Atskatīšanās uz 2019. gadu: kas noteica Bitcoin cenu?

Šķiet, ka visi un viņu māte vēlas nākamo drosmīgo Bitcoin cenu prognozi. Vai 2020. gadā cena sasniegs 20 000 USD? Kas par 50 000 USD? Kāds par pat 100 000 USD? Patiesība ir tāda, ka gaidāmais Bitcoin uz pusi samazinošais notikums – brīdis, kad atlīdzība par monētu ieguvi samazinās uz pusi (kā to iepriekš ieprogrammēja tīkla iebūvētais algoritms 2008. gadā), ne vienmēr uzreiz padarīs cenu divkāršu vai trīskāršu. Iepriekšējie uz pusi samazinātie notikumi ir iekļauti cenā krietni pirms paša uz pusi. Tas attiecas uz Bitcoin, Litecoin un citām monētām, kas laika gaitā ierobežo piegādi.

Tā vietā, lai veiktu lielu, drosmīgu prognozi 2020. gadam, ir svarīgi apsvērt, kādi fundamentāli notikumi Bitcoin un citu projektu attīstībā 2019. gadā palielināja vērtību. Patiesība ir tāda, ka ir vērts norādīt uz daudziem pavērsiena piemēriem, taču neliels skaits tiešām izceļas.

Kas notiek ar cenām 2020. gadā, ir ikviena minējums, taču, ja vēsture kaut ko pierāda, jēgpilnas partnerattiecības, palīdzot dažādiem blokķēdēm sazināties kopā un turpmāka izpēte ap finanšu decentralizācijas ideju, būs galvenā loma Bitcoin un citu kriptogrāfiju pieņemšanā..

Kripto kredītu burbulis sasniedz Bitcoin cenu

Vēl oktobrī Volstrītas tirgotāju grupa mudināja investorus ievērot piesardzību attiecībā uz aizvien pieaugošo kreditēšanas projektu skaitu kriptogrāfijas nozarē. Viņi īpaši atzīmēja, ka tādi kreditēšanas projekti kā Salt, BlockFi un Nexo kopā ar dažiem citiem ir radījuši 5 miljardu dolāru burbuli, kas var parādīties jebkurā laikā. Aizstāvot tirgus kreditēšanas segmentu, BlockFi izpilddirektors Zaks Prinss atzīmē, ka ne viens vien cilvēks ir kavējis maksājumus viņa platformā. Bet, tā kā kriptovalūtu nozare joprojām ir patiešām maza, salīdzinot ar plašāku tradicionālo finanšu tirgu, pat neliels kriptogrāfijas kredītu burbulis var sūtīt cenas uz leju. Šī problēma varētu turpināties 2020. gadā un pēc tam, ņemot vērā, ka blockchain projektu decentralizētais finanšu segments pagājušajā gadā trīskāršojās.

Facebook Svari tiek pārbaudīti

Facebook izpilddirektors Marks Cukerbergs 2019. gadā veica virsrakstus, sīki aprakstot savus plānus jūnijā uzsākt sociālo mediju platformas vadīto stabilo monētu. Viņa paziņojums izraisīja ne tikai kriptopūristu, bet arī valdību, it īpaši ASV Kongresa, sašutumu. Dažu nedēļu laikā pēc uzklausīšanas, kurā Zukerbergs atbildēja uz grūtiem jautājumiem vairāku kongresmeņu un sieviešu priekšā, galvenie Šveices Svaru asociācijas partneri atbalstīja projektu. Lielākie vārdi, kas atstāj Svarus, iekļaujot PayPal, eBay, Visa un maksājumu risinājumu nodrošinātāja streiku.

Līdzīgi projekti mēģina izkļūt no vietas, ieskaitot Universālais dolārs un SGA žetons. Joprojām ir redzams, kurš no šiem projektiem faktiski iegūs ievērojamu tirgus daļu, virzoties uz priekšu, taču viena lieta ir skaidra, kapitālisti ir sapratuši, ka nākamās lieliskās digitālās digitālās monētas izveidē ir daudz naudas.

Bitcoin derību vietnes, Altcoins un Anglijas premjerlīga

Bitcoin derību vietnes, piemēram, 1XBit.com, jau kādu laiku reklamējas Anglijas premjerlīgas spēļu laikā. Šie reklamēšanas darījumi palīdz ieinteresēt atsevišķus klubus, kuri vēlas saņemt naudu par kriptogrāfijas trakumu, un tas ir izraisījis daudzus ievērojamus sponsorēšanas darījumus.. Newcastle United ir noslēgts darījums ar kriptovalūtu tirdzniecības platformu StormGain. Novembrī Wolverhampton Wanderers FC paziņoja par partnerību ar loterijas un spēļu uzņēmumu CryptoMillionsLotto, kas izmaksā laimestus Bitcoin.

E-sports blokķēdē

Lai e-sporta nozare uzplauktu, viss, kas jādara, ir jāaplūko to cilvēku skaits, kuri parādās turnīru tiešraidē. Visu stadionu izpārdošana notiek ar faniem, kuri vēlas skatīties, kā labākie pasaules spēlētāji spēlē League of Legends, Starcraft, World of Warcraft un citas populāras spēles. Kombinēt geekus, kuri mīl kriptogrāfiju, un geeks, kuriem patīk spēlēt kopā, ir dabiski piemērots.

Kaut arī Bitcoin skeptiķis un Dalasas “Mavericks” īpašnieks Marks Kubans jau ir priekšā spēlei investīcijas Unikrn, e-sporta azartspēļu platforma, uz vietas ir jauns ierašanās. To sauc par Kronoverse. Kaut arī Unikrn mērķis ir padarīt azartspēles e-sportā vēsu, Kronoverse ir vairāk par to, lai pārbaudītu, vai e-sporta notikumi nodrošina pierādāmus taisnīgus rezultātus, liekot rezultātus blokķēdei, ko fani var pārbaudīt.

Katrā ziņā ir skaidrs, ka strauji augošā miljardu dolāru e-sporta nozare ir iecerēta kā inkubators daudziem interesantiem kriptogrāfijas un blokķēdes projektiem nākamajos gados. Notikumi 2019. gadā pierāda tikpat daudz.

Neatkarīgi no četriem lielajiem notikumiem, kas pagājušajā gadā ietekmēja Bitcoin cenu, bija vairākas citas norises, kas pozitīvi ietekmēja kriptogrāfijas pasauli, tostarp, piemēram, Litecoin uz pusi samazinātais notikums un Tron partnerība ar Samsung.


Tā kā nozare turpina attīstīties 2020. gadā un pēc tam, 2019. gads vienmēr tiks uzskatīts par lielu Bitcoin gadu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector