USD / CHF vēsturiskās cenu diagrammas – ASV dolāru cenu vēsture

ASV dolāra un Šveices franka maiņas kurss ir valūtu pāris, kas ir iecienīts gan veterānu tirgotāju, gan jaunpienācēju vidū. Abas USD / CHF pāra valūtas ir ASV dolārs un Šveices franks. ASV Kongresu kā vietējo valūtu pirmo reizi ieviesa 1792. gadā. Tā ir visplašāk izmantotā valūta pasaulē, un to uzskata par neoficiālu rezerves valūtu pasaulē. No otras puses, 1700. gadu laikā Šveicē apgrozībā bija daudz dažādu monētu, ieskaitot dažādas ārvalstu valūtas. Pēc tam visā valstī Šveices franks tika ieviests kā vienota naudas vienība. Tam ir interesanta vēsture, jo tā pirmo reizi tika izdota 1850. gadā un atkal starp 1865. un 1920. gadiem, kad Šveice bija daļa no Latīņamerikas monetārās savienības līdzās Itālijai, Beļģijai un Francijai, kuru valūtas visas bija piesaistītas sudrabam. Tomēr valūta kļuva par daļu no Bretonvudas sistēmas, kas tika izstrādāta pēc Otrā pasaules kara un sabruka 1974. gadā, pārmērīgas nelīdzsvarotības apstākļos. Šveice turpināja piesaistīt savu valūtu zeltam, līdz to mainīja referendums 2000. gadā.

 

Šveices franks tiek uzskatīts par drošu patvērumu, tāpat kā ASV dolārs un Japānas jena, un nenoteiktu notikumu laikā notiek arī vilces spēks. CHF drošā patvēruma statusu nopelnīja valsts pareiza politiskā un ekonomiskā pārvaldības politika. Šveice ir neitrāla valsts, un tai nav politiskas konkurences ar citām valstīm, jo ​​kopš 1815. gada nav ziņots par bruņotu konfrontāciju..

 

Apdomīga valsts finanšu politika, aktīva tirdzniecības bilance un finanšu apspiešanas neesamība ir arī palielinājusi Šveices franka drošā patvēruma aktīvu prasības. Šveices politiskās neitralitātes dēļ CHF tiek uzskatīta par stabilu un stabilu valūtu. USD / CHF pāris ir negatīvi korelēts ar drošu patvērumu tirgū. 2007. – 2009. Gadā, lielās lejupslīdes laikā, CHF attiecībā pret visām galvenajām valūtām nostiprinājās.

Pašreizējais USD / CHF Cena: $

USD / CHF

 

USD / CHF – vēsturiskās cenu diagrammas un dati

USD / CHF vēsturiskie cenu dati

DatePriceOpenHighLowChange%

 

Mēneša maiņa

DatePriceOpenHighLowChange%

Faktori, kas ietekmē USD / CHF cenas:

Šveices Nacionālā banka:

USD / CHF valūtu pāri ļoti ietekmē Šveices centrālā banka – Šveices Nacionālā banka (SNB). Politikas likmju lēmumi un SNB galvenie paziņojumi nodrošina ievērojamas cenu izmaiņas USD / CHF pārī, piemēram, pārsteiguma paziņojums par EUR / CHF piesaistes noņemšanu 2015. gadā. SNB kopā ar likmju pārskati, kuros sniegta informācija par īstermiņa un ilgtermiņa monetāro politiku. Šie SNB izlaidumi arī ļoti ietekmē USD / CHF pāri.

 


ASV federālās rezerves:

Būtiska ietekme uz USD / CHF cenām ir arī ASV Centrālajai bankai, kas plaši pazīstama kā Federālā rezerve. Likmju lēmumiem un likmju pārskatiem, kas tiek izdoti 8 reizes gadā, ir būtiska ietekme uz ASV dolāra kustību.

 

ASV Darba statistikas birojs:

USD / CHF pāris ir arī sensitīvs valūtu pāris, tāpat kā visas galvenās valūtas. ASV dolāru ļoti ietekmē nodarbinātības rādītāji, it īpaši ASV Lauksaimnieciskās statistikas biroja izdotie dati par nefermas darba samaksas (NFP) datiem..

 

Šveices Federālais statistikas birojs:

Oficiālos statistikas novērojumus Šveicē publicē Federālais statistikas birojs (FSO). Galvenās datu jomas ietver ekonomiku, iedzīvotājus un vidi. Pārskatus, kas saistīti ar biznesa skaitīšanu, Šveices ieņēmumu struktūru, nacionālo patēriņa cenu indeksu un Šveices darbaspēku, uzrauga tirgus tirgotāji. Iepriekšminētajiem ziņojumiem ir liela ietekme gan uz CHF, gan USD / CHF cenām.

 

Starpvalstu valūtas kurss:

Droša patvēruma dēļ USD / CHF pāris ir negatīvi korelēts ar riskantākiem valūtu pāriem, piemēram, EUR / USD un GBP / USD. Tas nozīmē, ka gan EUR / USD, gan GBP / USD pāru samazināšanās var izraisīt USD / CHF pāra cenu pieaugumu un otrādi. Tas ir saistīts arī ar pozitīvo korelāciju starp EUR, GBP un ​​CHF.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector