ASV dolāra spēks neļauj iedziļināties FOMC protokolā, EUR / USD kritās zemāk un USD / JPY augstāk

Šķiet, ka Greenback popularitāte katru dienu pieaug. Pēdējo desmit tirdzniecības dienu laikā ASV dolārs ir pastāvīgi ieguvis pozīcijas salīdzinājumā ar vadošajiem partneriem. Šodien USD / JPY izlika diezgan iespaidīgu dienu un šobrīd spiež cauri šūpoles augstumam, kas izveidojās 2. septembrī. Apskatiet šo diagrammu:

 

USD / JPY dienas grafiks

Pēdējo 12 tirdzniecības dienu laikā šis pāris ir ieguvis jau vairāk nekā 400 kauliņus. Tas, ko mēs šeit redzam, ir augstāko un augstāko zemāko punktu veidošanās – augšupejošās tendences raksturojums. Lai gan mēs vēl nevaram teikt, ka pāris ir augšupejošā tendencē, mēs nevaram noliegt spēcīgo atlēcienu, ko nesen redzējām valūtas kursā. 200 dienu slīdošais vidējais rādītājs ir tikai aptuveni 360 kauliņu attālumā, un ir liels pretestības līmenis aptuveni 107,494, kas ir tikai nedaudz vairāk nekā 300 kauliņu attālumā. Ja pāris turpinās tirgoties augstāk un izdosies iekarot šos līmeņus, ļoti labi varētu ienākt augšupejoša tendence.

 

Pašlaik USD / JPY spēcīgais bullish solis ir diezgan pagarināts, un, ja vēlaties šajā garajā pozīcijā iekļauties garās pozīcijās, iespējams, būtu prātīgi gaidīt, kamēr pirmais parādās pullback. Šādu spēcīgu kustību vajāšana bieži ir vienkāršs veids, kā zaudēt naudu. Ievadot darījumus ar cenu atsaukšanu, varat izmantot stingrākas pieturas un vieglāk sasniegt lielākus mērķus. Apskatiet šos piemērus 4 stundu diagrammā:

 

USD / JPY 4 stundu diagramma

 

EUR / USD

 

Man patīk apņēmīgā pārdošana, ko esam redzējuši šim pārim pēdējo dienu laikā, kopš tā ir pārspējusi 200 dienu slīdošo vidējo rādītāju. Pēdējo pāris nedēļu laikā cenu darbība attiecībā uz EUR / USD ir bijusi saraustīta un bez skaidra virziena. Izskatās, ka pāris nākamajās dienās joprojām varētu tirgoties nedaudz zemāk, it īpaši, ja mēs zinām, kā sekot pašreizējam ASV dolāra straujajam impulsam. Pašlaik pāris ir diezgan pārdots, un, ja paskatās uz lielo attālumu starp 20-EMA un pašreizējo tirgus cenu, tas apstiprina šī pāra pārdoto stāvokli šobrīd. Normālos apstākļos labāk ir gaidīt, lai notiktu kaut kāda retracement, pat lielā laika posmā, piemēram, ikdienas diagrammā. Apskatīsim EUR / USD dienas grafiku:

 


EUR / USD dienas grafiks

 

Pāris šodien ir pārvarējis šī trijstūra dibenu, un Brexit sveces zemais līmenis varētu būt nākamais atbalsta līmenis. Es domāju, ka nākamajā vai divās dienās mēs varētu iegūt retracementu, kas varētu piedāvāt labu iestatījumu pāra saīsināšanai. Lai arī drīzumā mēs nevarēsim nokļūt 20-EMA dienas diagrammā, mazākās diagrammās vajadzētu būt vairākiem retracementiem pretī kustīgajiem vidējiem rādītājiem. Tas dod mums iespēju atrast vairāk darījumu, jo pārcelšanās uz 20 EMA ikdienas diagrammā nenotiek visu laiku, bet tas notiek bieži stundas grafikā. Tirgotāji var tirgoties arī ar mazākiem apstāšanās zaudējumiem attiecībā uz cauruļvadu attālumu. Apskatīsim EUR / USD stundas grafiku:

 

 EUR / USD stundas diagramma

 

Šeit jūs varat redzēt, kā 20-EMA pēdējā laikā ir piedāvājusi lielu izturību pret cenu, un, ja paskatās uz diviem sarkanajiem apļiem diagrammā, ir skaidrs, ka šie ieraksti, kas tika uzņemti 20-EMA vai nedaudz zem tā (tirgotājiem, kuri tirgo ar apstiprinājuma veida stratēģijām), ir bijuši augstas kvalitātes ieraksti. Iespējams, drīz mums būs tāda paša veida iespējas, kā tirgoties ar stundu grafiku. Es joprojām gribētu redzēt kaut kādu retracementu ikdienas diagrammā, pirms sāku meklēt jaunas iespējas mazākos laika periodos, piemēram, stundu diagrammā.

 

USD / CAD

 

Cenu joprojām atbalsta 20 dienu eksponenciālais slīdošais vidējais rādītājs, un tā joprojām nav skaidra par 200 dienu slīdošo vidējo. Mana neobjektivitāte pret šo pāri joprojām ir vērojama, un es meklēju pirkt iegremdējumus. Šeit ir šī pāra ikdienas diagramma:    

 

USD / CAD dienas grafiks

 

Stundu grafiks:

USD / CAD stundas diagramma

 

Šeit jūs varat redzēt, ka eksponenciālie mainīgie vidējie rādītāji šajā diagrammā atkal ir izlīdzināti, kas norāda, ka tirgū ir atgriezies pienācīgs bullish impulss. Atpakaļ uz jebkuru no šiem eksponenciālajiem kustīgajiem vidējiem rādītājiem var tirgot atkarībā no svečturu formas, kas veidojas uz retracementa. Atcerieties, ka tas ļoti palīdz, ja visi eksponenciālie slīdošie vidējie rādītāji ir izlīdzināti, jo tas dod jums apstiprinājumu, ka jūs tirgojaties izplatītā tirgus virziena virzienā..

Rītdienas ekonomikas kalendārs

Rīt ekonomisko datu ziņā ir ļoti viegla diena. Vissvarīgākais notikums, iespējams, ir ASV jēlnaftas krājumi pulksten 15:00. Tas varētu ietekmēt USD / CAD, jo Kanādas dolāram ir augsta korelācija ar jēlnaftas cenām. 

Lai lieliska tirdzniecības diena!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector