Ekskluzīva intervija ar YPTOspace izpilddirektoru Gregoriju STOOS

Nesenajā intervijā ar Geregory STOOS, YPTOSPACE izpilddirektoru, viņš šauj no gūžas un stāsta mums, kāpēc viņš uzskata, ka pasaulei ir vajadzīga daudzpusīga un revolucionāra platforma, piemēram, YPTOspace.

Kā jūs sākāt YPTOspace?

Mana pieredze ir bijusi diezgan dažāda mārketingā, biznesa attīstībā, un pēdējos divus gadus esmu izstrādājusi kriptovalūtas tehnoloģiju kopā ar lielisku cilvēku komandu, kas ir veltīta tam, lai YPTOspace nonāktu galvenajā plūsmā. Mēs noteicām, ka, ja mēs nevaram panākt, lai banku sektors paātrinātu kriptogrāfijas valūtas vērtību standarta finanšu darījumiem, mums tas ir jānodod sabiedrībai. Mūsu mērķis ir mudināt komerciālo sektoru atbalstīt YPTOspace.

Atkāpjoties no tradicionālajām banku un maksājumu metodēm; pat pašreizējā sistēma, kurā tradicionālie banku un fiat valūtas darījumi apvienojas ar kriptovalūtu, nav ilgtspējīga, un tāpēc ir tik daudz problēmu, kad cilvēki mēģina to izmantot.

Es stingri uzskatu, ka cilvēkiem ir nepieciešama lielāka brīvība izmantot savu naudu, nemaksājot milzīgas nodevas. Arī blockchain tehnoloģija piedāvā pilnīgi drošu, bet anonīmu metodi cilvēkiem, kuriem, iespējams, nav bankas konta, bet kuriem nepieciešams drošs veids, kā norēķināties tiešsaistē.

Kāpēc par jūsu YPTOspace komandu tiek rakstīts tik maz?

Pēdējos divus gadus esam pavadījuši, meklējot pareizo komandu, kuru esam apmācījuši un visi ir uz klāja ar platformu. Pareizās grupas izveide prasa daudz laika, naudas un pūļu, kas mums ir pēc divu gadu kopīgas darba, tāpēc tagad mums nav vajadzīgi traucējumi, ja kāds tiek nozagts no uzņēmuma.

Kas ir YPTOspace?

YPTOspace ir daudzas lietas, bet mans mērķis ir izveidot globālu ekosistēmu, kas ikvienam ļauj brīvi pārvaldīt savus finanšu aktīvus un operācijas. Vieta, kur lietotāji var nosūtīt Bitcoin un saņemt tos kā dolārus vai eiro. Kur cilvēki var veikt maksājumus eiro, un uzņēmumi tos var saņemt kā kriptogrāfiju, piemēram, ETH vai BTC, vai platformas vietējo kriptogrāfijas valūtu – YPTO Coins.

Kā jau teicu iepriekš, mums ir nepieciešama kriptonauda, ​​lai pārietu uz galveno plūsmu. Šim nolūkam mums ir nepieciešama platforma, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju; decentralizēts modelis, kas nodrošina digitālo valūtu ne tikai aktīvu tirdzniecībai, bet arī ikdienas lietošanai. Tehnoloģijai ir īpaši protokoli, kas atvieglo darījumu veikšanu un drošību visiem lietotājiem.

Ar ko YPTOspace atšķiras no citām kriptovalūtu platformām?

YPTOSPACE ir pirmā platforma, kas veidota ap kriptonauda, ​​kur lietotājiem ir vairāki maksāšanas, finanšu pārvaldības, tirdzniecības rīki, tostarp automatizēta tirdzniecības robota funkcija, derības un azartspēles, iepirkšanās un citas darbības. Izturīgā bloku ķēdes tehnoloģija nodrošina klientu drošību un ātrgaitas mērogojamību, lai veiktu ātrus maksājumus un bez maksas par līdzekļu pārskaitīšanu.!

Izveidojot ātru, lietotājam draudzīgu platformu, YPTOspace komanda uzskata, ka miljoniem lietotāju visā pasaulē izmantos šo netradicionālo modeli un pārvērsīs to parastajā parastajā maksājumu sistēmā..

Kā platformas lietojumprogrammai kā P2P risinājumam ar iebūvētu depozīta mehānismu papildu drošībai ir komponenti, kas stimulē uzņēmumus iekļūt kriptonauda tirgū. Izmantojot visus piedāvātos rīkus, manuprāt, nav šaubu, ka YPTOspace kļūs par vispārpieņemtu vārdu un tiks ierindots līdzās Google, Microsoft, Facebook, Apple, PayPal un Amazon, kad cilvēki domā par kriptonauda, ​​viņi domās arī YPTOspace.


Kāpēc jūs palaižat ICO?

Mēs vēlamies piesaistīt YPTOspace vairāk lietotājiem, un tāpēc mums ir jāpanāk platformas palaišana. Turklāt, ja mēs darām savu darbu pareizi, mums ir jāturpina attīstība. Tas viss prasa naudu un daudz.

Mēs esam sākuši platformu, un mēs uzskatām, ka ir laiks līdzīgi domājošām ieinteresētajām personām iesaistīties tajā, ko mēs zinām kā revolucionāru kriptovalūtas spēļu mainītāju. Izmantojot ieinteresēto personu ieguldījumus un cilvēkus, kas izmanto YPTOcoin, mēs varam izmantot pašreizējos atsevišķos pakalpojumus – bankas kontus, tiešsaistes kazino, biržas, tirdzniecību, ieguldījumus un tā tālāk – un tos apvienot.

Kriptonauda ir decentralizēta sistēma, taču, šķiet, ka neviens no tirgus dalībniekiem nedod galvu, sniedzot risinājumus cilvēkiem un biznesam. Pašreizējie kriptogrāfijas tirgus uzņēmumi joprojām ir apņēmušies saglabāt status quo, kur izmantot savas sistēmas, izmantojot maksas struktūru, tas maksā daudz naudas, un viņi ir priecīgi turpināt to darīt. Kriptonauda turpina izaicināt baņķierus un valdības. Viņi visi bēg, nevis virzās uz kriptogrāfiju kā risinājumu šiem ļoti reālajiem šķēršļiem finanšu tirgos.

Es zinu, ka daudzi cilvēki uzskata, ka YPTOspace ir pārāk revolucionārs, jo mēs dosim cilvēkiem iespēju ar savu naudu darīt to, ko viņi vēlas, un viņiem nebūs jāmaksā lielas nodevas, bet man vienalga.

Kriptovalūtai nevajadzētu būt elitārai, tai jābūt visiem, un mēs esam sākuši to panākt ar YPTOspace.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector