BitBet247 nodrošina revolucionāras sporta derības Bitcoin azartspēļu industrijai

BitBet247

“Mūsu misija ir izveidot spēcīgu azartspēļu zīmolu, kuram uzticas un kuru atbalsta Bitcoin kopiena.”

Operāciju vadītājs Saimons Bišops dalījās ar Bitcoin Gambling Guide savas komandas plānu BitBet, kas ir novatorisks Bitcoin sporta derības platforma tika palaista pagājušā gada decembrī.

Sveiks, Simona. Vai varat pastāstīt mums BitBet stāstu un iedvesmu?

BITBET ir iedvesmojuši divi galvenie notikumi: viedo pārnēsājamo ierīču ieviešana un tādu digitālo valūtu kā Bitcoin parādīšanās.

Bitcoin priekšrocības azartspēļu nozarē ir acīmredzamas, Bitcoin dod derīgam patērētājam pilnīgu elastību spēlēt azartspēles no jebkuras jurisdikcijas bez standarta prasībām nodrošināt identifikāciju vai izmantot kredītkartes, spēlēt anonīmi un uzreiz iemaksāt un izņemt līdzekļus..

BitBet247Kad Bitcoin ekosistēmas priekšrocības tiek saskaņotas ar patērētājiem, kuriem ir pieejams mūsu produkts jebkurā vietā un laikā, izmantojot atsaucīgu vietņu izstrādi un viedtālruņu tehnoloģiju, jums ir pārliecinošs piedāvājums derību telpā.

Nodrošinot savu produktu tikai tiešsaistē neregulētā vidē, mēs varam darboties ar ļoti zemu izmaksu bāzi, ko mēs varam izmantot pievilcīgā piedāvājumā, kur mūsu izredzes un reklāmas ir ļoti vērtīgas klientiem.

Visiedvesmojošākā lieta, strādājot iesācēju Bitcoin derību operācijā, ir brīvība ieviest jauninājumus un darīt lietas savādāk. Esmu pārliecināts, ka labākos jauninājumus un idejas azartspēļu nozarē nākamās desmitgades laikā noteiks jaunā derību uzņēmēju šķirne, kas spēlē kriptogrāfijas valūtas telpā. Mēs esam satraukti un motivēti ar izaicinājumu nodrošināt patērētājam vislabāko iespējamo Bitcoin produktu, un ceram, ka varēsim piedalīties mūsu lomā inovatīvajā un konkurences vidē, ko rada azartspēļu un Bitcoin kombinācija..

Kas padara jūsu biznesu unikālu un patīkamu vadīt?

Ir aizraujoši vadīt uzņēmējdarbību, kas ir simtprocentīgi tiešsaistē. Mēs varam piekļūt lielam un augošam Bitcoin azartspēļu tirgum, kas var nākt no jebkuras vietas pasaulē un ir plaši un daudzveidīgi ieinteresēts dažādos pasākumos un sporta veidos. Tas rada izaicinājumu nodrošināt plašu produktu klāstu 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, kuru vada pasaules sporta kalendārs.

Mēs pilnībā kontrolējam mūsu klientu pieredzi. BITBET247 palaišana ir vislabākā šīs vadības iespēja, jo mēs paši kontrolējam savu likteni. Mums ir milzīga iespēja, ja mēs varam efektīvi izpildīt savu plānu; tomēr izaicinājumi un grūtības ir tikpat lielas.

Es gribu tuvināties izaicinājumiem. Vai jūs domājat dalīties ar tiem, ar kuriem darāt?

Man vissvarīgākās problēmas ir saistītas ar vislabākās iespējamās klientu pieredzes radīšanu. Lai to panāktu, programmatūras izstrādes komanda ir pilnībā jāiegulda šajā mērķī. Lielisks piemērs ir mūsu izvēlnes struktūra un likmju izlaišanas operācijas. Mēs ieguldījām tik daudz laika un pūļu šajās divās jomās, cenšoties pēc iespējas vieglāk orientēties tirgos un izdarīt likmes. Tas bija pārsteidzoši, cik grūti bija panākt, lai sarežģīts process darbotos vienkāršā un intuitīvā veidā, un cik reizes mēs domājām, ka mums tas ir pienaglots tikai tāpēc, lai vēlāk panāktu vairāk uzlabojumu. Es uzskatu, ka mēs esam sasnieguši rezultātus šajās jomās, kas ir pārāki par lielāko daļu korporatīvo bukmeikeru, un tas ir kaut kas, par ko es ļoti lepojos.

BitBet247 ir bijis tirgū pāris mēnešus. Kādas ir tās īpašības, kas ir revolucionāras?

Klientu pieredze mums ir ļoti svarīga. Tā rezultātā mēs esam ieguldījuši lielus līdzekļus atsaucīgas vietnes dizainā, lai patērētāji varētu piekļūt mūsu produktam no jebkuras vietas un jebkurā laikā. Mēs piedāvājam eksotiskas vairāku likmju iespējas, kā arī tradicionālo vairāku likmju funkcionalitāti. Mēs esam izveidojuši arī lietotājam draudzīgas izvēlnes un derību lapiņas, lai virzītos tirgū un veiktu likmes, kā arī lietotājam draudzīgas saskarnes visām citām klientu funkcijām. Katram klientam mums ir iepriekš noteiktas saistības, un tas viņiem ļauj droši un pārredzami derēt šajās robežās.

Programmatūra, kas vada platformu, ir ļoti efektīva, kas ļauj mums izveidot, pārvaldīt un radīt lielu tirgus daļu, izmantojot minimālus resursus. Mēs varam šo efektivitāti piesaistīt produktu piedāvājumam, kas ir ļoti konkurētspējīgs izredžu un tirgus pārklājuma ziņā.

Mums ir unikāla klientu atalgojuma sistēma, kurā katra likme nopelna lojalitātes punktus. Pret visiem klientiem izturas vienādi neatkarīgi no tā, vai viņi ir jauni BITBET247 vai esošie klienti. Pēc mūsu klientu ieskatiem lojalitātes punktus var izmantot BEZMAKSAS DERĪJUMOS, kas ļauj viņiem pašiem kontrolēt savas atlīdzības. Lojalitātes punktu izmantošana ir ļāvusi mums iekļaut tādas lietas kā Twitter reklāmas un sporta viktorīnas, lai iegūtu papildu lojalitātes punktus.

CitātsMēs esam iekļāvuši tenisa, golfa, AFL, NRL, Super15, NFL, NBA, Anglijas premjerlīgas un Austrālijas A-līgas iegulto formu. Ne pārāk tālā nākotnē mēs pievienosim vairāk sporta veidu. Iegulto veidlapu ir viegli izmantot, un tā darbojas ar slaidu lejupvērstajiem un augšupējiem, noklikšķinot uz formas ikonām. Mēs ceram, ka mūsu klienti šo formu labi uztvers.

Vietnei ir vēl daudz citu funkciju, kuras, mūsuprāt, ir solis uz priekšu klientiem. Tagad es neiedziļināšos detaļās. Es aicinātu jūsu lasītājus apskatīt vietni.

Cik droša ir jūsu platforma?

Drošība mums ir prioritāte. Mēs izmantojam vairākus augsto tehnoloģiju drošības pasākumus, lai aizsargātu lietotāju informāciju no nepiederošu personu piekļuves un novērstu nelikumīgu apstrādi, nejaušu nozaudēšanu, iznīcināšanu un bojājumus, ieskaitot šifrēšanu, ugunsmūrus un īpašu drošības komandu.

Mēs veicam vairākus svarīgus drošības pasākumus, lai padarītu mūsu Bitcoin makus ārkārtīgi drošus pret hakeriem, zagļiem un neveiksmēm. Visi Bitcoin spēlētāju noguldījumi tiek pārvietoti uz saldētavas maku, kas tiek droši turēts bezsaistē un atrodas prom no iespējamiem tiešsaistes draudiem. Mēs arī uzturam tiešsaistes karsto maku ar pietiekami daudz līdzekļu, lai uzreiz apstrādātu atskaņotāju izņemšanu. Ja tiek pārsniegts mūsu ikdienas karstā maka ierobežojums, visas turpmākās izmaksas mēs apstrādāsim manuāli.

Mēs pastāvīgi veicam savu Bitcoin maku dublējumus, sistēmas kļūmes vai ļaunprātīga uzbrukuma gadījumā visus datus varēsim ātri atjaunot. Mēs izmantojam visu seifa failu šifrēšanu, lai nodrošinātu, ka nav iespēju neatļautai piekļuvei mūsu Bitcoin makiem. Papildu drošībai mums ir arī Google divpakāpju autorizācija.

Papildus atalgojuma sistēmai ir pieejama saistīta programma?

Jā, mums ir divas saistītās programmas, uz klientiem vērsta programma un korporatīvā programma. Mūsu korporatīvās filiāles nopelna vienotus 40 procentus no bruto ieņēmumiem, ko tās rada katru kalendāro mēnesi. Katram klientam, kurš atver kontu, tiek automātiski piešķirts filiāles kods. Atkarībā no viņu aktīvo klientu skaita, kuri veic derības, klienti var nopelnīt no 10 līdz 40 procentiem no bruto ieņēmumiem, ko tie gūst katru kalendāro mēnesi..

Vai varat mazliet pastāstīt par saviem ilgtermiņa plāniem saistībā ar BitBet247?

Nākamo 5 gadu laikā mēs varam redzēt spēcīgu izaugsmi Bitcoin azartspēļu nozarē, un šajā laika posmā mēs vēlamies šajā telpā izveidot zīmolu BITBET247. Īsākā termiņā mēs esam koncentrējušies uz savu plānu izpildi, lai nodrošinātu, ka mēs tirgū piedāvājam konsekventu un pievilcīgu produktu.

Mums ir arī īstermiņa plāni pievienot a Bitcoin kazino piedāvājums un visaptverošs tiešsaistes derību produkts. Ilgākā laika posmā mēs vēlamies saglabāt jauninājumus un nodrošināt visprogresīvāko produktu. Mēs skatāmies uz jauninājumiem, piemēram, iespēju jebkurā laikā izņemt izvēlētās likmes uz nākotni un piedāvājam likmes (Not To Win) cenu katrai opcijai ar vairāk nekā divām atlasēm. Klientu sociālās mijiedarbības iekļaušana, izmantojot tērzēšanas sistēmu, ir arī tas, ko mēs drīzumā vēlamies atbrīvot.

CitātsVai jūs nākotnē plānojat atbalstīt tādus altkoīnus kā Dogecoin vai Litecoin?

Sākotnējā sākuma posmā mēs esam koncentrējušies uz Bitcoin tikai tāpēc, ka tā ir lielākā un pazīstamākā digitālā valūta. Īsā un vidējā termiņā mēs noteikti atbalstīsim citas kriptovalūtas.

Es gribētu uzzināt vairāk par jūsu viedokli par azartspēļu likumiem un kriptovalūtu regulēšanu.

Šī ir tēma, ko mēs pavadījām daudz laika, pētot un apspriežot. Tas nav pārsteigums, ka lielākais pieprasījums pēc tā ir Bitcoin azartspēles nāk no jurisdikcijām, kurās ir ļoti ierobežojoši azartspēļu noteikumi.

Par likumības tēmu, tā kā Bitcoin tiek uzskatīts par preci, nevis par valūtu, ir grūti saprast, kā jurisdikcijas varētu ieviest noteikumus, kas attiecas uz tradicionālajām azartspēļu darbībām, nepievienojot īpašus likumus attiecībā uz Bitcoin. Lēmumu par likumību atstājam patērētāja ziņā. Ja kāda valsts ir noteikusi, ka azartspēles Bitcoin ir aizliegtas, ir skaidrs, ka patērētājam nav atļauts izmantot mūsu pakalpojumus, un viņam ir jāatturas no tā. Tomēr, ja patērētājs nolemj izmantot mūsu pakalpojumus, mēs neierobežosim viņu piekļuvi mūsu pakalpojumiem.

Es domāju, ka atvērtā Bitcoin ekosistēmas būtība padara regulēšanas ieviešanu ļoti sarežģītu, pat neiespējamu, tādā mērā, kāds vēsturiski tika uzlikts nozarei. Mēs patiešām redzam jaunās Bitcoin azartspēļu nozares neregulējamo raksturu, jo ievērojams skaits operatoru jau slēdz savu darbību. Es domāju, ka ir godīgi pieņemt, ka lielākā daļa patērētāju, kuri ienāk kosmosā, pilnībā apzinās ar to saistītās briesmas.

Ko jūs ierosināt, ir patērētāju loma?

Patērētājiem jāizdara spriedums par jebkuru potenciālo operatoru, kuru viņi plāno izmantot. Svarīgi faktori ir tādi kritēriji kā programmatūras kvalitāte, piedāvāto tirgu kvalitāte un daudzums, atvērtu un pārredzamu derību noteikumu un noteikumu nodrošināšana, tirgus norēķinu ātrums un klientu apkalpošanas spēja. Ja operators nepārbauda augsta līmeņa kontroli, patērētājiem nevajadzētu izmantot savus pakalpojumus. Bitcoin ekosistēmas atvērtais raksturs ļauj patērētājiem pārbaudīt potenciālos azartspēļu operatorus, izmantojot savus kritērijus ar minimāliem līdzekļiem, kas ļauj pirms azartspēlēm noteikt uzticības līmeni nozīmīgākā līmenī.

BITBET247 reputācija ir absolūti kritiska mūsu panākumiem, un šīs reputācijas veidošana ir mūsu galvenā uzmanība īstermiņā, lai patērētāji varētu uzticēties mūsu pakalpojumiem un zīmolam..

Visbeidzot, vai jums ir kādi ieteikumi tiem, kuri nesaņem Bitcoin? Un kaut kas vairāk, ko vēlaties pievienot par BitBet247?

Mēs esam apņēmušies turpināt BITBET247 attīstību un padarīt mūsu piedāvājumu Bitcoin telpā pēc iespējas saistošāku. Jūsu lasītājiem, kuri apsver iespēju izmantot mūsu pakalpojumus, mēs esam apņēmušies sniegt jums lielisku servisu, kur jūsu apmierinātība ir mūsu prioritāte numur viens. Mēs ceram, ka drīz jūs redzēsim vietnē BITBET247.

Lieliskas atziņas, Saimon. Paldies par šo iespēju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me