Vai nesenais mītiņš nozīmē, ka Bitcoin ir paredzēts lieliem ieguvumiem?

Bitcoin sasniedza virsrakstus 2017. gada beigās, kad tas sasniedza pat 20 000 USD, jo kriptonauda mānija pārņēma pasauli. Sākot ar ziņu medijiem un beidzot ar slavenībām, visiem bija viedoklis, ka digitālās valūtas pionieris dažu nedēļu laikā pievienoja + 1000%. Šis neticamais kāpums parādīja, ka citas kriptogrāfijas valūtas ieguva vēl iespaidīgākus ieguvumus, Ethereum sasniedzot 1300 USD, dažus mēnešus iepriekš palielinoties no tikai 10 USD. Bet šādiem mītiņiem ir jābeidzas, un, kad iestājās 2018. gads, Bitcoin, Ethereum un lielākā daļa citu kriptovalūtu cenas kritās, turpinot visu gadu.

Sākoties 2019. gadam, Bitcoin bija nokrities līdz 3200 dolāriem, Ethereum svārstoties ap 100 dolāriem, un daudzi eksperti mums teica, ka tas tā bija, interese par kriptovalūtām bija beigusies un vienīgais ceļš bija uz leju. Bet realitāte ir tāda, ka aizkulisēs daudz kas noticis gan pašam Bitcoin, gan blokķēdei un līdz ar to visai kriptovalūtu nozarei. Lielākās finanšu iestādes ir apņēmušās izmantot digitālos aktīvus un blokķēdes ar tādām iniciatīvām kā Bakkt platforma, savukārt Facebook kā patiesi vispārizglītojoša organizācija pašlaik ir savas kriptonauda izstrādes sākumposmā. Dzērienu ražošanas uzņēmums PepsiCo savos ražošanas procesos ievieš blokķēdes risinājumus.

Tā nav krīzes nozares pazīme, patiesībā ir pretēja, un, lai arī dažiem tas var būt pārsteigums, Bitcoin, piedzīvojot ievērojamu cenu kāpumu, pārejot uz gada otro ceturksni, pārsniedzot 5000 USD un pieaugot virs stratēģiskās pretestības vērtības pie 5 700 USD.

Tātad, vai tas nozīmē, ka mēs redzēsim vēl vienu milzīgu cenu pieaugumu Bitcoin un citām kriptovalūtām, vai arī tā ir vēl viena nepatiesa rītausma? Ikvienam, kurš domā par a Bitcoin apmaiņa, un it īpaši maržas tirdzniecība jebkura kriptovalūta 2019. gadā, izprotot jauna rallija iespējamību. Lai uzzinātu, kas notiks, mums vajadzētu apskatīt Bitcoin vēsturi.

Bitcoin Price kustība

Aplūkojot Bitcoin vai jebkuras citas kriptovalūtas cenu, ir svarīgi atcerēties, ka tie ir pilnīgi jauna veida aktīvi. Bitcoin sāka darboties tikai 2009. gadā, tas atšķirīgi reaģē uz ekonomiskajiem apstākļiem nekā akcijas, akcijas, pat fiat valūtas forex tirgū. Vienīgais, kas mums var norādīt, ko Bitcoin cena darīs nākotnē, ir tas, kā tā izturējās agrāk. Tiem no mums, kas domā tirgoties ar Bitcoin kriptovalūtas biržā, jau laikus domājot par tā iespējamo virzību, mēs varam būt gatavi jaunam mītiņam un maksimāli palielināt peļņu.

Tātad, ja mēs pārbaudām pašreizējo Bitcoin cenu, mēs varam meklēt modeļus. Vispirms jāatzīmē, ka, nosakot jaunu gada augstāko līmeni, Bitcoin izlauzās no lejupslīdes, kas ilga 18 mēnešus, kopš šī 2017. gada augstākā līmeņa – 17 000 USD. Tehniskā analīze liecina, ka tas ir tendences maiņas pazīme, šajā gadījumā atgriešanās pie pieaugoša tirgus.

Tomēr ir svarīgi, ka, aplūkojot 50 dienu un 200 dienu mainīgo vidējo rādītāju, mēs redzam arī to, ka 50 dienas tikko šķērsoja 200 dienu līniju, turoties virs tās. To var redzēt zemāk redzamajā diagrammā:

Pēdējo reizi tas notika 2015. gada oktobrī, līdz gada beigām Bitcoin turpināja palielināt vērtību par vairāk nekā 70%. Tātad, tehniskā analīze liecina, ka Bitcoin vērtība pieaugs. Tas izklausās labi ikvienam, kurš vēlas ieņemt pozīciju Bitcoin apmaiņā, bet ko Bitcoin ir darījis agrāk, vai ir kāds modelis, ko mēs varam redzēt?

Ir modelis, kopš sākotnējās palaišanas Bitcoin ir parādījis konsekventu uzvedību. Tas rada milzīgus ieguvumus, pat pirmais Bitcoin rallijs, sākot no 0,10 līdz 10 ASV dolāriem, ir milzīgs cenu pieaugums, ja ne tas, kas piesaistīja plašsaziņas līdzekļu interesi par 2017. gada skaitļiem. Tad tas turpina kristies, zaudējot vidēji 80% no savas augstākās vērtības, pēc tam atkal atkal pulcējas, vienmēr sasniedzot ievērojamus jaunus maksimumus. Kritums pēc 2017. gada rallija no augstākā līdz iespējamajam zemākajam bija 84%, tieši atbilstoši iepriekšējām cenu kustībām.

Tiek sagatavots

Tātad, kaut arī nekas nekad nav drošs, īpaši attiecībā uz kriptovalūtu cenām, var parādīties jauna augšupejoša tendence. Ko mēs no tā varētu gaidīt, ja tas tomēr notiek? Atkal mēs varam atskatīties uz iepriekšējām tendencēm, lai iegūtu priekšstatu par to, kas varētu notikt. Katrā atsevišķā gadījumā, kad Bitcoin ir salauzis lejupejošo tendenci un palielinājies, tas ir radījis jaunus visu laiku augstākos līmeņus. Ja tas turpinās šo modeli, nākamais rallijs, kad vien tas notiks, pārsniegtu iepriekšējo visu laiku augstāko USD 20 000.

Protams, ir svarīgi atcerēties, ka nav garantijas, ka Bitcoin sekos iepriekš parādītajiem modeļiem, taču tāpat nekas neliecina, ka tas nebūs. Vēl viena svarīga lieta, kas jāatceras, ir tas, ka tas attiecas ne tikai uz pašu Bitcoin, bet arī uz kriptovalūtām kopumā. Ikreiz, kad Bitcoin ir palielinājies pagātnē, tāpēc arī altcoin vērtība ir palielinājusies.


Ikvienam, kurš tirgo kriptovalūtās vai vēlas sākt, šī ir lieliska vieta, kur sākt, būt gataviem jebkurai turpmākajai cenu kustībai, ja tā notiek. Bet kā jūs to darāt?

Veikt peļņu ar BTC nākotnes tirdzniecību

Vieglākais veids, kā tirgot kriptovalūtas, ieskaitot Bitcoin, Ethereum un Litecoin, ir nākotnes līgumu tirdzniecība kriptovalūtas nākotnes biržā. Tas ļauj izvairīties no savas kriptovalūtas pirkšanas sarežģītības un rada problēmas ar likviditāti, ja jums to vēlreiz jāpārdod, un, pateicoties maržinālajai tirdzniecībai, ļauj ieņemt lielākas pozīcijas, kas citādi būtu iespējams.

Bexplus ir vadošā Bitcoin birža, kas ļauj tirgot nākotnes darījumus ar Litecoin, Ethereum un pašu Bitcoin. Ar 100x kredītplecu tas ļauj tirgotājiem pilnībā izmantot kriptonauda tirdzniecības potenciālu, it īpaši ar iespēju nākt pie jauna cenu pieauguma.

Ērti lietojams, Bexplus ir platforma tirgotājiem, kuri vēlas izbaudīt kriptovalūtu biržas tirdzniecības potenciālu, nenodarbojoties ar pašu kriptovalūtu. Ar pastāvīgiem līgumiem un visaptverošām funkcijām, kā arī maržas tirdzniecības sistēmu, tas ir ideāls risinājums visām kriptovalūtu tirdzniecības vajadzībām šodien.

Secinājums

2019. gadā Bitcoin ieguva izšķirošu pagriezienu, jo tas līdz šim gada laikā guva aptuveni 80% pieaugumu. Pēc tam, kad vairāk nekā divus mēnešus bija uzkrāts zem 4000 ASV dolāru diapazona, aktīvs aprīlī guva iespaidīgu pieaugumu un turpināja virzību 2019. gada maijā, pārsniedzot 6000 ASV dolāru atzīmi. Turklāt mītiņš notika vairāk nekā gadu pēc tam, kad Bitcoin sasniedza augstāko ATH līmeni. Tas ir bijis garākais lāču tirgus Bitcoin vēsturē; 2015. gada lāču tirgus ilga 57 nedēļas. Tādējādi, tā kā Bitcoin turpina iegūt galveno popularitāti un pieņemšanu, optimisms tuvākajā nākotnē varētu novest cenu līdz jaunām virsotnēm.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector