Austrālijas dolārs pretī nākošajam pretvējam, pieskaroties Austrālijas rezerves bankai

Šonedēļ ir paredzēts diezgan daudz lēmumu par centrālās bankas procentu likmēm. Pirmais, kas atrodas piestātnē, ir Austrālijas Rezervju bankas lēmums otrdienas sākumā pulksten 03:30 pēc GMT. Paredzams, ka RBA saglabās nemainīgu likmi 1,5% līmenī. Pats likmes lēmums, visticamāk, neradīs lielu svārstīgumu, izņemot gadījumus, ja RBA samazināja likmi. Tomēr pievienotais likmes paziņojums varētu smagi nosvērt Austrālijas dolāru, ja RBA sasniegs dovish tonusu. Novembrī Aussie tirgojās nedaudz zemāk, un decembrī tas, iespējams, paliks vājš. Šeit ir AUD / USD nedēļas diagramma:

 

AUD / USD nedēļas grafiks

  

Šim pārim ir noteikts lācīgs slīpums. Arī lēnās stohastikas indikators ekrāna apakšdaļā liecina par šo vājumu. Pēdējo divu nedēļu atgriešanās ir atgriezusi pāri atpakaļ zonā, kas īstermiņa pārdevējiem piedāvā labu riska un atlīdzības attiecību. 20 nedēļu eksponenciālais slīdošais vidējais rādītājs, kas ir aptuveni 70 punkti virs piektdienas noslēguma, iespējams, varētu noteikt cenu tuvāko nedēļu laikā. Šeit ir ikdienas diagramma:

 

AUD / USD dienas grafiks

  

Nesenajos rakstos esmu ierosinājis pārdot šo pāri bijušās pretestības zonas reģionā, kā norādīts iepriekš redzamajā diagrammā. Šī pretestības zona joprojām turas, tāpat kā 20 dienu eksponenciālais slīdošais vidējais un 200 dienu slīdošais vidējais. Šie divi mainīgie vidējie rādītāji kopā ar šo bijušo atbalsta zonu, kas darbojas kā jauna pretestība, rada spēcīgu pretestības elementu saplūšanu, kas varētu būt svarīga priekšrocība tirgotājiem, kas izvēlas īso pusi.

 

Tirgotāji, kuri vēlas iesaistīties jaunās īsās pozīcijās AUD / USD, var izmantot dažas dažādas pieejas. Viens no tiem būtu atvērt ilgtermiņa tirdzniecību, kuru var uzsākt par pašreizējo tirgus cenu (0,74529). Var izmantot plašu apstāšanās zaudējumu aptuveni 200 kauliņu un uzņemšanas peļņu aptuveni 600 kauliņu apmērā. Šī diagramma izskaidro iestatīšanu:

 

AUD / USD nedēļas grafiks

  

Pozīciju var sasniegt līdzsvaram, tiklīdz tā ir kļuvusi par labu jums par 200 punktiem (sākotnējā zaudējuma attālums.

 

Vēl viena iespēja būtu gaidīt vēl lielāku retracementu pirms iebraukšanas. Tas piedāvā lielāku peļņas mērķi un mazāku pieturas zaudējumu priekšrocību. Mēģināšanas trūkums ir tāds, ka cena, iespējams, nesasniedz jūsu ievadīšanas pasūtījumu, un jūs varat palaist garām tirdzniecību. Šeit ir piemērs:

 

AUD / USD nedēļas grafiks

 

Protams, ir daudz citu veidu, kā tirgot AUD / USD. Ilgtermiņa darījumi neuzrunā ikvienu tirgotāju, un, iespējams, nākamajā nedēļā (-ēs) varētu būt nevainojamas iespējas ar zemākiem termiņiem.

 

Tomēr RBA likmes lēmums un likmes paziņojums šonedēļ nav vienīgie nozīmīgie notikumi ārpus reģiona. Austrālijas trešā ceturkšņa IKP (iekšzemes kopprodukts) skaitļi tiks publicēti trešdien plkst. 00:30 pēc GMT. Tiek prognozēts šo skaitļu samazinājums, kas varētu atspoguļot lēnāku Austrālijas ekonomiku.

 

USD / CAD

 

Arī BOC (Bank of Canada) šonedēļ trešdien plkst. 15:00 pēc GMT ir lēmums par procentu likmēm. Paredzams, ka BOC saglabās nemainīgu likmi – 0,5 procenti. Nesenais naftas cenu kāpums noteikti mazinās Kanādas ekonomisko spiedienu. Es šaubos, vai BOC šajā posmā nodrošinās pārsteiguma likmes samazinājumu, it īpaši ar neseno naftas cenu pieaugumu. 

 

Ja naftas cena šonedēļ turpinās virzīties uz priekšu, Kanādas dolārs varētu iegūt vēl lielāku pozīciju attiecībā pret ASV dolāru, it īpaši, ja dolārs atgūs vairāk no nesenajiem ieguvumiem. Šeit ir USD / CAD ikdienas diagramma:

 

USD / CAD dienas grafiks

  

Šeit mēs varam redzēt, ka pāris ir pārliecinoši salūzis zem 20 dienu eksponenciālā slīdošā vidējā. Negatīvā novirze no lēnā stohastikas rādītāja paredzēja pašreizējo cenu atkāpšanos. Kā redzams iepriekš redzamajā diagrammā, šis rādītājs šobrīd strauji krītas, un, kamēr šis rādītājs slīpo uz leju, USD / CAD kurss varētu palikt negatīvs.

 

Protams, es šobrīd neiesaku pārdot šo pāri, jo tas cīnītos ar lielāku augšupejošo tendenci. Atcerieties, ka pāris tirgo virs tā 200 dienu mainīgā vidējā līmeņa, un pat nedēļas grafikā cenu joprojām atbalsta 20-EMA. Apskatīsim USD / CAD nedēļas grafiku:

 

USD / CAD nedēļas diagramma

  

Lēnā stohastikas rādītājs joprojām mums liek pārmērīgi nopirkt. Cenu joprojām satur augšupejošais slīpais kanāls. Šie faktori kopā ar atbalstu, ko piedāvā 20 nedēļu eksponenciālais slīdošais vidējais, būtu jābrīdina tirgotāji šajā posmā ņemt vērā tikai garās pozīcijas. Pašreizējā cena ir arī bijušajā pretestības līmenī, kas varētu būt svarīga jauna atbalsta zona. Apskatiet šo diagrammu:

 

USD / CAD dienas grafiks

  

Kā jūs varētu zināt, Kanādas dolārs un naftas cena ir ļoti savstarpēji saistīti. Naftas cena ir strauji pieaugusi pēc dažu naftas ieguvēju valstu nesenās vienošanās samazināt vai iesaldēt naftas ieguves apjomus, cenšoties paaugstināt šīs preces cenu. Viņu plāns līdz šim ir bijis veiksmīgs, jēlnaftas tirdzniecībai pārsniedzot 51 ASV dolāru par barelu. Cik efektīvs šis ražošanas samazinājums būs ilgtermiņā, ir grūti pateikt. Es šaubos, vai naftas cena ļoti ilgi saglabās tirdzniecību. Ja naftas cena kaut kad tuvāko nedēļu laikā sāk konsolidēties, tā varētu atbalstīt USD / CAD. Ja ASV dolārs vienlaikus atgūs vilces spēku, USD / CAD atkal varētu ātri pakāpties augstāk.

 

EUR / USD

 

Eiro šobrīd saskaras ar daudziem būtiskiem šķēršļiem. Itālijas referendums, Deutsche Bank nepatikšanas un sarunas par Nīderlandes iespējamo izstāšanos no Eiropas Savienības.

 

Kopš ASV prezidenta vēlēšanām EUR / USD kurss ir bijis daudz zemāks. Apskatiet šo ikdienas grafiku:

 

EUR / USD dienas grafiks

  

Pāris ir atkāpies līdz līmenim, kas varētu piedāvāt labu iespēju to pārdot. Tehniskie un pamatprincipi liecina par turpmāku EUR / USD samazināšanos, un pāris, iespējams, tuvāko nedēļu laikā varētu sasniegt paritāti. Pašlaik mārciņa ir salīdzinoši spēcīga, un, iespējams, eiro pārdošana pret mārciņu sniegs labākus rezultātus nekā pārdošana pret ASV dolāru.

 

Pirmdien ECB prezidents Mario Dragi uzstājas ar runu pulksten 14:00 pēc GMT. Ceturtdien ECB pieņem lēmumu par procentu likmi plkst. 12.45 pēc GMT.

 

GBP / USD

 

Pēdējo dienu laikā GBP / USD kurss bija agresīvs. Iespēja, ka Lielbritānija pēc Brexit (par cenu) varētu piekļūt Eiropas vienotajam tirgum, ir izraisījusi lielu daļu šī impulsīvā kāpuma. Lielbritānijas ekonomika gūtu milzīgu labumu, ja tā saglabātu piekļuvi tirdzniecībai Eirozonā.

 

GBP / USD dienas grafiks

  

Lai arī GBP / USD tuvojas svarīgai pretestības zonai, es nederētu likmes par reversu šajā jomā. Ja drīz saņemsim vēl dažas labas Brexit ziņas Apvienotajai Karalistei, varētu notikt spēcīgs palīdzības mītiņš, kas, iespējams, neievēros tuvumā esošos pretestības līmeņus, piemēram, iepriekš redzamajā diagrammā.

 

Svarīgi Lielbritānijas ziņu notikumi nākamajā nedēļā

 

Pakalpojumu PMI (novembris) – pirmdien 09:30 GMT

Runā BOE gubernators Marks Kernijs – pirmdien plkst. 17:00 GMT

Apstrādes produkcija (MM) (oktobris) – trešdiena 09:30 GMT

 

Veiksmi tirdzniecībā!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me