Kā uzlauzt nākamo lielo ICO ieguldījumu iespēju?

Viena no karstākajām tēmām tirgū un iecienīta kriptogrāfisko investoru vidū, ICO ir unikāla decentralizēta līdzekļu vākšanas metode, kas koncentrējas ap kriptovalūtām. Iecienītu uzņēmumu iecienīts kapitāla avots, ICO, daļa pūļa finansētās kriptovalūtas tiek ieguldītājiem iepriekš piešķirta žetonu veidā apmaiņā pret citām kriptovalūtām..

Pirmo marķieru pārdošanu (ICO) 2013. gada jūlijā rīkoja Mastercoin. Nesen, 2017. gadā, ICO ieguva tik lielu popularitāti, ka tikai šajā gadā ar SIO starpniecību tika savākti apmēram 6 miljardi USD.

Mūsu komanda ir sagatavojusi KPI sarakstu, kurus varat labi izmantot, pirms izlemjat par nākamo ICO ieguldījumu.

7 jautājumi, uz kuriem jums jāatbild, pirms pieņemat ICO Investment lēmumu?

  • Baltā grāmata

Jautājums: kāds ir projekts? Kāda ir marķiera struktūra?

Būtisks dokuments, kurā detalizēti aprakstīts projekta mērķis. Rūpīgi izlasiet šo dokumentu, kas var sniegt pārliecinošu skaidrojumu par to, kāpēc šis projekts ir jāizveido, kādam mērķim tas kalpos un kā tas stimulēs dalībniekus.

Lietas, kas jāaplūko baltrakstā:

Ejot cauri baltrakstam, meklējiet marķiera mērķi tādā nozīmē, vai tas ir lietderības marķējums vai drošības. Lietderības žetoni norāda jūsu turpmāko piekļuvi uzņēmuma produktam vai pakalpojumam. Gadījumā, ja marķieris iegūst savu vērtību no tirgojama aktīva, tas ir drošības marķieris un uz to attiecas federālo vērtspapīru noteikumi.

Žetonu mehānika kas ļaus jums uzzināt par žetonu skaitu, kas tiks pārdoti, mīksto vāciņu, cieto vāciņu, cik daudz vēlāk sadedzinās un cik daudz tiks sadalīts komandā.

Piesaistītā fonda izmantošana tāpat kā par to, cik daudz tiks tērēts mārketinga nodaļā vai tiks izmantots faktiskai produkta izstrādei, būtībā tam jābūt pareizi sadalītam dokumentā norādītajiem līdzekļiem.

  • Komandas profils

Kas ir cilvēki aiz šī projekta?

Iegūstiet priekšstatu par vadošās komandas priekšvēsturi. Piemēram, ja produkts koncentrējas uz bioķīmiju, komandā ir jābūt cilvēkiem, kas ir šīs jomas speciālisti. Turklāt apskatiet viņu profilus LinkedIn, Twitter un Medium kontos, lai redzētu, vai tie ir viltoti vai reāli. Ja informācijas ir maz vai to ir grūti atrast, tā ir negatīva zīme.

  • Biznesa modelis

Kā ieguldītāji gūs labumu no projekta?

Meklējiet ICO piedāvāto IA. Investīciju atdeve (IA) būtībā mēra ieguldījumu peļņas vai zaudējumu radīšanu attiecībā pret ieguldīto summu. Zinot par IA, jūs saņemat naudas summu, ko nākotnē varētu nopelnīt ieguldījumos.

  • Kopienas pieņemšana

Vai cilvēki ir īpaši satraukti par šiem projektiem??

Ir svarīgi, lai projekts būtu atvērtajā sabiedrībā, piemēram, Telegram vai Slack, lai investori varētu noskaidrot savus jautājumus. Apskatiet viņu kopienas lielumu, vai tā ir nesen izveidota, un darbību, kurā tā ir iesaistīta. Tai vajadzētu būt klātbūtnei vairākos citos avotos, piemēram, Facebook, Twitter, Reddit utt..

  • Prototips & Produkts

Kāds ir projekta posms?

Ir svarīgi, lai ICO jau būtu pieejams prototips vai komanda pie tā strādā. Pirms ieguldīšanas ICO jums būtu nepieciešams kaut kas, ar ko uzticēties. Tas būtībā sniedz jums priekšstatu par to, kāds būs ICO, un vēl svarīgāk projektam būs ar ko atbalstīt. Tas parāda, ka komanda ne tikai nav nākusi klajā ar ideju, bet arī ir guvusi progresu.

  • Atbalsta tehnoloģija

Kāda ir marķiera platforma?

Vai projekta pamatā ir bitcoin vai Ethereum platforma? Kāds ir konkrētās platformas izvēles iemesls? Šie ir daži no svarīgākajiem jautājumiem, uz kuriem jāatbild. Uzticama platforma nozīmē, ka jums ir uz ko balstīties un paļauties uz tā autentiskumu.

  • Problēmas izklāsts

Kādu reālās pasaules problēmu atrisina šis projekts?

Vai projekts atrisina kāda veida problēmas, vai tas ir balstīts uz kāda kaprīzi? Parasti projektam ir definēts un dots problēmas izklāsts, bet, ja jūs nevarat atrast problēmu, kurai tas piedāvā risinājumu, ir pienācis laiks kļūt aizdomīgam.  

ICO ir viena no modernākajām un ienesīgākajām iespējām mūsdienu tirgū, kas pievērš investoru uzmanību. Vienkārši pārliecinieties, ka paturat prātā šos punktus, veicot pienācīgu izpēti, lai iegūtu naudu par šo iespēju.

Tāpēc, tiklīdz esat pārliecināts par šiem jautājumiem, mēs uzskatām, ka jūs ļoti vēlaties uzlauzt savu nākamo lielo peļņas ICO. Sekojiet līdzi mūsu nākamajam rakstam par instrumenti ICO.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me