Ethereum vēsturiskās cenu diagrammas – ETH cenu vēsture

Ethereum ir blokķēde, kas īpaši izmantota viedai līgumu izpildei, autonomām organizācijām un decentralizētām lietotnēm. Ikvienam ir atvērta piekļuve digitālajai naudai un datiem draudzīgiem pakalpojumiem, izmantojot Ethereum. Tā ir kopienas veidota tehnoloģija, kas ir pieejama tūkstošiem lietojumprogrammu un kriptovalūtas ētera (ETH). Ēteris ir pazīstams arī kā “marķieris”, jo, lai izpildītu viedu līgumu vai darījumu, izmantojot Ethereum blokķēdi, ir jāiekļauj pietiekami daudz “gāzes” vai ētera, lai palaistu programmu. Tas nozīmē, ka ēteris ir cena, kas jāmaksā, lai programmētu kodu Ethereum blokķēdē.

Ethereum izgudroja Vitāliks Buterins, kurš 2013. gadā bija tikai 18 gadus vecs pusaudzis. Viņa ideja tika uzmundrināta globālajā blokķēdes kopienā, un pēc tam britu datorprogrammētājs Gevins Vuds pierādīja, ka Buterina izgudrotā sistēma ir iespējama radīt. Kopā viņi kļuva par pirmajiem Ethereum komandas locekļiem un projekta attīstībai piesaistīja 18 miljonus dolāru. 2015. gada 30. jūlijā viņi palaida Ethereum kriptovalūtas platformas pirmo versiju ar nosaukumu Frontier. 2015. gada 7. augustā Kraken kriptogrāfijas biržai tika pievienots ēteris (ETH) par 2,77 USD par monētu. 2019. gadā DeFi kļuva par lielāko nozari Ethereum, jo ​​aktivitāte decentralizētajā finanšu tirgū un spēles ievērojami pieauga. 2020. gada 4. augustā Ethereum palaida galīgo Ethereum 2.0 testnet, kas padarīja tīklu ātrāku, lētāku un pielāgojamāku.

Pašreizējais ETH / USD Cena: $

ETH / USD

 

Faktori, kas ietekmē ETH / USD

Kalnrūpniecības rentabilitāte:

Ieguves rentabilitāte būtiski ietekmē ēteru cenas. Ieguves rentabilitāte ir salīdzinoši augsta, ja ETH cena ir no 300 līdz 400 ASV dolāriem. Kalnrači mēdz pārdot savas monētas par izdevīgāku cenu, ja rentabilitāte ir augsta. Ja pēc tam, kad daudzi cilvēki sāk kalnrūpniecību, rentabilitāte kļūst zema, citi kalnrači turēsies pie monētām, lai gaidītu pārdošanu, līdz cenas kļūs labvēlīgākas. Tas nozīmē, ka kalnrūpniecības būtībai ir tendence svārstīties ETH / USD cenās.

Jaunākās tendences:

Kad Ethereum blokķēdes popularitāte eksplodēja, Ethereum kļuva par otro populārāko kriptovalūtu tirgū. ETH cenas 2018. gada janvārī sasniedza 1400 USD, pateicoties tā pieaugošajai popularitātei. Tomēr galu galā cenas samazinājās, un kopš tā laika tas palika virs 300 USD. Kriptovalūtu tirgū nesenās tendences, kas saistītas ar konkrētu kriptovalūtu, var ļoti ietekmēt tās cenas.

Noteikumi:

Tā kā daudzi kriptovalūtu darījumi ir pārrobežu darījumi, tos lielā mērā ietekmē jebkuras valsts mainītie noteikumi. Tātad, vienmēr, kad kriptovalūtu tirgū parādās vārds “regula”, tas negatīvi ietekmē kriptovalūtu cenas. 2017. gada septembrī Ķīna aizliedza ICO un kriptogrāfisko tirdzniecību, kas ātri samazināja ETH cenas līdz gandrīz 220 USD no 400 USD.

Pēc tam Dienvidkorejas draudi ar noteikumiem izraisīja arī ievērojamu ieguldījumu pieplūduma samazināšanos. Tomēr, ja valsts mainīs noteikumus, lai iekļautu kriptovalūtu tirgu, tas pozitīvi ietekmētu ETH cenas.


Kriptovalūtu biržas:

Kriptovalūtu biržām nav nepieciešamās infrastruktūras, lai apstrādātu tādu kriptovalūtu kā Ethereum straujo izaugsmi, jo tās ir salīdzinoši jaunas. Dažas biržas piedāvā ierobežotus kontus, un dažas pat ir pārtraukušas pieņemt jaunus kontus, jo uzlabo savas atbalsta iespējas. Drošības pārkāpumi un programmatūras atjauninājumi ietekmē kriptovalūtu apmaiņu, un tie var ietekmēt kriptovalūtu cenas.

Pieņemšana:

Ikreiz, kad Ethereum iegūst popularitāti un liela korporācija to pieņem, Ethereum cenas pieaug. Tas ir tāpēc, ka Ethereum pieņemšana atspoguļo pieaugošo pieprasījumu pēc monētām. Ir tehniski, ka tad, kad vairāk cilvēku pieņem valūtu, cenas paaugstinās, it īpaši, ja ir daudz jaunu lietotāju.

Nākotnes potenciāls:

Daudzi cilvēki lieto Ethereum, jo ​​Ethereum nākotnes potenciāls ir ļoti stabils. Tā ir platforma, kurai ir tūkstošiem lietojumu visdažādākajiem cilvēkiem. Tehnoloģiju uzņēmumi savā ikdienas darbībā ātri iekļauj viedos līgumus, blokķēdes un automatizāciju, un Ethereum šim nolūkam nodrošina platformu. Tirgū parādās daudzi uzņēmumi, kas izmanto viedos līgumus, kas ir paaugstinājuši Ethereum cenu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector