AUD / USD gūst panākumus peļņas palielināšanā – tirgotāji skatās FOMC!

The AUD / USD pagarināja iepriekšējās sesijas bullish aizspriedumus un veica papildu piedāvājumus ap nedēļas augstāko līmeni 0,7336, galvenokārt tirgus noskaņojuma riska dēļ, ko atbalsta pastāvīgais optimisms, ka ļoti infekciozā koronavīrusa ārstēšana tiks atrasta. Turklāt atjaunotais Ķīnas un Amerikas tirdzniecības optimisms arī palielināja tirgus riska toni, nostiprinot Austrālijas dolāru, kas tiek uztverts kā riska valūta, un veicinot valūtu pāra pieaugumu. Papildus tam valūtas pāri atbalstīja arī plašā ASV dolāra pārdošanas neobjektivitāte, ko izraisīja šaubas par ekonomikas atveseļošanos ASV, kavējoties ASV fiskālajiem stimulēšanas pasākumiem..

Turklāt valūtu pāris ieguva papildu stimulu, galvenokārt pēc tam, kad RBA sanāksmes protokols mazināja bažas par AUD vērtības pieaugumu. Tikmēr optimistiskie Ķīnas mazumtirdzniecības un rūpnieciskās ražošanas dati arī veicināja pozitīvo toni ap AUD valūtu, kas arī sniedza zināmu atbalstu lielākajām.

Trampa administrācija atkāpās no plāniem attiecībā uz kokvilnas un tomātu izstrādājumu importa aizliegumu no Ķīnas Sjiņdzjanas reģiona, lai gan viņi paziņoja par šaurāku produktu aizliegumu no piecām konkrētām vienībām. Pāri dīķim Dragon Nation arī paplašināja olīvu zaru uz ASV, paziņojot par tarifu atcelšanu dažām ASV importa precēm. Paredzams, ka šis progress starp ASV un Ķīnu pastiprinās riska noskaņojumu.

Turklāt tirgus riska toni vēl vairāk pastiprināja optimisms attiecībā uz iespējamo vakcīnu un ļoti infekciozā koronavīrusa ārstēšanu. Šīs pozitīvās sajūtas radās pēc tam, kad Ķīnas CDC galvenais biodrošības eksperts apstiprināja, ka parastie ķīnieši varēs saņemt vakcīnu COVID-19 jau novembrī vai decembrī, jo 3. fāzes klīniskie pētījumi noritēja ļoti gludi. Bez tam Pfizer un BioNTech arī veicināja cerības uz vakcīnām, norādot, ka viņi vēlas paplašināt kandidātu uzņemšanu viņu izmēģinājumiem.

Turklāt riska noskaņojums tirgū vēl vairāk nostiprinājās pēc tam, kad tika publiskoti spēcīgāki Ķīnas rūpnieciskās ražošanas dati, nekā gaidīts, un tas pastiprināja cerības, ka pasaules otrā lielākā ekonomika normalizējas, kas nosver ASV dolāru. Datu jomā Ķīnas augusta mazumtirdzniecības pārdošanas gada rādītāji augusta mēnesī sasniedza 0.5%, salīdzinot ar gaidāmajiem 0% un iepriekšējiem -1.1%, savukārt rūpniecības produkcijas izlaidei YoY bija + 5.6%, salīdzinot ar gaidāmajiem + 5.1% un iepriekšējie + 4,8%. Pa to laiku pamatlīdzekļu ieguldījumu YoY palika nemainīgs un bija -0.3% salīdzinājumā ar prognozi -0.4% un iepriekšējo rādītāju -1.6%. Tajā pašā laikā Ķīnas privātā sektora pamatlīdzekļu ieguldījumi janvārī-augustā samazinājās par 2.8% pirms gada. Tas savukārt pamatoja Austrālijas dolāru, kas tiek uztverts kā riska valūta, un veicināja valūtu pāra pieaugumu..

Gluži pretēji, joprojām pastāv neskaidrības par tik gaidīto fiskālo paketi, jo neviena no pusēm neuzrāda nekādas norādes. Tikmēr pieaugošais COVID-19 lietu skaits pasaulē joprojām rada bažas par pasaules ekonomikas perspektīvām. USD frontē plaša mēroga ASV dolārs šajā dienā joprojām bija pakļauts spiedienam, ņemot vērā neskaidrības nākamajā sarunu kārtā par ASV fiskālajiem stimulēšanas pasākumiem. Turklāt ASV valsts kases obligāciju ienesīguma vājākais tonis, pateicoties optimistiskajam tirgus noskaņojumam, rada vēl lielāku spiedienu uz ASV dolāru, veicinot pāra pieaugumu. Tikmēr ASV dolāra indekss nokritās līdz 93.029, noslīdot vēl zemāk par mēneša maksimumu 93.664, kuram tas pieskārās pagājušajā trešdienā, ar zemāko līmeni pagājušajā nedēļā 92.695, kas tiek uzskatīts par tūlītēju atbalstu..

Mājās Austrālijas Rezervju bankas (RBA) septembra sanāksmes protokola izlaišana parādīja, ka centrālo banku neuztrauca Ausijas dolāra kursa kāpums. Tomēr RBA vēlas zemāku valūtas kursu, kas varētu atbalstīt ekonomikas atveseļošanos. Tas savukārt palielināja Aussie valūtu un paplašināja atbalstu galvenajam.

Ikdienas atbalsts un pretestība

S1 0.7208

S2 0,7247

S3 0.7269

Pagrieziena punkts 0,7286

R1 0.7308

R2 0.7326

R3 0,7365

The AUD / USD pāris turpina saskarties ar pretestību 0.7344 līmenī, un bullish crossover 0.7344 līmenī varētu pagarināt bullish novirzi līdz pat 0.7412 un 0.7450 līmenim šodien. Apakšējā pusē atbalsts paliek 0,7245 un 0,7149 līmenī. Mūsdienās dominējošais šķiet bullish aizspriedums; tomēr šodien visas acis paliks uz ASV FOMC un Fed Fund Rate rādītājiem. Veiksmi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me