Aussie nāk uz leju! Iknedēļas laika grafiks ir spokains AUD / USD

Jau labu laiku esmu skatījies uz AUD / USD. Šis pāris ir tirgojis plašā diapazonā jau apmēram gadu, un šķiet, ka tas drīz neizkļūs no tā. Es šobrīd esmu sajūsmā par šo pāri, jo izskatās, ka nevainojama īsās pārdošanas iespēja parādās lielākos termiņos, kas ir īpaši redzams nedēļas diagrammā. Apskatīsim tuvāk AUD / USD:

 

AUD / USD – Lāči ir gatavi!

Aussie nāk uz leju 1AUD / USD nedēļas grafiks

Kā jūs skaidri redzat šajā diagrammā, cena ir tirgota svarīgā pretestības zonā, kas arī ir diapazona augšdaļa. Buļļi pēdējā gada laikā ir daudzkārt apstrīdējuši šo līmeni, taču nav spējuši to pārvarēt. Tikmēr diapazona tirgotāji guva veselīgu peļņu, jo cena svārstījās visā šajā diapazonā.

Šeit ne tikai cenu tirdzniecība ir tuvu diapazona augšdaļai, bet tajā ir arī izsmelšanas pazīmes. Tas ir tieši tas, ko mums vajadzētu meklēt diapazona augšējās pretestības reģionā. Visām pēdējām trim ikdienas svecēm ir dakts uz augšu, kas mums parāda, ka pārdevēji šeit ienāk, kamēr pircēji ir izsmelti. Šīs noraidošās sveces var izmantot kā saīsinātāju. Viņi arī veido modeli, ko sauc par augstu vilni. Augsts vilnis ir pāris doji veida sveces, kuru daktis ir vērsti vai nu uz augšu, vai uz leju. Šajā gadījumā dakti ir vērsti uz augšu, kas norāda uz iespēju iet īsumā. Šeit ir diagramma, kas izceļ augstu viļņu veidošanos:

Aussie nāk uz leju 2AUD / USD nedēļas grafiks

Viens no veidiem, kā mēs varam tirgot šo iestatījumu, ir ienākšana par pašreizējo tirgus cenu, ar apstāšanās zaudējumu novietojot dažus kauliņus virs sveces augstuma šīs sarkanās elipses centrā. Mērķim vēlams būt divreiz lielākam par pieturas zaudējuma attālumu, kas šajā gadījumā izskatās kā ļoti reāls mērķa attālums.

Atcerieties, ka mēs šeit aplūkojam nedēļas laika grafiku un ka šāda veida tirdzniecība var aizņemt pāris nedēļas. Šeit jums varētu būt nepieciešama kāda pacietība. Es saku “varētu”, jo šī tirdzniecība var aizņemt pat mazāk nekā dienu, ja tirgus rada pietiekamu svārstīgumu.

Pēc dažām minūtēm mums ir daži patiešām svarīgi ekonomikas dati no Austrālijas – IKP skaitļi plkst. 00:30 GMT. 30 minūtes pēc tam mums ir ražošanas skaitļi no Ķīnas. Tas ir svarīgi Austrālijai un Austrālijas dolāram, jo ​​Ķīna no šīs valsts importē lielu daudzumu preču un ir Austrālijas vissvarīgākais tirdzniecības partneris. Kad Ķīnā palielinās ražošana, var sagaidīt, ka no Austrālijas tiks pirktas vairāk izejvielas, kas ir pozitīvi gan Austrālijas ekonomikai, gan tās valūtai.

 

EUR / USD – joprojām izlēmīgi lācīgs

Aussie nāk uz leju 3EUR / USD dienas grafiks

Arī pēdējās trīs tirdzniecības dienās EUR / USD ir drukājis augšupvērstus daktis. Tehniskā aina ļoti norāda uz šī valūtas kursa turpmāku samazināšanos. Šo pāri var tirgot, vai nu ievadot par pašreizējo tirgus cenu, vai tirgojot otrdienas lāču noraidīšanas sveces izlaušanos, vai arī gaidot, kamēr notiks īssavienojums. Otrdienas svece ir spēcīga noraidoša svece, kas caurdūra 20-EMA. Šīs noraidošās sveces mēdz radīt labu sekošanu nākamajās dienās pēc tām. Tas būs interesanti …

 

S&P 500 – joprojām lido augstu

S&P 500, kas ir ASV akciju indekss, pēdējā laikā ir bijis ļoti vērojams. Šis neticamais vēršu skrējiens pēdējās dienās ir nedaudz palēninājies, taču tas nenozīmē, ka tas noteikti drīz pārvietosies zemāk. Protams, korekcijas iespējas vienmēr pastāv, taču necīnīsimies ar šo spēcīgo tendenci. Apskatīsim šī indeksa ikdienas diagrammu:

Aussie nāk uz leju 4S&P 500 dienas diagramma

Šeit mēs redzam dažas doji sveces, kas tika izveidotas pēdējās dienās. Šie doji un nesenā kustība uz sāniem liek domāt, ka drīz mēs varētu redzēt sekla korekciju. Protams, cena varētu vienkārši turpināt tirdzniecību augstāk, neveidojot ievērojamu korekciju, taču korekcija būtu vēlamāka, lai iegūtu tīrāku iespēju atgriezties šajā tirgū. Sekojiet šim indeksam. Šis buļļu skrējiens vēl nav beidzies!

 

Citi ziņu notikumi trešdien

ASV prezidents Donalds Tramps uzstāsies pēc dažām stundām pulksten 02:00 pēc GMT.

Lielbritānijas un ASV ražošanas dati tiek atjaunoti vēlāk dienā plkst. 9:30 un 15:00 pēc GMT.

BoC (Bank of Canada) procentu likmju lēmums ir pulksten 15:00 pēc GMT.

Ienesīga tirdzniecība!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me