Bitcoin glabāšana: Salīdzinot ar augstākajiem Bitcoin makiem

Viens no būtiskākajiem programmatūras elementiem, strādājot ar Bitcoin, ir seifa lietotne. Satoshi Nakamato izlaida pamata Bitcoin maka lietotni kopā ar sākotnējo Bitcoin protokolu. Tomēr lietotne parādīja tikai visvienkāršākās iespējas.

Kopš Bitcoin protokola izlaišanas tika atvērts avots, cilvēki ātri izveidoja savu maku papildinātu versiju, nodrošinot papildu funkcijas. Kopš 2009. gada ir parādījušies simtiem seifa lietotņu, kas atvieglo cilvēku dzīvi. Tomēr ne visi no tiem tiek izgatavoti vienādi.

Bitcoin lietotājiem, kuri vēlas aizsargāt savu atlicinājumu, ir svarīgi izvēlēties labu maku. Dažādiem seifiem ir dažādas funkcijas, un ir svarīgi izvēlēties pareizo, kas atbilst lietotāja vajadzībām. Piemēram, Bitcoin spēlētājam būtu nepieciešams kaut kas cits nekā nopietnam investoram. Šeit ir pieejams ātro piecu tirgus naudas salīdzinājums, lai palīdzētu Bitcoin lietotājiem izdarīt izvēli.

Coinbase un Blockchain.info

Aplis

Aplis ir interesants maciņš, kuram pēdējā laikā izdevies sasniegt jaunumus. Apple paziņoja, ka plāno integrēties Apskatiet tās ziņojumapmaiņas lietotni jaunajai iOS versijai. Tas ir saskaņā ar izvirzītajiem seifa mērķiem: izplatīt Bitcoin masām.

Atrodoties ārpus Amerikas, Circle tagad darbojas ASV, Lielbritānijā un Ķīnā. Tas ir veicis nozīmīgus soļus, lai kļūtu pieejamāks, izmantojot tādus jauninājumus kā NFC kontaktu maksājumi un pārskaitījumi no kredītkartēm un bankām. Maka drošība joprojām ir prioritāte, neskatoties uz šo pieejamību, kā arī anonimitāte. Tiek prognozēts, ka darījumu apjoms, izmantojot Circle, līdz gada beigām pārsniegs miljardu ASV dolāru.

Monētu bāze

Coinbase, kas tika uzsākta 2012. gadā Sanfrancisko, spēja uzkrāt pārsteidzošu popularitāti, neskatoties uz tās trūkumiem. Galvenais iemesls tam ir fakts, ka tas ir ļoti ērti. Izmantojot mobilo lietotni un darbības 29 Eiropas valstīs, Kanādā, ASV un Singapūrā, cilvēki var ātri veikt darījumus jebkur.

Turklāt tas ļauj pirkt debetkartes ar bitcoiniem. Divu faktoru autentifikācija un saldētava nodrošina konta drošību. Problēma ir tā, ka seifā tiek prasīta personas informācija, un tam ir augstas darījumu maksas, salīdzinot ar citiem makiem.

Blockchain.info

Blockchain.info ir labāk pazīstams kā vietnes apmeklējums, lai iegūtu jaunāko statistiku par Bitcoin neatkarīgi no tā, vai tā ir par cenām vai tirdzniecības apjomu. Tomēr tā seifs visā pasaulē piesaista cilvēkus. Tā kā bitkoīnu krātuve, lietotne ir lieliska. Tomēr tai trūkst vienas svarīgas iezīmes.

Mūsdienās daudzi maki ļauj cilvēkiem iegādāties bitkoīnus un pievienot tos tieši savam maciņam. Blockchain.info pieprasa, lai lietotāji pērk citur un nosūta bitkīnus uz maku, kas var izraisīt neveiklību. Tomēr to ir viegli lietot, un to ir viegli iestatīt, kas padara to par izcilu iesācējiem.

Aplis, micēlijs un Xapo

Xapo

Vēl viens seifs ar piekļuvi visā pasaulē, Xapo ir Šveices maks, kas piedāvā arī saldētavas un kriptonauda debetkartes. Maka mērķis ir maksimāla drošība, kā ātrie darījumi un zemas maksas tiek pievienotas kā privilēģijas.

Lai gan darījumi ir ātri, tūlītējā atlikuma atjauninājumi nav pieejami. Lēna SMS pārbaude un slikts tehniskais atbalsts ir citas melnās zīmes. Makam ir mobilā lietotne, un cilvēki var piekļūt saviem makiem, izmantojot savu personīgo karti. Tomēr Xapo ir kļuvis nozīmīgs tiešsaistes spēļu pasaulē, sākot ar pagājušo gadu partnerība ar CEVO un Leet.

Micēlijs

Kompānija, kas atrodas aiz micēlija, pastāv kopš 2008. gada, un tā atradās Bitcoin sprādziena pirmajā stāvā. Tam ir izdevies atrast savu nišu, taču šī gada sākumā uzņēmums pēkšņi izmantoja agresīvas inovācijas.

Tas sākās ar jaunu mobilā maka lietotni ar atjauninātiem produktiem un funkcijām, lai atvieglotu bitkoīnu pārvaldību, piemēram, papīra atslēgu ģenerēšanu un vieglāku Bitcoin iegādi. Drošība ir seifa uzmanības centrā ar kontu rezerves kopijām, lai pēc zādzības tos varētu atjaunot. Parole, kuras pamatā ir 12 vārdu sēkla, ir nepieciešama, lai lietotājs varētu veikt atjaunošanu.

Tā kā šīs izvēles iespējas ir pieejamas, cilvēkiem vajadzētu būt makam, kas būtu piemērots viņu vajadzībām. Viņiem jāpatur prātā, ka dažus makus labāk izmantot ikdienas darījumiem, bet citus – ilgtermiņa līdzekļu glabāšanai. Tīmekļa maki, kas piedāvā ērtības nelieliem Bitcoin darījumiem, ir ideāls Bitcoin azartspēlēs. Bet pareizā atrašana katram lietotāju vai spēlētāju tipam ir atkarīga no tā, kuriem maka faktoriem viņi piešķir lielāku prioritāti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me