Lai izdzīvotu, kriptovalūtu tirgum ir nepieciešamas radikālas paradigmas izmaiņas – Norbert Goffa, ILCoin izpilddirektors

Norberts Goffa sīki runā par kriptovalūtu un blokķēdes nozares attīstību un dalās savā viedoklī par to, kā gūt panākumus jaunajā vidē.

ILCoin ir kriptonauda, ​​kas pastāv kopš 2015. gada, tomēr cietā dakša, kas notika 2019. gada sākumā, izrādījās pārveidojoša projektam. ILCoin izstrādātāju komanda ir pilnībā pārstrādājusi esošās blokķēdes struktūru un pārrakstījusi kodu, kā rezultātā tika izstrādāts unikāls kvantu izturīgs C2P protokols (Command Chain Protocol). Inovatīvās tehnoloģijas ļāva nodrošināt augstu monētas drošības līmeni.

Nesen mēs apsēdāmies ar projekta izpilddirektoru Norbertu Gofu un runājām par nozarē notiekošajiem pārveidojošajiem procesiem un par to, kā ILCoin projekts pozicionējas jaunajā vidē..

1) Jūs pozicionējat ILCoin kā projektu, kurā tiek izmantotas izcilas tehnoloģijas, atšķirībā no tik daudziem projektiem, kas mārketinga un izskatīgas baltās grāmatas liek pār pareizu tehnoloģisko pamatu. Vai jūs uzskatāt, ka, pieaugot ILCoin piekrišanai, tas varētu kļūt par piemēru citiem sekojamiem projektiem? Vai sekošana jūsu ideoloģijai ļautu nozarei attīstīties ātrāk?

Kopš ICO uzplaukuma 2017. gadā Balto grāmatu rakstīšana ir bijis atsevišķs bizness. Patiesi, daudzi projekti ir vairāk koncentrējušies uz savu projektu popularizēšanu, nevis uz reālas vērtības radīšanu lietotājiem. Tā kā nozare lielākoties joprojām nav reglamentēta, tokenizācijas ideju ir viegli izmantot, lai kaut ko apsolītu, bez sava projekta tehnoloģiskā pamata vai pat reāla lietojuma..

Tomēr tā ir tuvredzīga pieeja un ceļš uz nekurieni. 2017. gadā tirgus kļuva ļoti atšķaidīts, jo daudziem ICO projektiem galvenā uzmanība tika pievērsta līdzekļu vākšanai un tas neveidoja nekādu tehnoloģisku progresu. Līdz ar to tas izraisīja daudzus izkrāpšanas gadījumus un slikti apgaismoja nozari.

Tomēr šie uznāciena laiki ir pagājuši. Tā kā tirgus ir kļuvis nobriedis, vairs nav pietiekami, lai izvirzītu lielas pretenzijas un izveidotu blokķēdi, lai būtu blokķēde. Lai izdzīvotu un gūtu panākumus ilgtermiņā, jums jāpierāda projekta tehnoloģiskā vērtība. Šajā ziņā es uzskatu, ka mēs varam būt lielisks piemērs citiem.

2) Pēc jūsu domām, kas ir nepieciešams blokķēdes projektam, lai gūtu panākumus? Vai ir pietiekami stabila tehnoloģiskā bāze, vai tomēr tas prasa arī kaut ko citu?

Protams, ir grūti sagaidīt, ka blockchain projekts gūs panākumus bez spēcīgas tehnoloģiskās bāzes. Šajā posmā daudzi decentralizētie projekti uzsvēra savu “viegli lietojamo” funkciju, kas ir loģiski un lietišķi. Tomēr ar to, ka lietotājs ir draudzīgs, nepietiek, lai projekts izdzīvotu un radītu vērtību. Mums ir jārisina iespējamās datu glabāšanas problēmas un grūtības, jāsakārto drošības jautājumi un jāatbild uz pamatjautājumiem par tehnoloģiju izturību.

No šī viedokļa mums ir nepieciešama jauna kriptovalūtu paaudze, kur tehnoloģija kalpo par pamatu, uz kuras tiek radīta reāla vērtība, kas vērsta uz lietotāju drošību un sistēmas ilgtspēju..

3) Ņemot vērā satricinājumus, ko kriptokopiena ir piedzīvojusi nesenā lāču tirgus dēļ, nav pārspīlēts apgalvojums, ka daudzi cilvēki ir zaudējuši ticību kriptogrāfijai un blokķēdei. Vai vismaz izturējās pret viņiem ļoti skeptiski – vai jūs domājat, ka ar attieksmes maiņu pret ilgtspējīgu un uzticamu tehnoloģiju būtu pietiekami, lai atgūtu viņu uzticību?

Jā. Kā jau minēju iepriekš, mums jāmaina perspektīva un pieeja tam, ko mēs attīstām un kā mēs to darām. Kripto tirgum nepieciešamas tehnoloģijas, kas ļaus atklāt blokķēdes iespējas un tādējādi dot vērtību ikdienas lietotājiem.

Es uzskatu, ka esam tikuši pāri “naivajam” posmam, savukārt 2018. gada lāču tirgus bija nepieciešams posms, lai pārietu uz nobriedušāku valsti, ar zināmām mācībām. Jaunā tehnoloģija un zemā izpratne par tās darbību izraisīja ažiotāžu un ļāva veikt daudz krāpšanos un hakeru uzbrukumus. Protams, viņi iedragāja uzticību kriptogrāfijai un blokķēdei kopumā. Lai to atjaunotu, mums ir jāpārorientējas uz DLT tehnoloģiju reālajām vērtībām un jāceļ tās gaismā.

Problēma ir tā, ka lielākā daļa pašreizējo lietojumprogrammu nav daļa no blokķēdes tehnoloģijas; viņi tikai savienojas ar to. TX darbojas ar blokķēdes tehnoloģiju, bet nekas cits nedara. Būtu jāatrisina jautājums par datu glabāšanu un vienlaikus jāuzlabo arī drošība.


4) Jūsu nostāja ir balstīta uz faktu, ka tehnoloģijām vajadzētu būt jebkuras kriptonauda pamatā – taču tajā pašā laikā daudzi izvēlas par labu tām kriptovalūtām, kurām nav nekā cita, izņemot kompetentu PR un mārketingu. Un viņiem klājas labi. Kāpēc esat izvēlējies citu, daudz grūtāku ceļu?

Būdams pārdošanas biznesā vairāk nekā 15 gadus, es apzinos visus trikus un manipulācijas rīkus. Tāpēc es varu droši teikt, ka projekti, kuriem nav derīgu tehnoloģiju, nav reālas vērtības aiz tiem un kuri paļaujas tikai uz PR un mārketinga rīkiem, veic krāpšanu. Būtībā viņi jums pārdod daudz neko.

Kriptogrāfijas tirgus jau ir pārvarējis “mācīšanās posmu”, kas nozīmē, ka šī taktika, iespējams, nedarbojas tik labi, kā agrāk. Runājot par ievērojamiem projektiem ar vāju tehnisko pamatu, es varu teikt, ka ar augstu tirgus kapitalizāciju ir daudz vieglāk sevi reklamēt un izmantot uzticības priekšrocības. Tomēr šai pieejai ir ierobežojumi, un tā ilgtermiņā neatmaksāsies. Es negribu saskarties kā pārāk augstprātīgs, bet, manuprāt, dažām top 10 kriptovalūtām ir jāuzrāda daudz nopietnāki un pievilcīgāki rezultāti nekā iepriekšējos divos gados pieredzētais.

5) Īsi pastāstiet par savu C2P tehnoloģiju un sava bloka lielumu – kā jums izdevās sasniegt 25 megabaitu ietilpību un nodrošināt drošību?

Tas ir labs jautājums mūsu izstrādātājiem. Tomēr 25 MB slieksnis nebija tik izaicinošs. Turklāt tas vairs nav mūsu labākais sasniegums, jo mums patīk būt diviem soļiem priekšā tam, ko mēs parādām. Šajā posmā es nevēlos iedziļināties detaļās, bet es ceru, ka mani vārdi drīz iegūs kredītu.

Kvantu izturīgais C2P protokols ir pagrieziena punkts tirgū un ILCoin komandas jauninājums, ar kuru lepojamies. C2P ir daudzslāņu sistēma, kuras pamatā ir dažādas mezglu funkcijas un divu līmeņu digitālo parakstu sistēma. Tas spēj novērst ļaunprātīgus uzbrukumus, un ļoti drīz mēs to varēsim pierādīt ar sertifikātu. Būtībā ar C2P mēs esam izveidojuši jaunu pamatu blockchain darbībām.

6) Kādas ir blockchain tirgus izredzes? Kāda tā būs pēc 5 vai 10 gadiem? Lūdzu, pastāstiet mums savu viedokli. Kas paliks tirgū? Spēcīgie spēlētāji?

Šis jautājums ir pelnījis atsevišķu sarunu. Tomēr, manuprāt, blokķēdes izmantošanas gadījumi izrādīsies pārveidojoši un radīs visnozīmīgākās mūsu laika tehnoloģiskās problēmas.

Tā kā blokķēde vēsturiski spēj saglabāt visus notikumus, tā var radīt jaunu vērtību perspektīvu ekonomikas un finanšu jomās. Tomēr tam ir divējāda atbildība, un tā sekas nav paredzamas. Decentralizētā pieeja darbosies līdz brīdim, kad to ļaunprātīgi izmantos. Es uzskatu, ka pašreizējā pieeja radikāli mainīsies. Tagad blokķēdes tirgus ir “dumpīgā pusaudža” fāzē, un visvairāk, ko mēs varam darīt, ir mācīties mācības un pāriet uz nobriedušāku stāvokli.

7) Vai jūs cenšaties mainīt spēles noteikumus tirgū, vai jūs nebaida? Vai nebaidāties no konkurentiem, kuri der uz esošo risinājumu atkārtošanu?

ILCoin izstrādātāju komanda ir izveidojusi inovāciju, kas tirgū var radīt potenciālas paradigmas izmaiņas. Mūsu tehnoloģiskie sasniegumi – C2P un 25 MB bloku lielums – ir tikai sākums. Tomēr mēs nevēlamies konkurēt ne ar vienu, jo mūsu galvenais mērķis ir attaisnot mūsu pašu cerības un veicināt bloku ķēdes un kriptonauda tirgus attīstību, lai tā kļūtu par neatņemamu kopumu lietotāju labā..

Mēs būtu priecīgi redzēt citus projektus, kas sekotu mūsu vadībai un koncentrētos uz tehnoloģijām, kas rada reālu vērtību, risinot nozares aktuālos jautājumus. Dienas beigās lietotāji izdarīs savu izvēli.

8) Uzlaušanas uzbrukumi ir bijuši reāli nozares jautājumi. Daudzas kiberzādzības un drošības pārkāpumi diskreditēja daudzus blokķēdes un kriptovalūtas projektus un iedragāja uzticību tehnoloģijai. Vai jūs uzskatāt, ka jūsu tehnoloģija var kļūt par risinājumu?

Datorurķēšana ir ļoti aktuāls jautājums, kuru lielākā daļa, pat visizcilāko, projektu ir atstājuši novārtā. Ļoti mazām kriptovalūtām, ja tādas ir, ir vismaz pamata risinājums, lai aizsargātu sistēmu no ļaunprātīgiem uzbrukumiem, savukārt decentralizācija nozīmē, ka kopienas locekļi dalīs atbildību.

Patiesībā tas ir svarīgs jautājums, kas ilgtermiņā varētu noteikt kriptovalūtu nākotni. ILCoin ir apņēmies veidot ekosistēmu ar augstu drošības līmeni, izturīgu pret 51 procentu uzbrukumiem un citiem bieži sastopamiem jautājumiem, tostarp kvantu skaitļošanas draudiem.

9) Regulatori visā pasaulē joprojām ir skeptiski par kriptovalūtām un blokķēdes tehnoloģijām. Dažas valstis ir izmantojušas ierobežojošu pieeju, bet citas izvēlas gaidīšanas un skatīšanās pieeju un risina jautājumus katrā gadījumā atsevišķi. Vai jūs ticat, ka tehnoloģiskā vērtība, ko nes ILCoin, spēs pārvarēt ledu ar valdību un regulatoriem?

Kritiskā regulatīvā pieeja ir diezgan saprotama kā zema pārredzamība, un zems drošības līmenis padara nozari neaizsargātu pret drošības pārkāpumiem un visu veidu manipulācijām. ICO uzplaukuma periods 2017. un 2018. gadā izraisīja daudzus nedzīvi dzimušus projektus un izraisīja neuzticēšanos, kas regulatorus piespieda vērsties pret nozari.

Sliktas reputācijas dēļ solīdiem projektiem ir arvien grūtāk ienākt tirgū un izpelnīties gan ieguldītāju, gan regulatoru uzticību. To var izdarīt, nodrošinot lielāku pārredzamību un lietotājiem piedāvājot reālu vērtību, kas maina spēli, kas nav sasniedzams bez spēcīgas tehnoloģijas, kas atrisina esošo blokķēžu problēmas. Tiklīdz sāk parādīties jauni projekti ar šādu uz tehnoloģijām vērstu pieeju, atšķirībā no PR un mārketinga pieejas, regulatoru attieksme sāks mainīties.

10) Kādi ir jūsu nākotnes plāni? Vai jūs jau esat sasniedzis savus mērķus tehnoloģiju attīstības jomā, vai arī jums ir vairāk ideju, ko īstenot? Lūdzu, dalieties ar mums savos plānos.

Faktiski projekts, kuram vairs nav attīstības mērķu, ir beigts projekts. Lai nodrošinātu ilgtermiņa panākumus un izdzīvotu ļoti konkurētspējīgā vidē, jums ir jādodas tālāk un jāizveido kaut kas jauns un aizraujošs. Kad esat izlēmis, ka varat gulēt uz lauriem, jauni, vērienīgāki un novatoriskāki projekti parādīsies no gaisa un atstās jūs aiz muguras.

Šajā posmā es nevēlos iedziļināties detaļās, taču mums ir daudz aizraujošu iespēju, kas šobrīd tiek izstrādātas, kad runājam. Es ceru, ka mēs tos drīz varēsim pārbaudīt. Mūsu pirmkods ir publicitāte, kas pieejama vietnē GitHub, kur jebkurš programmatūras inženieris to var pārbaudīt un atstāt komentārus. Tas palīdz mums atklāt kļūdas, pirms tās kļūst par problēmām. Mēs arī plānojam algot neatkarīgus auditorus un kiberdrošības ekspertus, lai novērstu iespējamās ievainojamības. Citiem vārdiem sakot, mēs cenšamies balstīties uz mūsu uz drošību vērsto koncepciju un padarīt ILCoin vēl uzticamāku un izturīgāku pret hacku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map