ASV vēlēšanu nenoteiktība šūpo tirgus

Tirgus spēlētāji atrodas uz savu vietu robežas un ar bažām gaida ASV prezidenta vēlēšanu rezultātus. Tiek uzskatīts, ka Hilarijas Klintones izredzes uz uzvaru otrdien ir aptuveni 90 procenti. FBI svētdien paziņoja, ka viņai netiks izvirzīta nekāda apsūdzība, ja viņa valdības darbam būtu izmantojusi privātu e-pasta serveri (kā tiek apgalvots). Tas spēcīgi stiprināja ASV dolāru un izraisīja arī agresīvu akciju kāpumu, jo palielinājās riska apetīte. Arī Kanādas dolārs un Austrālijas dolārs (no galvenajām valūtām) guva labumu no šīm ziņām un pirmdien un otrdien bija pat spēcīgāki par ASV dolāru. Lielbritānijas mārciņa, eiro, Šveices franks un Japānas jena pirmdien strauji samazinājās attiecībā pret dolāru un otrdien turpināja tirgoties zemāk.

 

Paredzams, ka gala rezultāti tiks pārraidīti televīzijā trešdienas rītā aptuveni pulksten 4:00 pēc GMT. Paredzams, ka pirmās izbraukšanas vēlēšanu iecirkņi notiks plkst. Tās ir prognozes tam, ko gaidīt no vēlēšanām.

 

Šodien valūtu tirgū ir notikusi pienācīga rīcība. Austrālijas dolāra rādītāji bija ārkārtīgi labi, un iespaidu atstāja arī Kanādas dolārs. Tā kā es esmu aizņemts, rakstot šo rakstu, ASV dolārs atdod nedaudz no tā peļņas, ko tas uzkrāja kopš nedēļas nogales. Apskatīsim dažas diagrammas:

 

AUD / USD

 

AUD / USD dienas grafiks

 

Visbeidzot, pāris ir izlauzies no ķīļa, kur tas tik ilgi bija noķerts. Pāris vēl nav notīrījis visus nesenos svarīgos svārstību augstumus, taču tie noteikti ir labi sasniedzami, lai bullish tirgus spēlētāji tos drīz izņemtu. Šī pāra pašreizējais straujais impulss ir iespaidīgs, un, ja Hilarija Klintone aiziet prom ar uzvaru, iespējams, šis pāris varētu vēl vairāk nostiprināties. Austrālijas dolārs ir riska ziņā jutīga valūta, un riskam pakļautā vide dod priekšroku Austrālijas dolāra stiprumam. Šajā AUD / USD stundas grafikā nav grūti saskatīt spēcīgo straujo impulsu:

 

AUD / USD stundas diagramma

 


Ievērojiet pēdējo sešu svecīšu pacelšanās aso leņķi.

 

Ja jūs tirgojat vēlēšanas, jums jābūt gatavam arī Donalda Trampa, republikāņu izvirzītā kandidāta, uzvarai. Viņa izredzes pieveikt Hilariju Klintoni ir mazas, taču tas ir iespējams. Jums jāapzinās, ka Trampa uzvara ārkārtīgi satricinātu tirgus, un svārstības būtu milzīgas.

 

USD / JPY

 

USD / JPY dienas grafiks

 

Tas ir svarīgs galvenais pāris, kuru jāuzrauga nākamo 48 stundu laikā. USD / JPY arī ļoti ietekmē riska noskaņojums, jo īpaši tāpēc, ka Japānas jena ir tik svarīgs drošs patvērums. Kad investori nobīstas, viņi bieži bēg uz jenu. Aizņemties Japānas jenu ir ļoti lēti, jo valūtā ir zema procentu likme. Investori tāpēc labprāt pērk aktīvus ar augstāku ienesīgumu ar Japānas jenu. Šie aktīvi ar lielāku ienesīgumu parasti ir riskantāki aktīvi, un, kad bailes sāk atsvērt ieguldītāju alkatību, šie riskantākie aktīvi tiek pārvērsti atpakaļ Japānas jenās. Šīs repatriācijas plūsmas var lieliski ietekmēt jenas stiprināšanu grūtos laikos. Ja šodienas vēlēšanās uzvarētu Donalds Tramps, nesenais USD / JPY vēršu vēršanās varētu ātri mainīties. Trampa uzvara izraisītu neskaidrību par ASV ārpolitiku un citiem faktoriem, piemēram, starptautisko tirdzniecību un vietējiem ekonomiskajiem apstākļiem. Ja uzvarēs Hilarija Klintone, USD / JPY, iespējams, paliks atbalstīts un, iespējams, nākamajās dienās iegūs vēl vairāk vietas.

 

Šis pāris šonedēļ ir patiešām daudz ieguvis, un es nebūtu pārsteigts, ja tuvāko dienu laikā mēs uz to redzētu papildu augšupejošu spiedienu.  

 

USD / CAD

 

Lai gan pēdējās divās dienās ASV dolāra rādītāji ir bijuši labi, Kanādas dolāru rādītāji ir daudz labāki. Kanādas dolārs ir preču valūta, kuru var klasificēt tajā pašā klasē kā Austrālijas dolārs, kas arī ir preču valūta. Jūs ievērosiet, ka daudzas reizes šīs divas valūtas ir ļoti korelētas. Pagaidām abas šīs valūtas ir daudz spēcīgākas nekā ASV dolārs šonedēļ. Apskatiet šo diagrammu:

 

USD / CAD dienas grafiks

 

Iespējams, ka šis pāris varētu tirgoties zemāk, ja vēlēšanu rezultāts dod priekšroku Kanādas dolāra stiprumam. Neskatoties uz to, man nepatīk īsa ideja, jo šī tendence ir pieaugusi, un cena ir svarīgā zonā, kas bija iepriekšējs pretestības līmenis, un, iespējams, tā varētu kļūt par svarīgu atbalsta līmeni.

 

Rīt mums ir ASV jēlnaftas krājumi plkst. 15:30 pēc GMT. Tas varētu būt ievērojams USD / CAD virzītājs, jo Kanādas dolārs ir ļoti korelē ar naftas cenu. Rīt, protams, ASV vēlēšanas ieņems galveno vietu finanšu pasaulē. Tas varētu nozagt dažus ASV jēlnaftas krājumu izlaišanas potenciālos svārstības.

 

Ir lielisks laiks tirdzniecībai tur!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector