AUD / USD pārkāpj lejupvērsto tendenci – ātrās tirdzniecības plānu

Trešdienas Āzijas tirdzniecības sesijas laikā AUD / USD valūtu pārim neizdevās pārtraukt zaudējumu sēriju dienas sākumā, dienas zemāko līmeni sasniedzot krietni zem 0.7100 līmeņa, galvenokārt pateicoties plaša ASV dolāra stiprumam, ko atbalstīja Trampa uzvara. Floridā, kas uzreiz nodrošināja diezgan labu ASV dolāra kāpumu, un AUD / USD valūtu pāri noslīdēja zem 0.7100 līmeņa. Bez tam pastāvīgā nenoteiktība par iespējamo ASV vēlēšanu iznākuma kavēšanos ir mazinājusi investoru vēlmi pēc aktīviem, kas tiek uzskatīti par riskantākiem, piemēram, Austrālijas dolāru, un veicinājuši valūtu pāra samazināšanos..

No otras puses, optimistiskie Austrālijas dati, kas parādīja, ka Austrālijas mazumtirdzniecības apjoms septembrī samazinājās par 1,1%, salīdzinot ar sagaidāmajiem -1,5%, nesniedza nekādu jēgpilnu atbalstu Austrālijas dolāram, kas savukārt izraisīja lejupslīdes pagarinājumu AUD / USD sērija. Bez tam lāču toni ap valūtu pāri varētu saistīt arī ar pastāvīgajām bažām par pieaugošo COVID-19 lietu skaitu ASV, Eiropā un dažās lielākajās Āzijas valstīs. Tas turpina rosināt bažas par ekonomikas atveseļošanos un ir virzījis investorus drošai patvērumam. Gluži pretēji, optimistiskie ķīniešu pakalpojumu PMI numuri nedaudz aizkavēja AUD valūtu, un tas ir kļuvis par galveno faktoru, kas palīdz ierobežot dziļākus zaudējumus valūtu pārī. AUD / USD valūtu pāris šobrīd tirgojas ar 0.7116 un konsolidējas diapazonā no 0.7050 līdz 0.7220.

Tomēr kopš sākotnējās dienas tirgus noskaņojumā dominē ASV vēlēšanu rezultāti, kas ir mazinājuši investoru vēlmi pēc Austrālijas dolāra, kas tiek uzskatīts par riskantāku, un veicinājis valūtu pāra kritumu. Kā redzams jaunākajā ziņojumā, varbūtība, ka Tramps uzvarēs otrajā termiņā, pēdējo pāris stundu laikā ir palielinājies, un tas savukārt ir licis tirgiem novērtēt iespēju viegli uzvarēt demokrātu prezidenta kandidātu Džo Baidenu, un jo lielāks fiskālo stimulu pakete, kas bija paredzama ar to. Un otrādi – Arizonā uzvarējis demokrātu kandidāts Džo Baidens, palielinot zilā viļņa varbūtību ASV Kongresā. Bet balsu skaitīšana turpināsies vairākas dienas, kas turpinās veicināt nenoteiktību.

Tā rezultātā plaša mēroga ASV dolāram izdevās saglabāt savu peļņu visas dienas garumā, jo tirgotāji joprojām priecēja prezidenta Donalda Trampa uzvaru Floridā. Bet šķiet, ka solīšanas tonis ap drošu patvērumu ir pieaudzis, reaģējot uz derību tirgiem, kuros prezidents Tramps ir favorīts uzvarēt vēlēšanās. Tomēr šķiet, ka riskants tirgus noskaņojums neietekmē ASV dolāra pieaugumu. Tādējādi zaļās naudas ieguvumi ir kļuvuši par galveno faktoru, kas uztur valūtu pāri zem spiediena. Tikmēr ASV dolāra indekss, kas izseko dolāru salīdzinājumā ar citu valūtu grozu, ir pieaudzis līdz 93.898.

Citviet zaudējumus valūtu pārī vēl vairāk pastiprināja pastāvīgās bailes no pieaugošā COVID-19 gadījumu skaita ASV, Eiropā un dažās ievērojamās Āzijas valstīs, kas nepārtraukti veicina bažas par ekonomikas atveseļošanos, tāpēc veicina zaudējumiem šim valūtu pārim. Ir vērts atcerēties, ka Eiropa nosaka koronavīrusa gadījumu skaita pieauguma ierobežojumus. Bez tam Apvienotā Karaliste, kas ir viena no lielākajām Eiropas ekonomikām, arī nosaka bloķēšanas ierobežojumus, savukārt Beļģija ir atgriezusies visā valstī. Tikmēr saliktās produkcijas indekss palielinājās no 54,5 septembrī līdz 55,7 oktobrī.

Gluži pretēji, Austrālijas dolāru maz pārsteidz optimistiskie Ķīnas pakalpojumu PMI numuri, kas parāda, ka Ķīnas Caixin Services PMI oktobrī bija augstāks par 56,8. Datu jomā Ķīnas Caixin pakalpojumu PMI oktobrī sasniedza 56,8, salīdzinot ar iepriekšējiem 54,8, kas norāda, ka biznesa aktivitātes pieaugums ir uzlabojies, pieaugot klientu pieprasījumam..

Pāri dīķim optimistiskie Austrālijas dati nesniedza nekādu jēgpilnu atbalstu Austrālijas dolāram. Austrālijas patēriņš, ko atspoguļo mazumtirdzniecības apjoms, septembrī samazinājās mazāk nekā paredzēts. Datu jomā mazumtirdzniecības apjoms mēnesī salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi sasniedza -1.1%, salīdzinot ar gaidāmajiem -1.5%. Ceturkšņa laikā 3. ceturkšņa (Q3) rādītāji pieauga, pārsniedzot -6% novērtējumu un iepriekšējos -3.4%, līdz + 6.5% QoQ.

Ja dienā nav nozīmīgu datu / notikumu, tirgus tirgotāji pievērsīs uzmanību nepārtrauktai drāmai ap ASV vēlēšanām un atjauninājumiem par ASV stimulu paketi. Tikmēr riska katalizatori, piemēram, ģeopolitika, koronavīrusa bēdas un Brexit, arī būs svarīgi, lai skatītos svaigu virzību.

Ikdienas atbalsts un pretestība

S 1 0,6829

S 2 0,6976

S 3 0,707

Pagrieziena punkts 0,7122


R 1 0,7217

R 2 0,7269

AUD / USD turpina tirdzniecību uz sāniem, saskaroties ar tūlītēju pretestību 0.7140 līmenī, kā arī atbalsta laukumu 0.7065. Bullish breakout pie 0.7140 līmeņa varētu pagarināt pirkšanas tendenci līdz 0.7206 līmenim; gluži pretēji, lāču lūzums 0.7065 līmenī varētu novest pie pārdošanas neobjektivitātes līdz 0.6994. Tikmēr visas acis paliek ASV vēlēšanu iznākumā. Veiksmi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector