Sabiedrība 3.0: Akshay Aggarwal, Blockchained indijas līdzdibinātāja ekskluzīva intervija ar Timu Draperu

Tims Draperis, amerikāņu riska kapitāla ieguldītājs. Valdības visā pasaulē ir sākušas saprast, ka konkurence notiek par naudu, uzņēmējiem un pasaules uzņēmumiem, nevis fiziskām robežām, kas toreiz bija. Https://cdn.coingape.com/wp-content /uploads/2019/07/22194330/timDraper.png

Izpētiet sabiedrības nākotnes ceļvedi ar Akshay Aggarwal, grupas līdzdibinātāju Blocumen Studios & Blockchained Indija & miljardieris investors Tims Draperis savā podcast sērijā “Sabiedrība 3.0” ir pazīstams kā ‘Bitcoin puisis’. Tims ir pazīstams ar savām zinātniskās fantastikas investīcijām, kā arī Draper University un Draper Associates dibinātājs. Tātad, šeit ir izvilkums no aplādes un visiem svarīgākajiem punktiem, ko nevar palaist garām. Sabiedrības 3.0 mērķis ir izprast pašreizējās sabiedrības evolūciju par tādu, kas ir laimīgāka, arvien decentralizētāka un balstīta uz vienaudžu tirdzniecību..

Intervija

J: Katras valsts valdības nodarbojas ar vairākām apdrošināšanām. Kā šajā nozarē var izmantot Blockchain?

Notiks visu veidu banku, finanšu un komercijas pārveidošana. Katras valsts valdība nodarbojas ar vairākām apdrošināšanām, piemēram, veselības aprūpi, strādnieku kompensācijām, darba apdrošināšanu, pensijām utt. Nu, vienmēr ir cilvēki, kas traucē un kad cilvēki nokļūst ceļā, ir iespējama korupcija, kļūdas un negodīgums. Ja tie tiek ieviesti, izmantojot viedo līgumu, izmantojot Bitcoin un Blockchain, mums var būt ideāls apdrošināšanas modelis, kas nodrošinās efektīvāku, efektīvāku un taisnīgāku apdrošināšanu, kuru indivīds nevar sabojāt. Valdības visā pasaulē ir sākušas saprast, ka konkurence notiek par naudu, pasaules uzņēmējiem un uzņēmumiem, nevis fiziskām robežām, kas bija toreiz. Tātad, jo efektīvākas un efektīvākas ir valdības, jo dabiskāk cilvēki pievērsīsies to izmantošanai, jo tad lielākā daļa valdības pārvaldes būs virtuāla. 

J: Daudzas valstis sāk piedalīties šajā milzīgajā revolūcijā, taču joprojām ir valstis, kas to novērš. Kāds ir jūsu viedoklis par šo jautājumu? (vai viņi izdara pareizo izvēli)

Valstis, kas izmanto šo tehnoloģiju, gaida valsts progresu, kas ir pozitīvs solis uz priekšu, taču tādas valstis kā Ķīna joprojām ir solis atpakaļ. Nu, viņiem ir prezidents, kurš vēlas pārliecināties, ka viss tiek kontrolēts, un tādējādi ierobežo iedzīvotājus izmantot šo tehnoloģiju, kas, manuprāt, būs kaitīga. Es domāju, ka ilgtermiņā visi ķīnieši zina, ka tas ir patiešām svarīgi viņu ekonomikai, un viņi vēlēsies brīvo tirgu ar decentralizētu valūtu. Viņi vēlēsies šo nākotnes pasauli, kur viņi var to izdomāt un radīt, kā arī nopelnīt naudu, izmēģinot jaunas lietas. Tāda valsts kā Malta vēlas būt pasaules kriptogrāfijas centrs. Nu, ar Šveici viņi sāka ar tīģeri ar asti, bet viņi sāka pārmērīgi regulēt un tādējādi visi aizgāja. Bet tagad tā vēlas atgriezties. 

Es domāju, ka kopumā normatīvie akti audzina korupciju, un ierobežojumu atcelšana elpo brīvību. Mums vajadzētu būt atvērtiem citiem pārvaldības un domāšanas veidiem. Nu, šis ir aizraujošs laiks, un es domāju, ka mēs esam virzījušies uz globālāku, mierīgāku un mīlošāku pasauli, jo šīs ģeogrāfiskās robežas patiešām kļūst arvien bezjēdzīgākas. Šī ir milzīga iespēja jaunai pārvaldības formai, kurai jākonkurē par saviem pilsoņiem. Viņi sāk atzīt, ka viņi konkurē par naudu, uzņēmējiem, pilsoņiem un uzņēmumiem visā pasaulē, nevis fiziskām robežām un zemi.

J: Kādas ir jūsu domas par to, ka Augstākā tiesa atceļ centrālo banku aizliegumu veikt kriptovalūtas uzņēmumu banku pakalpojumus?

Es domāju, ka Indijas Augstākā tiesa lēmumā bija ļoti gudra. Viņi domā par valsts labumu un arī par labu pasaulei ilgtermiņā. Bitcoin ir tik svarīgs visiem, ka šī decentralizētā pasaule paver visas robežas. Daudz vieglāk būs veikt uzņēmējdarbību, sazināties pāri robežām, maksāt cilvēkiem pāri robežām. Tas patiešām paver pilnīgi jaunu ekonomiku. 

Ir viens no labākajiem laikiem pasaulē būt pārmaiņu aģentam, būt uzņēmējam, riska kapitālistam vai kādam, kurš patiešām vēlas pārvietot pasauli, jo šī jaunā tehnoloģija ir atvērta, caurspīdīga un globāla, un tā glabā perfektus ierakstus un var sākt pārvērst pasauli par daudz automatizētāku, daudz vienkāršāku vietu, kur būt. Ekonomika būs eksplodējoša, jo tai ir atvērtas robežas un tā ir bez berzes. Tas ļauj cilvēka radošumam uzplaukt, jo mašīnas var uzņemties vairāk ikdienas uzdevumu, kas jāveic vēl un vēl. Daudzi cilvēki no tā baidās, bet patiesībā tas ir jāpieņem. Galu galā, kas ir labāk nekā mašīna, kas veic visus uzdevumus, kas jāveic atkārtoti. 

J: Jūs citējāt: “Indija izvēlas vienu reliģiju, nevis citu, tas mani nopietni satrauc par maniem plāniem dažādos uzņēmumos”, kad Indijas valdība īstenoja Pilsonības grozījumu likumu, kas kļuva ļoti pretrunīgs. Lūdzu, dalieties savā kontekstā aiz tvīta.

Indija ir lieliska vieta ieguldījumiem, kurā ir tik daudz lielisku uzņēmēju, ideju un strādīgu cilvēku. Bet galvenokārt tas, ka pastāv noteikumi, kas dod priekšroku vienai cilvēku grupai salīdzinājumā ar citu, rada daudz šaubu. Valsts, kas dod priekšroku viena veida cilvēkiem pār citiem, viena reliģija pār otru, viena rase vai izskats vai dzimums pār otru, vienā vai otrā veidā neizdodas, jo viņi vairāk koncentrējas uz to, ka viens ir vairāk priviliģēts nekā otrs, (tā sabiedrības daļa, kas ir privileģētāka nekā otra / sabiedrības daļa, kurai ir vairāk “paveicies” nekā otrai), kas nav ilgtspējīga. Priekšroka vienam cilvēku lokam salīdzinājumā ar citiem nekad neveicina spēcīgu ekonomiku. Atvērta sabiedrība, kas ir godīga un smagi strādā, mīl savus kaimiņus neatkarīgi no tā, kas un kādi viņi ir, mēdz radīt pārsteidzošus panākumus. Ekonomika darbojas visur, kur valda brīvība, atvērtība un pārredzamība. Tādējādi panākumu atslēga ir radīt vidi, kurā cilvēki koncentrējas tikai uz ietekmes radīšanu. 


Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector