ASV dolārs joprojām ir negatīvs, Šveices franks un jena iegūst pret dolāru. Vai NFP nākamnedēļ ietaupīs naudu?

Sveiki, tirgotāji! Svētdienās es parasti nevaru gaidīt tirgu atvēršanu. Es esmu kā 7 gadus vecs zēns ar jaunu velosipēdu ļoti lietainā dienā. Es nevaru izmēģināt savus jaunos trikus, kamēr lietus vairs nebūs lietus. Neapmierinoši …

Vismaz mēs zinām, ka tirgi nekur nenonāk, un šī nedēļa var piedāvāt lieliskas tirdzniecības iespējas. Nākamajā nedēļā mums ir ļoti gaidītie ASV Nonfarm Payrolls numuri, un, protams, ir arī daudzi citi ekonomikas jaunumi.

Tirgi pēdējā laikā ir bijuši nedaudz nemierīgi, un pretējā tendence, ko mēs redzējām daudzos instrumentos, ir padarījusi tirdzniecību sarežģītāku nekā parasti.

 

ASV dolāra indekss – Zaļais čempions cīnās

Viena no prettrendēm, ar kurām esam saskārušies, ir ASV dolāra indekss, kas ir strauji koriģēts zemāk. Kā jūs zināt, ASV dolārs ir visnozīmīgākā valūta pasaules tirgū. Tam ir galvenā loma pasaules tirdzniecībā, un tā ir arī pasaules dominējošā rezerves valūta. Kad dolāra vērtība palielinās vai samazinās, finanšu pasaule to ņem vērā, un mums arī tā būtu. Apskatīsim ASV dolāra indeksa dienas grafiku:

ASV dolāru indeksa dienas grafiks

Ir ļoti svarīgi atzīmēt, ka šis instruments diezgan daudzās tirdzniecības dienās nav tirgojies virs tā 20 dienu eksponenciālā mainīgā vidējā līmeņa. Tas mums parāda, ka šī retracement ir jāuztver nopietni. Jūs ievērosiet, ka iepriekšējie retracementi pavadīja maz laika, bet nebija laika zemāk par 20-EMA, un 20-EMA ilgu laiku darbojās kā atbalsts, pirms notika nesenais straujais kritums.

Kaut kas, kas arī rada nopietnas bažas bullish dalībniekiem, ir spēcīgā lāču svece, kas tika iespiesta pagājušās nedēļas otrdienā. Es to atzīmēju šajā diagrammā:

ASV dolāru indeksa dienas grafiks

Rūpīgi izpētot šo diagrammu, redzēsiet, ka šai spēcīgajai lāču svecei ir vislielākais korpuss no visām šajā diagrammā esošajām svecēm. Lielumam ir nozīme svečturu analīzē. Es nebūtu pārsteigts, ja nākamajā nedēļā mēs redzētu, kā kāds seko šim lāču impulsam.

Zilā zona, kas apzīmēta ar “Svarīgs šūpoles līmenis”, ir svarīgs fokusa punkts, kam ir labas izredzes tikt pārbaudītam nākamajā vai divās nedēļās. Ja lāčiem izdosies pārvarēt šo līmeni, mums uz rokām varētu būt lielāka korekcija. Tas izjauktu esošo augstāko svārstību secību. Atcerieties, ka augstākas svārstības un kritumi ir veselīgas augšupejošās tendences raksturojums.

Apskatīsim dažus valūtu pārus …

 

USD / CHF – Virziens zemāk un zemāk


USD / CHF dienas grafiks

Šim pārim ir aptuveni tāds pats veidojums kā ASV dolāra indeksam, un īstermiņa perspektīvas ir ļoti lācīgas. Es nebūtu pārsteigts, ja tas drīz sasniegtu 200 dienu slīdošo vidējo rādītāju, kas ir nākamais svarīgais mērķis.

Būtu laba ideja gaidīt sitienu caur šo mīksto atbalsta zonu un pēc tam īsā laikā ievadīt, piemēram, 20-EMA. Meklējiet labvēlīgu svečturu veidojumu, lai apstiprinātu savu īso ierakstu, piemēram, piespraudes, noraidot 20-EMA dienas grafikā vai pat 4 stundu diagrammā.

 

USD / JPY – labā līmenī pārdošanai

USD / JPY dienas grafiks

Es jau esmu iekļuvis šajā pārī. Ceturtdienas noraidošās sveces diapazons ir mazāks nekā ideāls, taču tā ir noraidījusi 20-EMA, kas padara to par labu pārdošanas signālu. Piektdienas svece tika slēgta zemāk par atvērto, kas padara šo iestatījumu vēl pievilcīgāku.

Pašreizējā cena varētu būt labs sākuma līmenis. Pieturas izvietojumam vajadzētu būt pāris punktiem virs ceturtdienas maksimuma. Apskatiet šo diagrammu:

USD / JPY dienas grafiks

Otra iespēja būtu pārdot par 50% retracement no ceturtdienas sveces, kas ir aptuveni pašreizējā 20-EMA līmenī.

Tagad šodien pietiek ar FX, apskatīsim dažus citus instrumentus:

 

Daks – Buļļi neatkāpjas

Dax ikdienas diagramma

Patlaban es atrodos garajā pozīcijā Dax un gaidu, kad cena tiks tirgota augstāk. Vēršiem viss izskatās lieliski, un šobrīd nav tehniska pamata šaubīties par šo augšupejošo tendenci.

Lāči nesen nobīdīja šo pāri līdz 20-EMA, taču viņi nespēja saglabāt savu pārdošanas impulsu. Cena ātri atkal pieauga, un tas radīja lielisku spieķu noraidījumu no šī mainīgā vidējā līmeņa.

Veicot šādas konsolidācijas, cena parasti izceļas augstāk, ja iepriekšējais virziens bija uz augšu. Apskatīsim, vai mums izdosies panākt šo pārtraukumu nākamās nedēļas laikā.

 

WTI jēlnafta – joprojām tiek atbalstīta

WTI jēlnaftas ikdienas diagramma

Vērši ir cītīgi cīnījušies, lai saglabātu Rietumteksasas vidējās jēlnaftas cenu virs tās 20 dienu eksponenciālā slīdošā vidējā līmeņa. Šis tirgus šobrīd ir nedaudz nemierīgs, taču piektdienas lielā vēršu svece liecina, ka drīz mēs varētu redzēt jaunus gada augstākos līmeņus. Uzņēmums, kas tuvu virs $ 54, varētu liecināt, ka buļļi ir gatavi virzīties uz šiem jaunajiem augstumiem.

 

Jaunumi

Rīt ir diezgan klusa diena saistībā ar ekonomikas jaunumiem. Gaidāmās mājas pārdošana ASV notiek tikai pulksten 15:00 pēc GMT.

Sekojiet līdzi plašākai tirgus analīzei un veiksmi šajā nedēļā!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector