ASV dolārs pārvietojas zemāk 2016. gada pēdējā tirdzniecības dienā, mārciņa saglabā savu lāču slīpumu

Šīs pēdējās pāris dienas ir jutušās kā slikta diena dziļūdenī. FX tirgus vienkārši bezjēdzīgi sasmalcināja apkārt, virzīdamies uz augšu un uz leju, turp un atpakaļ.

 

Šodien mēs piedzīvojām arī diezgan veltīgu dienu, kad daudzi valūtu pāri nedaudz labojās, kas nozīmē, ka daudzi tendenču tirgotāji neizbaudīja lielisku tirdzniecības dienu. Varbūt daži no viņiem ieguva lieliskus ierakstus par atvilkumiem, taču esmu pārliecināts, ka šodien daudzi tirgotāji atdeva zināmu peļņu.

 

Personīgi es neesmu vīlusies par dažām pēdējām tirdzniecības dienām. Es gaidīju šos gausos tirdzniecības apstākļus, kas ir normāla lieta šajā nelikvīdajā gada laikā. Es tomēr biju gatavs rīcībai, jo nekad nevar zināt, kad šis tirgus izvirdīs ārkārtīgi nepastāvīgi. Apskatīsim, vai mēs varam atklāt dažas labas iespējas sākt jauno gadu ar…

 

‘Trauslā’ mārciņa – GBP / USD

 

Es to saucu par trauslo mārciņu, jo šī valūta šobrīd ir tik trausla un pēdējos divarpus gados ir patiešām sabrukusi – tajā laikā tā ir zaudējusi milzīgus 28,7 procentus pret Buku. Apskatot šo GBP / USD nedēļas grafiku, jūs sapratīsit, ko es domāju:

 

GBP / USD nedēļas diagramma

Cik milzīgs kritums! Protams, visa Brexit tēma ir smagi noslogojusi Lielbritānijas mārciņu un turpina mocīt šo valūtu.

 

Lielākajai daļai galveno valūtu šodien salīdzinājumā ar ASV dolāru veicās diezgan labi. Lai gan mārciņai izdevās uzrādīt lēciena dienu attiecībā pret dolāru, tās progress bija patiešām vājš, salīdzinot ar citām galvenajām valūtām. Apskatiet šo GBP / USD ikdienas grafiku:


 

GBP / USD dienas grafiks

Ļaujiet man mazliet tuvināties …

 

GBP / USD dienas grafiks

Man patīk apskatīt valūtas relatīvo stiprumu vai vājumu. Tam nav obligāti jābūt izdomātam, sarežģītam aprēķinam. Pieredzējis tirgotājs var viegli iegūt valūtas relatīvo stiprumu, vienkārši skenējot dažus grafikus.

 

Vājums, ko mēs redzam mārciņā, varētu būt kaut kas, no kā mēs varētu gūt labumu jaunajā gadā, ja tas turpināsies. Lūdzu, nepārdodiet tikai akli mārciņu. Mums vienmēr ir jātirgo ar plānu un jāmeklē optimālākās iespējas ienākšanai tirgū. Protams, ir izņēmumi – ja jūs nodarbojaties ar ilgtermiņa tirdzniecību (ko sauc arī par pozīcijas tirdzniecību), jums acīmredzot nav jāievada laiks, lai ievadītu pēdējo brīdi. Šāda veida tirdzniecība ietver plašu zaudējumu pārtraukšanu un mērķi, kura sasniegšanai var būt vajadzīgi mēneši vai pat gadi.

 

Man būtu svarīgi redzēt, kā pāri sadalās zemāk, un izdrukāt jaunus kritumus, piemēram, uz 4 stundu diagrammu. Tikai tad es atkal skatītos, kā ievadīt īso. Pašlaik pāris atceļ dažus no nesenajiem zaudējumiem, tāpēc mums ir jāredz, ka lāči atkal pārņem vadību, pirms mēs varam saukt par drošu spēlēšanu īsajā pusē. Šī pieeja man īpaši patīk šajā gada laikā, ņemot vērā nenormālos tirdzniecības apstākļus un vieglo likviditāti. Daži tirgotāji, protams, vēlētos izmantot pašreizējo retracementu, lai iekļūtu par izdevīgāku cenu.

 

Šveices dolārs (USD / CHF)

 

Neskatoties uz tā kritumu šodien, man joprojām patīk USD / CHF tehniskā struktūra. Šī pāra attēls joprojām ir pārliecinoši bullish, un es domāju, ka mums joprojām ir labs veids, kā iet šajā vēršu tendencē. Šeit ir šī galvenā valūtu pāra ikdienas diagramma:

 

USD / CHF dienas grafiks

Man ļoti patīk šī bijusī pretestības zona, kas ir pārvērtusies par atbalsta zonu. Pēdējās pāris tirdzniecības dienās mums jau ir bijuši četri šīs zonas pieskārieni, un katru reizi tirgus tika slēgts virs tā. Es neesmu sajūsmā par šodienas vājo tuvumu, taču augšupeja man joprojām izskatās ļoti pievilcīga. Ja šī zilā atbalsta zona saglabājas, nākamajās dienās un nedēļās ir lielas izredzes uz spēcīgu grūdienu.

 

Jaunumi Notikumi gada pēdējā tirdzniecības dienā

 

Rīt nav nozīmīgu ekonomisko datu notikumu, kurus būtu vērts pieminēt. Tomēr Lielbritānija un Vācija agri slēdz darbību, kas iztukšos lielu likviditāti no tirgus. Tas un vispārējais likviditātes trūkums varētu ierobežot tirgus kustību rīt. Tomēr tas netiek garantēts, un, iespējams, pastāv būtiskas svārstības, ko izraisa gada beigu plūsmas un portfeļa korekcijas. Jāņem vērā arī iespējamā ārējo faktoru ietekme, jo tas var izraisīt tirgus satricinājumus pat gada pēdējā tirdzniecības dienā. Piemēram, lielas dabas katastrofas, politiskā nenoteiktība, kari utt.

Ja jūs tirgojat rīt, veiksmi! Un visu to labāko 2017. gadam – lai jums būtu ārkārtīgi plaukstošs gads!!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector