Ekskluzīva intervija ar Džeku Ge, Cybervein [CVT] rīkotājdirektoru

Džeks Ge, CyberVein, ģenerāldirektors, CyberVein, kur mēs strādājam, lai izveidotu savstarpēji saistītas datu bāzes, kas aptvertu visu pasauli. Viedās mājas startēšanas dibinātājs, izmantojot HAX aparatūras paātrinātāju 2016. gadā, un Londonas Imperiālās koledžas pēcdiploma absolventi. Pavadiet daudz laika, ceļojot uz konferencēm, izskaidrojot DAG priekšrocības salīdzinājumā ar blokķēdi un kā tas darbojas CyberVein tīklā, tāpēc vienmēr izmantojiet iespējas veselīgas, atklātas debates par tehnoloģiju. http://cdn.coingape.com/wp-content/uploads/2020/05/01143934/jack_ge.png

Ekskluzīvā intervijā ar Džeks Ge, – rīkotājdirektors Kiberveīns, mēs apspriežam attīstību, dizainu, kriptogrāfijas tokenomiku un tīkla izmantošanas priekšrocības efektīvai datu bāzes pārvaldībai. Mēs apspriežam arī jaunas tēmas, piemēram, ieguldījuma pierādīšanu, kiberveīna projekta nākotni & daudz vairāk. Tātad, sāksim.

Q1. Vai varat īsi iepazīstināt mūsu lasītājus ar CyberVein un to, kā jūs dodat ieguldījumu kriptogrāfiskās ekosistēmas veidošanā?

Cybervein finansēja bezpeļņas organizācija CV Technology, kas dibināta Singapūrā 2017. gadā.

Mēs neesam tieši viens blokķēdes projekts vai, tā sakot, publiskās ķēdes projekts. Mēs esam lielo datu risinājums, kas sastāv no trim atšķirīgiem produktiem, kas vērsti uz lielo datu nozares problēmām,

  • PISR izplatīta datu bāze datu pārvaldībai
  • DAG glabāšanas ķēde drošībai, kas koncentrējas uz glabāšanu un dublēšanu
  • Federēta mācību platforma datu monetizācijai

Mēs faktiski diezgan atšķiramies no kriptogrāfijas valūtām, kuras veicina gan veiktspēju, gan mērogojamību, drošību vai decentralizāciju. Mēs drīzāk koncentrējamies uz reālās pasaules lietojumiem, jo,

Jūs nevarat izslēgt cilvēcisko faktoru no vienādojuma, mēs koncentrējamies uz nemainīguma un atbilstības pašreizējām tehnoloģijām saknēm – dati.

Q2. Vai jūs varat informēt lasītājus par arhitektūras dizainu un kā tas ir labāk no citām DB pārvaldības platformām?

Iemesls, kāpēc mēs veidojam lielu datu platformu, kas sastāv no trim produktiem, ir tas, ka pieaug bažas par datu konfidencialitāti, drošību un monetizāciju. Mums faktiski pirms dažiem mēnešiem bija incidents Ķīnā, kur programmētājs izdzēsa tikai dažas koda rindas, un viņi zaudēja miljoniem dolāru lielu datu apjomu. Un, starp citu, mēs to neizdomājām, Google nāca klajā ar sākotnējo ideju.

Tā vienkārši ir drošāka datu bāze, kurā privātā krātuve pastāvīgi attīstās no Federated Learning un DAG tīkla dublējuma. Federālā mācīšanās nodrošina drošu un atbilstošu vidi datu monetizācijai. Mašīnmācības darbplūsmas maiņa, jo centralizēta datu vākšana rada daudz problēmu.

Mums ir PISR izplatītā datu bāze, kas nodrošina, ka visos datos tiek norādītas visas darbības, kas īpaši piemērotas pašiem uzņēmumiem. DAG tīkls nodrošina dublējumu publiskajā blokķēdē.

Datu bāzes stāvoklis tiek reģistrēts konsorcijā, bet dublējums tiek saglabāts DAG tīklā, un tas tiek sadalīts.

Tas ir sadalīts, un darbplūsma ir atšķirīga. Bet federālajā izglītībā mums ir modeļi, kas faktiski apmācīti jūsu vietējā terminālā. 

Mūsu blokķēde nav visaugstākā veiktspēja, jo primārajai glabāšanai tiek izmantoti centralizētie serveri. Tomēr, piekāpjoties šajā jautājumā, mēs esam uzlabojuši drošību un mērogojamību. Turklāt mūsu modelis piedāvā pilnīgu risinājumu esošajiem uzņēmumiem.  

Q3. Vai varat pastāstīt vairāk par Cybervein darbības mehānismu? Kā darbojas ieguldījuma apliecinājums?

Džeks Ge – Ieguldījuma pierādījums ir līdzīgs uzglabāšanas apliecinājumam. Turklāt valsts DAG glabāšana nav obligāta. Datu bāze atrodas, teiksim, pašā uzņēmuma serverī, bet ar to saistīto jūs varat izvēlēties izmantot DAG tīklu. Datu bāze tiks atspoguļota un dublēta DAG tīklā.

Ja es kļūtu par līdzstrādnieku, es par to saņemtu atlīdzību. Un par visiem datiem, kas tiek izņemti federālai apmācībai, es arī par to saņemtu atlīdzību.

Mūsu tīklā tas ir tikai 1 un 0 un sadalīti faili. Tas drošībā novērš Ahilleja papēdi, atceļot stimulu uzbrukumiem. 

Q5. Cybervein ir izmantojams arī pētījumos medicīnā. Kā tas var veicināt situāciju, kāda mums ir šobrīd?

Džeks Ge – Medicīnas nozarē mums faktiski izdevās pārbaudīt visus trīs produktus kopumā kā lielu datu platformu. Mēs paši neveidojām Cybervein. Mums bija laboratorija ar Džedzjanas universitāti Ķīnā, kur mēs izstrādājām avota kodu. 

Viena no pirmajām lietām, ko pārbaudījām, bija universitātes medicīnas institūts, veicot lielu datu testu. Tas būtībā ir tāds pats kā visu datu apkopošana bez sūdzību jautājumiem. Pieņemsim, ka saistībā ar šo pandēmiju mēs esam saskārušies ar daudzām problēmām. Mums ir šī QR kodu sistēma, kur cilvēki no vienas pilsētas var skenēt kodu un pierādīt, ka pilsētā ir droši. Devos uz citu pilsētu un bija jāveic 14 dienu karantīna. Datu bāzes savstarpēji samierinājās.

Būtībā mēs esam mazliet upurējuši veiktspēju, lai iegūtu drošību un mērogojamību.

Q6. Mēs pamanījām, ka CVT ir viena no visizcilākajām monētām 2020. gadā līdz šim. Kā jūs to pārdomājat? Kā jūs domājat, kas jums šogad izdevās?

Galvenokārt es domāju, ka tāpēc, ka R&D laboratorija ir noslēgusi izplatīto datu bāzi. Mēs esam panākuši PoC vienprātību un pabeiguši datu pārvaldību federālām mācībām. Mums ir bloķēšanas ķēde, kas darbojas kā laika mašīna, kas glabā datu bāzes stāvokļus un darbības. 

Mums ir arī datu bāzes atbalsts biznesam, lai izveidotu savus blakusķēdes un žetonus. Mēs esam pārbaudījuši mūsu platformu kopā ar jūras velšu kompāniju un biļešu tirdzniecības uzņēmumu, kur viņiem izdevās izveidot savus žetonus sava biznesa vadīšanai un mērķu realizēšanai.

CVTUSDCVT / USDT cenu diagramma Okex (TradingView)

Mēs esam arī izstrādājuši kontu pārvaldību, SDK, API un piedāvājam arī uz drošumu balstītus viedos līgumus. Turklāt mūsu bloķēšanas ķēdes pārlūks piedāvā piekļuvi decentralizētām lietojumprogrammām, kuras var izmantot arī kā blokshēmas paplašinājumu arī hromā.

Q7. Kā Cybervein darbojas datu monetizācija?

Džeks Ge – Pašlaik mēs izstrādājam DAG tīkla integrāciju ar mūsu izplatīto datu bāzi. Mēs esam izdomājuši PoC, ir izveidota balsošanas sistēma, lai katrs marķiera turētājs varētu izvēlēties līdzstrādnieku tīklā, un viņi tiks apbalvoti. Es domāju, ka līdz šim pārbaudītā tokenomika darbojas diezgan labi.

Mums ir datu piegādātājs, kam jāmaksā par krātuves dalībnieku glabāšanu, un datu ieguvējs, kas maksā žetonus datu piegādātājam un glabātājam, jo ​​viņi medicīniskās attīstības nolūkos ņem datus no, teiksim, slimnīcas.

Datu piegādātājs maksā arī par modeli, ja viņiem ir biznesa darījums. Mēs esam ceļā uz marķieru izplatīšanas noteikšanu. Turklāt visi ieņēmumi, ko mēs gūstam no ‘Cybervein’, tiks ņemti no šiem darījumiem tīklā, un visi marķieri tiks sadedzināti.

Tā amerikāņi palielināja savu NASDAQ, un tā mēs darīsim arī. Mēs esam iecerējuši saglabāt sarežģītu līdzsvaru starp simbolisko cenu un tehnoloģisko attīstību.

Q8. Kā jūsu komanda tiek galā ar koronavīrusa bloķēšanu un vai tas ietekmē jūsu ceļvedi?

Džeks Ge – Mums visā pasaulē ir vairākas dažādas vietas. Pašlaik Šeņdžeņā, Ķīnā, mums ir galvenā vadības komanda, bet mūsu galvenā izstrādes komanda atrodas Džedzjanas universitātes laboratorijā. 

Izplatītās epidēmijas dēļ gada sākumā tika ietekmēta abu komandu darbība, taču atslābums, telegramma un tālummaiņa bija mūsu draugi. Patiesībā tas ir ietaupījis mūsu ikdienas pārvietošanās laiku, un viss darbojas diezgan labi. Neskatoties uz to, mārketinga komanda ir dziļi ietekmēta.

Ja nebūtu pandēmijas, mums bija milzīgs plāns masveida hakatonam. Lai gan šīs lietas nav izdarītas, mums tiešsaistē ir veicies diezgan labi.

Globālā tikšanās un hakatons ASV, Lielbritānijā, Indijā, Turcijā, Šveicē un Japānā ir atlikts. Šķiet, ka pandēmija visā pasaulē tiek pakļauta kontrolei, un, cerams, mēs atkal iesim kustībā.

Q9. Kas būs tālāk Cybervein?

Džeks Ge – 2019. gada sākumā mēs devāmies uz Dubaiju attīstības konkursā par datu apmaiņu, lai izveidotu Smart Dubai blokķēdi. Tomēr visa mūsu modeļa nepabeigšanas dēļ mēs ierindojāmies otrajā vietā sacīkstēs. 

Vienu gadu uz priekšu Cybervein tagad var atbalstīt uzlabotus AI (mākslīgā intelekta) un IoT (lietu interneta) modeļus, kā arī nodrošināt datu bāzu pārvaldības risinājumus uzņēmumiem. 

Kad pandēmija beigsies, mēs strādāsim ar Dubai Expo, lai nodrošinātu “biļešu risinājumu”. Es domāju, ka tas ir milzīgs vienā no greznākajām un lielākajām izstādēm pasaulē. Mārketinga komandas mērķis ir plaša atpazīstamība un partnerība nākamajos mēnešos. 

Jūs varat noķert Džeku un Cybervein komandu dzīvot pie viņiem YouTube kanāls nākamajā Crypto over Beer epizodē, kur viņi apspriež dažādas Blockchain izstrādes tēmas. 

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me