2 svarīgi notikumi, kas jāzina par nākamo nedēļu

Šī nedēļa nebija visievērojamākā, ko esmu redzējis tirgus ziņā nepastāvība. Tirdzniecības iespējas, protams, bija, taču lielie gājieni lielākoties pietrūka. Es ceru, ka šonedēļ jūs tirgojāt zeltu. Tas noteikti bija viens no labākajiem instrumentiem tirdzniecībai un pēdējās pāris tirdzniecības dienās radīja pienācīgu atlēcienu. Pirms mēs aplūkojam zeltu, vispirms apskatīsim dažus FX pārus.

 

USD / CAD – nemierīga tirdzniecība

2 jums vajadzīgi svarīgi notikumi 1USD / CAD dienas grafiks

Ko teikt par USD / CAD? Mmmm … Tas ir grūts. Es cerēju, ka mēs redzēsim pārliecinošu galva un pleci izgriezums iepriekš redzamajā diagrammā. Ja esat izlasījis manu rakstu, 2 iemesli, kādēļ Kanādas dolārs tiek iesists tieši tagad, jūs būtu redzējis šo diagrammu:

Jums vajadzīgi svarīgi notikumiUSD / CAD dienas grafiks (22. februāris)

Šis ekrānuzņēmums tika uzņemts trešdien pirms FOMC sanāksmes protokoli tika izlaisti. Kanādas dolārs šajā posmā darbojās patiešām slikti, un turpmāka vājināšanās pret ASV dolāru šķita iespējama.

Kā redzējāt pirmajā diagrammā, USD / CAD tehniskie dati ir pēkšņi mainījušies. Pāris tagad tirgo zem tā 200 dienu mainīgā vidējā līmeņa un 20 dienu eksponenciālā slīdošā vidējā līmeņa. Viena no nedaudzajām pozitīvajām lietām, ko mēs šobrīd varam teikt par šo pāri, ir tā, ka šodienas svece parāda “bullish noraidījumu” no “spēcīgā atbalsta” zonas, uz ko norāda zilā un dzeltenā lodziņš šī raksta pirmajā diagrammā..

Šeit mums jāsazinās ar palīdzību un perspektīvu no nedēļas laika grafika. Redzi, mums šeit ir neliela problēma. Pāris šobrīd joprojām tiek atbalstīts, taču tā tirdzniecība ir zemāka par diviem tikko minētajiem mainīgajiem vidējiem rādītājiem, kas norāda uz vājumu. Apskatīsim nedēļas diagrammu:

2 jums vajadzīgi svarīgi notikumi 3USD / CAD nedēļas diagramma

Šeit mēs redzam iknedēļas sveci, kuru mēs nevaram atļauties ignorēt, – sveces sveci, kas noraida 20 nedēļu eksponenciālo slīdošo vidējo rādītāju. Pilnīgs lācīgs signāls. Tas sāk izskatīties arvien lācīgāks, vai jūs neteiksiet?

Vēl kaut ko citu, ko šodien (piektdien) pamanīju, ir tas, ka Kanādas dolārs ir salīdzinoši spēcīgs brīdī, kad mēs salīdzinām tā sniegumu ar ASV dolāru ar dažu citu galveno valūtu rādītājiem attiecībā pret ASV dolāru. Piemēram, mārciņu un Austrālijas dolāru šodien ieguva ASV dolārs, savukārt Kanādas dolārs faktiski palielinājās pret ASV dolāru, kaut arī tas nebija daudz. Eiro un Šveices franks arī samazinājās attiecībā pret dolāru, kaut arī ne tik agresīvi kā mārciņa un Aussie.

Punkts ir šāds: Kanādas dolārs šobrīd ir spēcīgs, un tehniskais nodrošinājums pēdējās divās dienās ir piedzīvojis ievērojamas izmaiņas. Ja jūs turat ilgstošu USD / CAD pakļaušanu, jums šeit jābūt uzmanīgam, un, iespējams, nākamajās nedēļās būs laba iespēja saīsināt šo pāri. Apskatīsim tirdzniecības iestatījumus nedēļas diagrammā:

2 svarīgi svarīgi notikumi 4USD / CAD nedēļas diagramma

Īss ieraksts jāveic ar signāla sveces (pēdējās sveces šajā diagrammā) 50% retracementu. Pārtraukšanas zaudējums ir dažas kauliņus virs sveces augstuma, un peļņas gūšanas vērtība jānosaka 1,28274, kas mums dod mērķi, kas ir nedaudz vairāk nekā trīs reizes lielāks par pieturas zaudējuma attālumu. Tas ir agresīvs tirdzniecības iestatījums. Ja vēlaties tirgoties ar lielāku apstiprinājumu, jūs vienmēr varat tirgot zemas signāla sveces pārtraukumu ar apstāšanās zudumu virs sveces augstuma. Lai gan tas prasīs lielākus zaudējumus, tas ierobežos jūsu potenciālo peļņas mērķi.

Pirmais nozīmīgais notikums jums jāapzinās nākamajā nedēļā, tā ir jaunā ASV prezidenta Donalda Trampa uzruna otrdien plkst. 21:00 pēc GMT. Tas ir ārkārtīgi svarīgi, jo finanšu tirgi ir ļoti jutīgi pret viņa teikto.

Otrs augsta līmeņa notikumu risks procentu likmes lēmumu pieņem Kanādas Banka (BoC) trešdien plkst. 15:00 pēc GMT. Tas var spēcīgi pārvietot Kanādas dolāru. Likmes lēmuma pavadīšanai vajadzētu būt BoC prezidenta Stephen Poloz kunga preses konferencei vai runai, kas viegli varētu izraisīt lielāku svārstīgumu nekā pats lēmums. Paredzams, ka BoC saglabās nemainīgu likmi 0,5% līmenī, bet redzēsim, kas notiks trešdien.

 

Zelts – iespaidīgs sniegums!

2 nepieciešamie svarīgi notikumi 5Zelta dienas diagramma

Zelta cena joprojām kāpj. Pēc vēl vienas iespaidīgas tirdzniecības dienas šī dārgmetāla vērtība ir 1255,97 USD par smalku unci. Kā jau minēju iepriekš, tas ir bijis lielisks instruments tirdzniecībai pēdējās nedēļas laikā, pateicoties tā pienācīgai kustībai augšup. Tas ir svarīgi, jo daudzi FX pāri tajā pašā periodā ir tirgojušies diezgan daudz uz sāniem. Es tiešām priecājos, ka mēs nesen sākām piedāvāt tirdzniecības signāli attiecībā uz zeltu, jo es uzskatu, ka šī prece ir svarīgs finanšu instruments, kas bieži rada labu svārstīgumu un var būt lielisks papildinājums jebkuram portfelim.

Melnā horizontālā līnija iepriekš redzamajā diagrammā iezīmē svarīgu svārstību līmeni, kurā nākamajās dienās un nedēļās mēs varam meklēt pirkšanas signālus. Tomēr cena nav garantēta, lai pārskatītu šo līmeni, bet, cerams, ka tas notiks.

 

EUR / USD – tikko izvilka trigeri

2 jums vajadzīgi svarīgi notikumi 6EUR / USD dienas grafiks

Šodienas svece, kas noraidīja 20-EMA, manuprāt, ir patiešām pievilcīgs pārdošanas signāls. Fakts, ka šī svece tika slēgta zem tās atvēršanas cenas, palielina šī signāla stiprumu. Pirms dažām minūtēm es ievietoju divus tirgus pasūtījumus ar dažādiem mērķiem. Stop zaudējumi ir par pāris punktiem virs šodienas augstākā līmeņa. Es arī veicu pārdošanas ierobežojuma pasūtījumu šodienas sveces 50% retracement līmenī, arī ar stop loss līmeni virs šodienas augstākā. Ja vēlaties tirgot šo pāri nākamnedēļ, jums joprojām var būt iespēja izmantot šo iestatījumu.

Veiksmi tirdzniecībā!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me