ASV Pateicības dienas brīvdienas var palēnināt dolāra kāpumu

ASV dolāra cena šobrīd ir 13 gadu augstākā līmenī. Donalda Trampa ievēlēšana par jauno ASV prezidentu ir izraisījusi lielisku ASV valūtas vērtības pieaugumu. Šis bullīšu skrējiens varētu turpināties ilgāku laika periodu, taču pauze šajā avansā ļoti labi varētu notikt nākamajā nedēļā. Šeit ir ASV dolāra indeksa ikdienas diagramma:

 

ASV dolāru indekss, ikdienas grafiks

 

Atgādinām, ka tas ir ASV dolāra rādītājs attiecībā pret četrām galvenajām valūtām, proti, Austrālijas dolāru, Japānas jenu, eiro un Lielbritānijas mārciņu..

 

Svarīgas ASV ekonomikas ziņas šonedēļ

 

Esošā pārdošana mājās – otrdien plkst. 15:00 pēc GMT

Galvenie ilglietojuma preču pasūtījumi – trešdien plkst. 13:30 pēc GMT

Jauno māju pārdošana – trešdien 15:00 pēc GMT

Jēlnaftas krājumi – trešdien plkst. 15:30 pēc GMT

FOMC sanāksmes protokols – trešdien 19:00 GMT

 

USD / JPY

 

USD / JPY pēdējās 39 tirdzniecības dienās ir agresīvi paaugstinājies, iegūstot vairāk nekā tūkstoš punktu, kas nozīmē aptuveni 10,5 procentu pieaugumu. Tik iespaidīgu kāpumu mēs neesam redzējuši diezgan ilgu laiku.

 

USD / JPY 4 stundu diagramma

 

ASV procentu likmju paaugstināšanas varbūtība decembrī pašlaik ir 100 procenti. Tas ir veicinājis arī neseno ASV dolāra vērtību. ASV ekonomiskās izaugsmes perspektīvas izskatās lieliski, it īpaši ar Trampa solījumu palielināt infrastruktūras izdevumus un samazināt nodokļus. Lai gan tas viss papildina Greenback pievilcību, tas tomēr negarantē turpmāku tā vērtības pieaugumu. Finanšu pasaulē nekas netiek garantēts. Tirgus spēlētāji mēdz priekšā vadīt fundamentālus ekonomiskos katalizatorus, un jūs varat būt pārliecināti, ka lielu (ja ne lielāko) decembra procentu likmju kāpuma daļu tirgus jau ir nocenojis. Es nesaku, ka mums vajadzētu sākt dolāra pārdošanu šonedēļ. Tas būtu pretrunā ar labu tirdzniecības praksi. Mēs nevēlamies cīnīties ar šo spēcīgo vēršu tendenci. Tomēr šis milzīgais avanss varētu saskarties ar zināmu izsīkumu, īpaši nedēļā, kas ir pazīstama ar savu seklo likviditāti. Tādējādi USD / JPY nākamajā nedēļā (-ēs) varētu piedzīvot atkāpšanos, kas var piedāvāt labākus sākuma līmeņus garajām pozīcijām.

 

AUD / USD

 

Kopš ASV prezidenta vēlēšanām AUD / USD ir samazinājies agresīvi. Apskatīsim šī pāra ikdienas diagrammu:

 

AUD / USD dienas grafiks

 

Ejot vēlēšanās, šī pāra neobjektivitāte bija vērojama. Sākot ar nākamo dienu pēc vēlēšanām, pāris iegāja lejup vērstā spirālē, kas šobrīd joprojām spēlē. Kopš 9. novembra (nākamajā dienā pēc vēlēšanām) pāris ir zaudējis aptuveni 430 kauliņus.

 

Šī pēdējo dienu impulsīvā lejupslīde ir sasniegusi svarīgu tehnisko līmeni: 200 dienu slīdošo vidējo rādītāju. Jūs, iespējams, pamanījāt iepriekš redzamajā diagrammā, ka pāris vispirms atlēca no šī kustīgā vidējā līmeņa, pirms to pārspēja ar lielu spēku. Nereti var redzēt, kā cena reaģē uz šo mainīgo vidējo rādītāju – 200 dienu slīdošais vidējais ir investīciju pasaulē daudz novērots tehniskais rādītājs.

 

AUD / USD tehniskais iestatījums pēdējo pāris dienu laikā ir piedzīvojis ievērojamu morfozi. Bullish tirgus spēlētāji no arēnas ir noslaucīti, un lāči tagad ir stingri kontrolēti.

 

Drīz pārdodot pāri, varētu būt pienācīga peļņa, lai gan tas varētu nebūt īstais laiks ienākt tirgū tieši tagad. Pēdējo dienu spēcīgais kritums varētu būt tuvu korekcijai – pāris šobrīd noteikti tiek pārdots. Es gribētu redzēt vismaz 80 kauliņu retracementu, pirms atkal iet īsumā. Protams, tas nav vienīgais kritērijs; Man arī vajadzētu redzēt labvēlīgus svečturu veidojumus un cenu reakcijas uz noteiktām pretestības zonām. Piemēram, būtu labi redzēt pāra tirdzniecību līdz 20 eksponenciālajam vidējam rādītājam 4 stundu diagrammā. Tad ir jāievēro cenu darbība, lai redzētu, kā tā reaģē uz šo dinamisko pretestības līmeni. Varbūt daži sveču daksti, piemēram, noraida to. Šeit ir piemērs tam, kā 20-EMA darbojās kā cenu pretestība:

 

AUD / USD 4 stundu diagramma

 

GBP / USD

 

GBP / USD piektdien atkal noslēdzās stingri zem 20 dienu eksponenciālā slīdošā vidējā līmeņa. Ir grūti pateikt, kur šis pāris nonāks nākamajās vai divās nedēļās, bet es domāju, ka mēs varētu redzēt dažas kustības uz sāniem. Tieši pēc “Brexit” balsojuma pāris tirgojās plašā diapazonā, kas ilga vairākas nedēļas, turpinājās vairākas nedēļas. Varbūt tāda paša veida uzstādīšana varētu sākties tagad. Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka ilgtermiņa tendence ir lācīga, un, iespējams, nesenā pārdošana varētu izraisīt šīs lejupslīdes atsākšanos.

 

GBP / USD dienas grafiks

 

Piektdien Lielbritānijas IKP (iekšzemes kopprodukts) skaitļi tiks publicēti plkst. 9:30 pēc GMT. Šie ir svarīgi dati, kas Lielbritānijas mārciņu pāriem varētu izraisīt lielu svārstīgumu.

 

EUR / USD

 

Piektdien EUR / USD turpināja strauji samazināties un iespiest desmit sveci no desmit secīgiem lāča ikdienas stieņiem.

 

EUR / USD dienas grafiks

 

Tā izskatās agresīva pārdošana. Pašlaik cena ir ārkārtīgi pārpārdotā līmenī. Lai arī lejupslīde ir ļoti spēcīga un precīzi definēta, nebūtu prātīgi uzreiz ieņemt jaunas īsās pozīcijas. Šajā posmā korekcijas iespējas ir pārāk lielas. Es gribētu redzēt pienācīgu retracement formu pirms šī pāra pārdošanas vēlreiz. Iepriekš redzamajā diagrammā pamanīsit, ka cena šobrīd ir tālu no 20 dienu eksponenciālā slīdošā vidējā. Jūs ievērosiet arī to, ka lēnā stohastiskā oscilators atrodas pārpārdotā teritorijā, un K un D līnijas gatavojas šķērsot. Tas apstiprina varbūtību, ka drīz var notikt retracements. No cikliskā viedokļa iespēja drīz redzēt atgriešanos ir laba. Jūs varat atskatīties uz ikdienas grafiku un uzzināt, vai varat atrast gadījumu, kad EUR / USD ir samazinājies desmit dienas pēc kārtas. Gandrīz noteikti nākamajās trīs dienās, ja ne pirmdien, uz šī pāra redzēsim bullish ikdienas sveci.

 

Šonedēļ svarīgas ekonomikas ziņas ārpus Eiropas

 

Vācijas ražošanas PMI – trešdien, 08:30 GMT

Vācijas IKP – ceturtdien 07:00 GMT

Vācijas IFO biznesa klimata indekss – ceturtdien 09:00 GMT

     

USD / CAD

 

Piektdien Kanādas dolāra rādītāji bija labi un tā bija vienīgā galvenā valūta, kas dienā palielinājās pret spēcīgo ASV dolāru. Naftas cena piektdien pieauga, un tas palīdzēja Kanādas dolāram. Tas tomēr nemaina USD / CAD tehnisko iestatījumu. Šī pāra perspektīvas joprojām ir stingri vērojamas, un jāatzīmē, ka jēlnaftas tehniskā aina nešķiet īpaši atbalstoša. Ja naftas cena turpina kristies un pārkāpj 200 dienu slīdošo vidējo rādītāju, tas varētu ārkārtīgi palīdzēt USD / CAD vērsim. Šeit ir pāra ikdienas diagramma:

 

USD / CAD dienas grafiks

 

Kā redzat, cena ir ērti augstāka par 20 dienu eksponenciālo slīdošo vidējo. Lai gan šī nedēļa varētu būt samērā klusi, es domāju, ka pāris drīz varētu pārspēt augstāk, it īpaši, ja mēs redzam turpināmu ASV dolāra spēku un naftas cenu sadalījumu.

 

Otrdien Canadian Core mazumtirdzniecības numuri tiks izlaisti plkst. 13:30. Šī ir svarīga izlaišana, kas jums jāpatur acīs, ja tirgojat Kanādas dolāru pārus.

 

USD / CHF

 

USD / CHF ir pārliecinoši izkļuvis no sava diapazona. Pieaugošais impulss joprojām ir spēcīgs, taču tam drīz vajadzētu sagādāt zināmu spēku izsīkumu. Tāpat kā EUR / USD kustība ir ārkārtīgi pārdota, šī USD / CHF kustība ir ievērojami pagarināta un pārpirkta.

 

USD / CHF dienas grafiks

 

Kā redzat šīs diagrammas beigās, lēnas stohastikas indikators atrodas pārpirktajā teritorijā. Arī cena ir krietni virs 20-EMA. Šis nav īstais laiks, lai uzsāktu jaunas garās pozīcijas šajā pārī. Droši vien labāk būtu gaidīt, kad tiks novirzīts vai nu uz 20-EMA, vai arī uz tā diapazona augšdaļu, kurā pāris tirgoja pirms kāda laika..

 

Šīs nedēļas brīvdienas

 

Ceturtdien ASV ir Pateicības diena.

 

Trešdien Japānā ir Darba Pateicības diena.

 

Lai izdevīga nedēļa!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me