Ekskluzīvas sarunas ar Indijas kriptogrāfijas biržām Koinex Shut Down

Pirms plānotās Augstākās tiesas sēdes par kriptogrāfijas aspektiem Indijā, kas ir viena no vecākajām Indijas kriptovalūtas biržām, Koinex nolēma slēgt savu tirdzniecības platformu. Tas acīmredzami bija viens no šokējošākajiem jaunumiem indiešiem, īpaši potenciālajai platformas auditorijai dārgajā laikā, kad Bitcoin bija vēršu skrējiens.

Ekskluzīvas sarunas ar Indijas biržām

Viens no galvenajiem jautājumiem, kas izraisīja kriptogrāfijas entuziastu uzacis, ir Indija: ja slēgšanas galvenais iemesls būtu noteikumi, Koinex juridiskā adrese varētu būt arī ārpus Indijas – tāpat kā citas biržas nolēma to darīt. Par punktu, Sumits Gupta no CoinDCX pievienojiet to;

No tā, ko es zinu, ņemot vērā regulējuma nenoteiktību, tie pašlaik nav vērsti uz valūtas biznesu. Indijas biržām būs jāpārceļas ārpus valsts, koncentrējoties uz globāliem lietotājiem, ja noteikumi nav labvēlīgi valūtas maiņas biznesam Indijā.

Līdzīgā tonī, Nišals Šeti no WazirX detalizēts;

To apjoms bija krasi samazinājies, un tas apgrūtina apmaiņas rīkošanu, jo apjomi veicina ieņēmumus. Ja viņiem tagad būtu labi apjomi, tad esmu pārliecināts, ka viņi nebūtu slēgti. Es teiktu, ka banku aizliegums bija vienīgais lielākais iemesls visiem Indijas valūtas pārtraukumiem līdz šim.

Papildus CoinDCX un WazirX cita Indijas kriptogrāfijas apmaiņa Bitbns arī piebilst, ka “Koinex varētu būt arī citi veidi, kā uzplaukt kriptogrāfijas ainavā, turpinot domāt, Rahuls no Bitbns stāstīja;

Jā, viņi varēja. Mēs to darījām un plaukstam. Mēs reģistrējām lielāko līdz 24 dienu laikā tirgoto daudzumu.

Tomēr ir vērts atzīmēt, ka – Coindelta slēgšanas laikā šī gada aprīlī Indijas kriptogrāfijas kopiena apsprieda “gaidāmo izņemšanas pieprasījumu Koinex tirdzniecības platformā”. Turklāt apmaiņa bija noņēmusi dažus monētas Achain [ACT], CyberMiles [CMT], GAS [GAS], Nano [NANO], NEO [NEO] un Zcoin [XCZ] žetonus, kurus Indijas kriptogrāfijas kopiena nepieņēma labi. – un turklāt lēmums par šo Altcoins izņemšanu no tirgus parādījās uzreiz pēc Coindelta lēmuma izslēgšanas.

Nav pirmā birža Indijā!

2019. gada 27. jūnija sākumā – Koinex publicēja oficiālu emuāra ierakstu, kurā sīki izklāstīts lēmuma iemesls – tomēr tas piebilst, ka “Regulatīvā nenoteiktība un banku atbalsta trūkums” bija galvenie šķēršļi, kas kavēja viņu vienmērīgu tirdzniecības darbību valstī..

Tas nav nekas jauns Indijā, agrāk dažas citas biržas, tostarp Zebpay, Coindelta, Coinome, noslēdza savu uzņēmējdarbību, atsaucoties uz neveselīgiem valsts valdības noteikumiem, bet mēs (Coingape) sazinājāmies ar pašreizējām Indijas biržām, par ko viņi domā Koinex slēgšana un kā viņi turpina uzņēmējdarbību tajā pašā valstī, kur citas biržas aizvēra savas durvis.

WazirX, CoinDCX, Bitbns, Instashift, Unocoin ir maz no biržām – patlaban tās darbojas un vada savas tirdzniecības aktivitātes valstī, neskatoties uz to, ka mēnešiem ilgi kavējas Indijas valdības Gripta īpašais kriptogrāfijas lēmums. Sarunas laikā ar Nischal Shetty – WazirX izpilddirektoru, Rahul Chitale – Instashift līdzdibinātāju, Sumit Gupta – CoinDCX dibinātāju un Rahul Jain – Bitbns digitālā mārketinga vadītāju – tika atklāts, ka otrs Koinex lēmuma iemesls varētu būt ” Izmaksu struktūra ar to, ka komandas lielums bija diezgan liels ”un to apjoms, kas krasi samazinājās”.

Personāla alga, izmantojot bankas kontu


Turklāt vienā no Koinex punktiem, kurā minēts, ka “viņu darbiniekiem banku iestādes pieprasa algu darījumus”, mēs vaicājām esošajām Indijas biržām par to, kā viņi apstrādā maksājumus saviem darbiniekiem. Kamēr CoinDCX un WazirX atteicās komentēt – no otras puses, Rahul Jain no Bitbns to teica;

Bitbns vai tā darbinieks nesaskaras ar šādu bankas spiedienu

Kaut arī viņš glabāja noslēpumu par viņu izmantoto maksājuma veidu, Rahul Chitale no Instashift re Rahul Chitale atklāj, ka viņu apmaiņa ir Igaunijas uzņēmums un apstrādā banku operācijas saskaņā ar Eiropas likumiem. Viņš to saka;

InstaShift ir Igaunijas uzņēmums. Mēs visas bankas darbības veicam vienādi, pilnībā ievērojot Eiropas likumus. Gandrīz visi mūsu darbības izdevumi tiek apmaksāti, izmantojot Crypto – tajā ietilpst arī mūsu mazās komandas (ārpus Indijas) algu aprēķins. Mēs izmantojam arī savas kriptogrāfijas atbalstītās debetkartes. Daži izdevumi, piemēram, Cloud, ir kanāls caur Fiat Eiropā vai Kanādā.

Kāds ir jūsu viedoklis par Indijas kriptosistēmu? Vai jūs domājat, ka Govt atbalstīs esošās apmaiņas ar veselīgiem noteikumiem par kriptogrāfiju & blockchain ekosistēma Indijā.? Informējiet mūs zemāk esošajā komentārā. 

Attēla avots – Shutterstock

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector