9. – 13. aprīlis: Ekonomisko notikumu perspektīva – dominē risku mazinošs noskaņojums

Tirdzniecības nedēļa, kas seko ASV NFP, parasti ir vieglāka no fundamentālo aspektu viedokļa. Visticamāk, ka tirgus ievēros tehnisko līmeni. Neskatoties uz to, ir maz pasākumu, kurus ir vērts noskatīties šonedēļ. Apskatīsim ātri …

Galvenie ekonomiskie notikumi

Iepriekšējās nedēļas laikā ASV dolārs samazinājās pēc tam, kad ASV nodarbinātības līmenis pieauga mazāk nekā gaidīts. Marta NFP bija tikai 103 tūkstoši. Bezdarba līmenis saglabājās stabils – 4,1%, bet algas ir līdz 0,3%, labāk nekā tika gaidīts.

Pirmdiena – 9. aprīlis

Parasti, ja nav nozīmīgu ekonomisku notikumu, tirgus turpina tirgot NFP. To sakot, pirmdien varam sagaidīt vājāku dolāru.

Lielbritānijas mārciņa – GBP

Halifax HPI m / m – Galvenais mājokļu nozares veselības rādītājs, jo mājokļu cenu pieaugums piesaista investorus un veicina nozares aktivitāti. Halifax Bank of Scotland ir jāpublicē dati plkst. 7:30 (GMT) ar prognozi 0,1% pret 0,4% 2018. gada martā.

Otrdiena – 10. aprīlis

ASV dolārs – USD

PPI m / m – Ražotāju cenu indekss tiek uzskatīts par galveno patēriņa inflācijas rādītāju. Kad ražotāji iekasē papildu maksu par precēm un pakalpojumiem, lielākas izmaksas parasti tiek nodotas patērētājam. Augstāks PPI var izraisīt augstāku PCI, kas centrālajām bankām liek spiedienu uz haķīgas monetārās politikas īstenošanu.

Paredzams, ka pašreizējais PPI skaitlis martā pieaugs par 0,1% m / m, kas ir puse no februāra likmes. Paredzams, ka pamata PPI atkārtos iepriekšējo 0,2% pieaugumu.

Trešdiena – 11. aprīlis

Austrālijas dolārs – AUD

RBA Govs Lovs runā – Plkst. 5.05 (GMT) Govam Lowem Austrālijas un Izraēlas Tirdzniecības palātā Pērtā ir jārunā par jaunākajiem notikumiem Austrālijas un pasaules ekonomikā. Atbildot uz auditorijas jautājumiem, var sagaidīt nelielu svārstīgumu.

Lielbritānijas mārciņa – GBP


Apstrādes produkcija m / m – Valsts statistikas birojs atbrīvos apstrādes rūpniecības produkciju m / m plkst. 8:30 (GMT) ar prognozi par 0,2%, kas ir augstāka nekā iepriekšējā likme – 0,1%.

Tas ir viens no vadošajiem ekonomiskās veselības rādītājiem. Ražošana ātri reaģē uz biznesa cikla kāpumiem un kritumiem un ir saistīta ar tādiem patērētāja apstākļiem kā nodarbinātības līmenis un ienākumi.

Eirozona – EUR

ECB prezidents Dragi runā – ECB (Eiropas Centrālās bankas) prezidentam Mario Dragi ir paredzēts uzstāties „Generation Euro Students” balvu pasniegšanas ceremonijā Frankfurtē. Paredzams, ka viņš atbildēs uz auditorijas jautājumiem. Visas atbildes par ekonomikas palēnināšanos, inflāciju vai QE (kvantitatīvās atvieglošanas) programmas samazināšanu tiks uzraudzītas un tirgotas..

ASV dolārs – USD

PCI m / m- ASV darba tirgus ir uzlabojies, un IKP iznāca labāk, nekā gaidīts, taču inflācija ir tas, par ko ASV joprojām uztraucas. Vēl februārī galvenā PCI pieauga par 0,2%. Šoreiz ekonomisti negaida nekādas izmaiņas ASV inflācijā. Kopumā ASV inflācija saglabājas 1,8% gadā.

Jebkādas atšķirības starp prognozēto un faktisko izlaišanu, visticamāk, izraisīs lielu tirgus svārstīgumu. 

FOMC sanāksmes protokols – FOMC sanāksmes protokols ir detalizēts FOMC pēdējās sanāksmes protokols, sniedzot padziļinātu ieskatu par ekonomikas un finanšu apstākļiem, kas ietekmēja viņu balsojumu par procentu likmju noteikšanu.

Neskatoties uz procentu likmes pieaugumu, Fed nespēja atbalstīt ASV dolāru. Tas galvenokārt notiek tāpēc, ka Fed uzlaboja perspektīvas 2019. un 2020. gadam, bet atstāja 2018. gadu tādu, kāds tas ir. Investori no FOMC sanāksmes protokoliem sagaida hawkish toni, bet es domāju, ka tas būs dovish.

Ceturtdiena – 12. aprīlis

Japānas jena – JPY

BOJ Gov Kuroda paredzēts uzstāties BOJ ceturkšņa filiāles vadītāja sanāksmē Tokijā plkst. 0:30 (GMT). Būdams Japānas centrālās bankas vadītājs, viņš, visticamāk, sniegs norādes par turpmāko politiku, it īpaši tāpēc, ka Japānas jena pret ASV dolāru dramatiski kļūst spēcīgāka. Būdama uz eksportu orientēta ekonomika, BOJ ienīst spēcīgāku jenu un parasti iejaucas, lai padarītu to vājāku.

Eirozona – EUR

ECB monetārās politikas sanāksmju konti – 11:30 (GMT) ECB publicēs protokolu no ECB marta sanāksmes. Tā bija parasta sanāksme bez jaunām prognozēm, bet vanagu un baložu vilkšana joprojām notiek. Ieguldītājiem ieteicams sekot, lai iegūtu papildu norādes par QE programmas slēgšanu.

Piektdiena – 13. aprīlis

ASV dolārs – USD

Iepriekš noteikt UoM patērētāju noskaņojumu – Mičiganas universitāte publicēs patērētāju noskaņojuma rādītājus pulksten 14:00 (GMT). Paredzams, ka ASV patērētāju noskaņojums būs 100,8, kas ir nedaudz zemāks nekā iepriekšējā mēneša rādītājs 101,4. Kopumā lielākais skaitlis tiek uzskatīts par labu valūtai.

Tas ir viss, paldies, ka izlasījāt un pārbaudiet FX Leaders News Trading Strategy, lai labāk izprastu, kā tirgot šos notikumus. Mēs sagaidām patiešām jaukus darījumus, tāpēc sekojiet līdzi FX līderiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector