Ekskluzīva intervija ar daudzfunkcionālu mākoņu ieguves pakalpojumu sniedzēja Cryptouniverse VP

Ekskluzīvā intervijā ar Kriptouniversa, viņš paskaidroja, kā kalnračiem nav nepieciešams veikt lielus ieguldījumus, lai sāktu raktuves. Viņš paskaidroja, kā lietotājs Cryptouniverse var sākt kalnrūpniecību tikai ar 50 USD [aptuveni].

          1. Kā radās projekts CryptoUniverse.io? 

Mūsu stāsts datēts ar 2015. gadu. Kripto nozare tikko sāka veidoties. Diviem maniem draugiem kalnrūpniecība bija aizraušanās. Mēs analizētu blokķēdes tehnoloģiju, kriptovalūtas un karagūstekņu ieguvi, nopirktu un pārbaudītu katru videokarti, ko mēs varētu atrast. 

2017. gadā mēs izveidojām savu pirmo izmēģinājumu saimniecību. Mēs sākām tikai ar divām platformām, bet divus mēnešus vēlāk mums jau bija 54 platformas, 10 ASIC S9 un gaidījām pavisam jauna L3 piegādi. Līdz oktobrim mēs izveidojām otro ieguves saimniecību. Pārbaudes saimniecību vadīšana ļāva mums apkopot lielu skaitu nenovērtējamas statistikas un gūt priekšstatu par to, kas darbojas un kas ne. 

2. Kad uzņēmums tika dibināts un kurš to izveidoja? 

Mēs izveidojām CryptoUniverse 2018. gada 14. februārī – kopā ar tiem pašiem diviem maniem kolēģiem, kuri bija projektā kopš paša sākuma. Toreiz mums bija 8 cilvēku komanda, bet tikai pāris mēnešu laikā mēs atvērām jaunu biroju, un mūsu darbinieki četrkāršojās. Tad mēs apkopojām visu savu ieguves pieredzi un statistiku un uzbūvējām savu pirmo pilnībā funkcionējošo datu centru Kirišā, Ļeņingradas apgabalā. Kopš tā laika mēs esam paplašinājušies. Pašlaik mūsu uzņēmumā šobrīd strādā 126 darbinieki, un mēs esam pārstāvēti vairākās valstīs.

3. Lūdzu, norādiet uzņēmuma pašreizējo nolietojumu. Kādi bija mērķi izveidot CryptoUniverse?

Mūsu sākotnējā vīzija bija iepazīstināt vairāk cilvēku ar kriptovalūtas un blokķēdes pasauli. Mērķis ir veidot uzticību un izveidot lietotājam draudzīgu, pārredzamu platformu, kurā ikviens varētu viegli piekļūt kalnrūpniecības nozarei. 

Pašlaik CryptoUniverse piedāvā mākoņu ieguves pakalpojumus ar plašu līgumu klāstu jebkurai stratēģijai un jebkuram budžetam, kā arī izstrādā jaunas funkcijas. Mēs vispirms izvirzām klientu vajadzības, tāpēc mēs cenšamies samazināt klikšķu skaitu. Viens no jaunākajiem sasniegumiem ir iespēja veikt maksājumus ar Visa un Mastercard. 

4. Nākamo piecu gadu plāni?

Tā kā mūsu klientu skaits nepārtraukti pieaug, mēs palielināmies. Šovasar mēs plānojam atvērt jaunu, uzlabotu datu centru. Tas būs tehnoparks, kur bez kriptovalūtām mēs strādāsim ar AI, BigData un IoT. Otrkārt, mēs izstrādājam jaunu platformu ar uzlabotām funkcijām. Tā būs telpa, kur jūs varat raktuves, uzglabāt savus ienākumus, apmainīt kriptonauda, ​​pārdot un pirkt ieguves līgumus, un tā tālāk.. 


Bez tam mēs plānojam iekļūt ASV tirgū. Mēs strādāsim arī pie blakusprojektiem – piemēram, Kalnrūpniecības universitātē, kur sniegsim attiecīgas zināšanas kriptovalūtu jomā. 

5. Kur atrodas datu centri? 

Mūsu galvenais datu centrs atrodas Kiriši, Krievijā, un jaunais tiks būvēts Irkutskas apgabalā. Mēs nolēmām izmantot Sibīrijas aukstā klimata priekšrocības un ērtu piekļuvi hidroenerģijai. Tas ļauj mums ietaupīt uz dzesēšanas sistēmām, lai mēs varētu būt energoefektīvāki, noteikt zemas līgumcenas un, visbeidzot, būt videi draudzīgākiem.

6. Runājiet par savu aprīkojumu: vai tas ir konkurētspējīgs?

Pilnīgi. Savos datu centros mēs pastāvīgi testējam jaunus kalnraču modeļus un piedāvājam tikai tos modeļus, kas izrādījās visefektīvākie. Piemēram, pagājušā gada maijā mēs nopirkām jaunus ogļračus no Сanaan (AvalonMiner 852, 911 1041F, 1041) un Bitmain Antminers (S15, T15, S17, T17). Mēs sadarbojamies ar lielākajiem kalnrūpniecības aprīkojuma ražotājiem: mēs esam strādājuši ar Bitmain un Canaan, un Innosilicon viņiem tuvākajā laikā pievienosies kā mūsu jaunais partneris.

7. Vai jūs varat kliedēt mītu, ka, lai kļūtu par kalnračiem, jums vajadzīgs liels sākuma kapitāls aprīkojumam? 

Patiesībā tas nav mīts. Ieguves izmaksas būs atkarīgas no jūsu stratēģijas. Ja jūs izveidojat savu ieguves sistēmu, tad nepieciešamais sākuma kapitāls ir augsts, tāpat arī uzturēšanas izmaksas. Mājas kalnračiem jāiemācās strādāt ar programmatūru, uzturēt darba stāvokli, nodrošināt pastāvīgu iekārtu dzesēšanu un tikt galā ar trokšņa problēmu. Elektrības izmaksas var apēst vairāk nekā 50 procentus no viņu ienākumiem. Mākoņu ieguve ir daudz pieejamāka. Izvēloties raktuves mākonī, jūs visus šos jautājumus deleģējat savam mākoņu ieguves pakalpojumu sniedzējam.

8. Cik daudz kapitāla ir pietiekami, lai kļūtu par kalnraču jūsu platformā? 

Lai sāktu kalnrūpniecību ar CryptoUniverse, jums nebūs vajadzīgs liels kapitāls. Sākotnējā ieguldījuma minimālā summa ir aptuveni 50 USD. Es saku “par”, jo kriptogrāfijas tirgus svārstīgums ir augsts, un cenas visu laiku nedaudz mainās – dažreiz pat biežāk nekā vienu reizi dienā. Tomēr līguma cena ir salīdzināma ar izmaksām par iziešanu uz bāru. Kalnrūpniecība ir veselīgāka alternatīva.

9. Kā var ieguldīt šajās platformās?

Pērkot hashrate, pērkot kalnračus vai ieguldot tieši uzņēmumā. Hashrate iegāde ir vienkāršākais veids, kā sākt kalnrūpniecību. Ilgtermiņā ir izdevīgāk iegādāties savu kalnraču, taču tas ir ilgtermiņa ieguldījums – vismaz 2-3 gadi. Nākotnē būs arī iespēja piedalīties pašu kapitālā, iegādājoties kalnraču.

Pēdējā laikā ir bijis daudz aizdomīgu kriptoprojektu, un es zinu, ka daudzi investori baidās no ienākšanas tirgū, jo baidās no zaudējumiem vai krāpšanas. CryptoUniverse nozīmē uzticību un pilnīgu pārredzamību. Mūsu datu centri ir reāli un atvērti apmeklēšanai visiem mūsu klientiem un potenciālajiem investoriem.

10. Kādas kriptovalūtas vai maksājuma metodes jūs izmantojat?  

Mēs iegūstam BTC un LTС – kriptovalūtas, kas gadu gaitā ir izrādījušās visstabilākās. Protams, mēs abus pieņemam. Ir arī iespējas veikt maksājumus, izmantojot SWIFT un Eiropas SEPA sistēmu, uz IBAN norēķinu kontu. Nesen mēs esam sadarbojušies ar Connectum – tiešsaistes banku, kurai ir finanšu licence Lielbritānijā un kura iegādājas VISA un Mastercard licences, kas garantē viņu sniegto pakalpojumu uzticamību un augstu kvalitāti. Tāpēc tagad mēs pieņemam arī karšu maksājumus.

11. Kādas garantijas jūs piedāvājat saviem klientiem drošības ziņā? Ir bijuši gadījumi, kad hakeri iekļuvuši makos un apmainījušies.

Mēs visaptveroši pievērsāmies drošības jautājumam, sākot no būvmateriālu izvēles mūsu datu centriem, līdz izstrādātai hakeru un krāpšanas aizsardzībai. CryptoUniverse ir vienota drošības un uzraudzības sistēma ar trauksmes sistēmas dublikātu. Drošības un IT speciālisti strādā visu diennakti. 

Sistēma ir aizsargāta pret DDOS un hakeru uzbrukumiem, un serveri tiek pārbaudīti katru mēnesi. Lai aizsargātu līdzekļus, mēs izmantojam aukstus maciņus un šifrētas privātās atslēgas. Kad kāds mēģina izņemt naudu, sistēma veic uzvedības analīzi; tad katrs darījums tiek manuāli pārbaudīts. Jā, tas palielina apstrādes laiku, bet pretī nodrošina augstu aizsardzības līmeni. Pateicoties šai sistēmai, visā CryptoUniverse vēsturē nav bijusi neviena strīdīga situācija, kas būtu saistīta ar izņemšanas procesu. Papildus visam iepriekšminētajam mūsu pamatkapitālā ir 700 tūkstoši dolāru, tāpēc mēs pilnībā uzņemamies finansiālu atbildību. Mums pieder zeme un ēkas, kas padara mūs neatkarīgus no īrniekiem un arī veido vērtīgu mūsu aktīvu daļu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector