) kā jauna iespēja palielināt kriptonauda vērtību. Tad to pašu varētu izmantot tiešsaistes azartspēles, preču un pakalpojumu iepirkumi un daudz kas cits, tāpat kā mūsdienu digitālās valūtas.

Tādā gadījumā dakšu var uzskatīt par digitālās valūtas pretvēja notikumu. Šis noskaņojums varētu ļaut tirgotājiem un investoriem iziet no dakšu procedūrām ar vairāk aktīviem, kas tirgo par augstāku cenu. Nav jāuzsver, cik tas būtu izdevīgi visiem iekļautajiem.

Avots: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector