Bitcoin Still 2019 labākais aktīvs, neskatoties uz neseno slaidu

Bitcoin investoriem 2019. gads ir bijis kaut kas no kalniņiem. Pēc tam, kad atguvāt daļu no 2018. gada kriptogrāfijas ziemā zaudētās zemes, pēdējo trīs mēnešu laikā pasaules vadošā kriptonauda atkal ir baidījusies par pārpirkšanu..

Tuvojoties gada pēdējiem mēnešiem, daudzi bitcoin investori cer uz pēdējo gadu vēlu mītiņu atgriešanos.

Neskatoties uz izaicinājumiem, bitkoīns joprojām stāv galvu un plecus virs pārējiem. Tas ir labākais rādītājs 2019. gadā.

Sākot no janvāra Bitcoin pieaug par 114%

Pēc Goldman Sachs datiem, 2019. gada aktīvu klase ar vislabāko sniegumu ir bijusi ASV tehnoloģiju akcijas, pieaugot par 31%. Tomēr, salīdzinot ar bitkoina ievietoto peļņu (Goldman Sachs to ignorēja savos aprēķinos), tas ir mazs alus.

Tajā pašā periodā zelts ir pieaudzis par 17%. Tikmēr S&P 500 atgriezās par 21%. Tiem, kas meklē drošu patvērumu ASV Valsts kases obligācijās, ir bijis vēl mazāk svinēt, un peļņa ir 1,6%.

Tajā pašā periodā Bitcoin ir pieaudzis par 114%. Investors, kurš 1. janvārī atbalstīja bitkoinu, līdz šim būtu divkāršojis savu naudu un pēc tam nedaudz. Tas notiek, neraugoties uz viļņošanos, kas katru dienu, katru nedēļu tirgo tirdzniecību Bitcoin tirgos.

Bitcoin pabeidza Q3 par cienījamu USD 8 303. Tas ir zemāks par jūnija maksimumu, kurā kriptonauda atgriezās līdz 12 902 ASV dolāriem. 2019. gada 1. janvārī tā bija 3801 USD.

Analītiķi nedomā, ka šī izaugsme drīz samazināsies. Saskaņā ar Breda Keūna teikto CoinDesk, zīmes norāda uz atjaunotu mītiņu līdz gada beigām. Tas BTC varētu pārsniegt jūnija maksimumu.

“Bitcoin cenas 2019. gadā ir vairāk nekā divkāršojušās, ievērojami pārsniedzot 31 procentu atdevi ASV tehnoloģiju akcijām, ko Goldman Sachs uzskata par aktīvu klases rādītājiem, kas līdz šim ir vislabākais. Negabarīta peļņa varētu piesaistīt lielo investoru interesi par tradicionālajiem finanšu tirgiem, kuru ienākumi izsalkuši. Datu firmas Messari vadītāji saka, ka bitkoina cenas, kas šobrīd ir aptuveni 8200 USD, gada atlikušajos mēnešos varētu pieaugt līdz jaunam līmenim, pārsniedzot jūnijā sasniegto 12 902 USD līmeni. “

Tomēr pārāk daudziem ieguldītājiem, it īpaši institucionālā līmenī, bitcoīns joprojām ir neaizskarams piedāvājums. Vismaz pagaidām.

Institucionālie investori sāk iesildīties Bitcoin

Tādas iestādes kā Goldman Sachs un JP Morgan jau ir publiskojušas savas jūtas par bitcoin. No vadošajiem vadītājiem izskanēja augsta līmeņa kritika. Bet k bitcoin un kriptonauda katru dienu kļūst arvien nostiprinājies, šie uzskati arvien vairāk noveco un ir slikti informēti.

Bitcoin darbojas tikai kopš 2009. gada. Tas ir acu mirgošana, ciktāl tas attiecas uz finanšu tirgiem. Īpaši tur, kur ir iesaistīti regulētie investori, ņemot vērā to, kas viņiem šķiet spekulatīvs aktīvs ar nepilnīgiem pamatiem, kurus viņi vēl nesaprot, joprojām jūtas riskanti.

Ir pazīmes, ka garastāvoklis mainās. Visu ciltsrakstu iestādes iesilda kriptogrāfiju kā aktīvu klasi.

Šifrēšanas ieguldījumu firmas KR1 direktors Kelds van Šrīvens sacīja, ka institucionālajiem investoriem sāk kļūt ērtāk ieguldīt Bitcoin.

“Tagad Bitcoin ir bijis pietiekami ilgs laiks, kur cilvēki to vairāk pārzina. Jā, tas šūpojas mežonīgi, taču viņi, iespējams, pazīst citus cilvēkus, kuriem ir bitcoin, un sev saka: “Hei, viņiem šogad ir paveicies diezgan labi.” Vienmēr ir jābaidās palaist garām. ”

Šķiet ticams, ka 2020. gads Bitcoin uzņems arvien vairāk institucionālo investoru. Daudziem, ieskaitot analītiķus Messari, bitkoina loma ir digitāla vērtības krātuve, kas būs galvenā, jo tirgus turpina nobriest.

Parastajiem investoriem tā ir laba ziņa. Pieaugošais institucionālais pieprasījums turpinās palielināt Bitcoin cenas ilgtermiņa. Un, ja piegāde ir fiksēta 21 miljonā BTC, ne pārāk tālā nākotnē pienāks diena, kad raktuvēs vairs nebūs jauna bitcoin, kas nozīmē pērkot bitcoin būs grūti..

Ko tas nozīmē Bitcoin investoriem un spekulantiem?

Neatkarīgi no ikdienas bitcoin tirdzniecības kāpumiem un kritumiem, pats bitcoin joprojām ir pievilcīgs izredzes, īpaši individuāliem investoriem.

Lai gūtu peļņu no bitcoīna, jums nav jābūt riskam nevēlamai bankai vai pensiju fondam. Lai gan pastāv nenoliedzami riski ieguldīt tirgū, kas, salīdzinot ar citām aktīvu klasēm, ir svārstīgs tirgus, joprojām ir vieta, kur Bitcoin augt gan vidējā, gan ilgtermiņā.

Ja jūs meklējat punt, bitcoīnam ir pierādīta izaugsme. Vēl 2017. gadā jūs varētu iegādāties 1 BTC par 806 ASV dolāriem, kas ir aptuveni 10% no tā vērtības šodien.

Tā kā 2019. gada noslēguma ceturksnī ir iespējams rīkot ralliju un tirgi turpina nobriest, kad institucionālie investori lēnām nonāk pie idejas atbalstīt bitcoin, ir skaidri argumenti, lai iesaistītos ātrāk, nevis vēlāk.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me