2 lietas, kuras nekad nevajadzētu aizmirst kā tirgotājam! Japānas jena un S&P 500 fokusā

Riska noskaņojums. Cik svarīgs faktors finanšu pasaulē! Tirgos katru dienu saduras bailes un alkatība. Kad notiek lieli soļi un nauda lido visur, daži instrumenti var dot mums norādes par to, vai tirgus dalībnieki ir bailīgi vai alkatīgi.

Redzi, kad ieguldītāji ir izsalkuši pēc ienesīguma, viņiem nepatīk blēņoties ar aktīviem, kas nepiedāvā labu ienesīgumu. Tāpat kā Japānas jena un Šveices franks. Šīs valūtas nedod augstas procentu likmes un tiek uzskatītas par drošas patvēruma aktīviem. Tas pats attiecas arī uz zeltu, kas ir populārs instruments politiskās un ekonomiskās nenoteiktības laikā. Neaizmirsīsim par ASV dolāru, ko daudzi arī uzskata par drošu patvērumu, lai gan tas parasti nereaģē uz riska novēršanu tikpat intensīvi kā, piemēram, Japānas jena..  

Tātad, ko investori pērk, kad tiecas pēc ienesīguma? Nu, ir daudz dažādu aktīvu, kas piedāvā labāku atdevi nekā, piemēram, zelts vai Japānas jena. Investori bieži pērk akcijas, kad vēlas iegūt lielāku ieguldījumu atdevi. Pārvietojot naudu akcijās, viņi bieži pārdos zemākas ienesīguma un drošākus aktīvus, piemēram, Japānas jenu, lai atbrīvotu nepieciešamos līdzekļus, ar kuriem viņi var iegādāties šīs akcijas. Citi aktīvi ar lielāku ienesīgumu ietver valūtu pārus ar augstām procentu likmēm. Pērkot tos pret zemākas ienesīguma valūtām, piemēram, Japānas jenu, investori nopelna procentus par katru dienu, kad viņi tur pozīciju. To sauc par a veikt tirdzniecību. Tas mūs noved pie mūsu šodienas pirmā instrumenta un nodarbības. Apskatīsim USD / JPY:

 

USD / JPY – atkal gatavs pakāpties augstāk?

2 lietas, kuras nekad nevajadzētu aizmirstUSD / JPY dienas grafiks

USD / JPY tendence jau labu laiku ir zemāka. Šodienas Japānas jenas izpārdošana ir kaut kas, kas lāčiem ir jāņem vērā. Šodienas spēcīgā ikdienas svece ir drauds šī valūtu pāra lāču struktūrai. Lai arī pāris īstermiņā, 200 dienu laikā, joprojām ir lejupejošā tendencē slīdošais vidējais liek domāt, ka pāris atrodas augšupejošā tendence kad mēs skatāmies uz kopainu.

Veselā lejupslīde, jūs nevēlaties redzēt sveču veidu, kādu mēs redzējām šodien, kā arī nevēlaties redzēt tendencē tik seklu leņķi. Vēl viena lieta, kas jāņem vērā, ir tas, vai mēs redzam daudz vairāk sarkanu sveces nekā zilas sveces. Spēcīgā lejupslīdē visvairāk sveces būs sarkanā krāsā, kas norāda, ka notiek spēcīga pārdošana un ka lāči stingri kontrolē. Pašlaik mēs neredzam šo kvalitāti, un mēs redzam arvien vairāk bullish sveces. Lāčiem šeit jābūt uzmanīgiem.

Pirmā lieta, ko mums nevajadzētu aizmirst kā tirgotājiem, ir tā, ka mēs nevaram atļauties “apprecēties” ar noteiktu virziena tendenci tirgū. Protams, mums jāidentificē tendence un tirdzniecība tās virzienā. Bet mums vajadzētu būt uzmanīgiem pret strukturālajām izmaiņām tirgū un atbrīvoties no aizspriedumiem, tiklīdz ir pietiekami pierādījumi, ka tendence ir beigusies. Iesācēji tirgotāji bieži turas pie savas pārliecības par finanšu instrumentu, kamēr viņi nav zaudējuši daudz naudas, tā vietā, lai pielāgotos dinamiskiem tirgus apstākļiem kā profesionālis. Vai es saku, ka USD / JPY lejupslīde ir beigusies? Nav nepieciešams; taču uzmanīgi sekojiet šīs tendences struktūrai.

Šeit ir iknedēļas diagramma, lai sniegtu jums vēl kādu perspektīvu:

2 lietas, kuras nekad nevajadzētu aizmirstUSD / JPY nedēļas grafiks

Šeit mēs varam skaidri redzēt, ka ilgtermiņa tendence ir augusi, un cena turas virs 20 EMA un 200 nedēļu slīdošā vidējā līmeņa. Īstermiņa lejupslīde, ko esam pieredzējuši pēdējo nedēļu laikā, ir tikai labojums lielāka vēršu tendencē. Apskatīsim, vai šis pāris turēs virs 20 nedēļu eksponenciālā slīdošā vidējā rādītāja un nākamajās nedēļās sasniegs vēl kādu progresu.

 

S&P 500 – apbrīnojamā vēršu tendence turpinās

2 lietas, kuras nekad nevajadzētu aizmirst


S&P 500 dienas diagramma

Lai atgrieztos pie visa noskaņojuma temata, es šopēcpusdien pamanīju, ka tad, kad Japānas jena sāka agresīvi pārdot aptuveni 15:00 pēc GMT,&P 500 un citi pašu kapitāla indeksi diezgan impulsīvi sāka virzīties augstāk. Tas parāda, kā riska noskaņojums šodien ietekmēja naudas plūsmu. Mēs redzējām arī izpārdošanu Šveices frankā un zeltā, kas, kā jau minēju iepriekš, abi ir droša patvēruma aktīvi. Tātad drošāki aktīvi tika tirgoti pret riskantākiem, ar augstāku ienesīgumu aktīviem.

Par S&P 500 – šīs tendences spēks un noturība ir tikai fenomenāla. Otra lieta, ko mēs nekad nedrīkstam aizmirst, ir tirdzniecība ar tendenci. Tendence ir jūsu draugs. Tas ir vissvarīgākais princips finanšu instrumentu tirdzniecībā! Jūs varētu būt nopircis S&P 500 jebkurā laikā pēdējo pāris gadu desmitu laikā, un jūs šodien būtu guvis peļņu, ja vienkārši turētos pie savas pozīcijas. Turklāt pēdējās nedēļas ir piedāvājušas arī fantastiskas tirdzniecības iespējas. Es ceru, ka jūs izmantojāt manu tirdzniecības padomu 31. janvārī, kad es rakstīju par S iegādi&P 500. Šeit ir saite uz rakstu: ASV dolāru tirdzniecība uz pēdas, kamēr akcijas koriģē zemāko. Tas jums būtu devis skaistu peļņu. Es joprojām esmu garajā pozīcijā, kuru pieminēju šajā rakstā. Vēršu tendence ir patiešām veselīga, tāpēc es šobrīd nesteidzos izmantot kādu no savām peļņām. Protams, mans pieturas zaudējums ir novedis līdz rentabilitātei. Es noteikti meklēšu vairāk pirkšanas iespēju S&P nākamajās dienās. 

Tas mūs noved pie šodienas analīzes beigām. Atcerieties pielāgoties mainīgajiem tirgus apstākļiem un tirgoties dominējošās tendences virzienā. Tur var nopelnīt daudz naudas. Pagatavosim!

Lai veicas ar jūsu tirdzniecības puišiem!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector